23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
dydis:jj,těšíme se na fotečky
Odpovědět
ahoj holky! mona: a za kolik máte jedno oznámko? já mám možnost ho mít za 15,-....což se mi zdá celkem přijatelný dydis: tak kde jsou ty šaty nebo už jsem je prošvihla :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
my máme oznámko za 28 a pozvánku ke stolu za 15
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my dnes byli zase na prstynkach. Zatim ted anic neprekonalo ty patecni od Rydla, ale jeste zitra asi pujdeme na jedny, uz fakt naposledy. A koukala jsem ted hodne po botkach a pridje mi suepr, ze maji vsude tolik bilych bot.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, se na to vyprdnu :-( . Včera mi foťák začal hlásit vadu čočky, se na to fakt vyprdnu. Zkusím to ještě nafotit telefonem, nejvíc mě sere, že Tobiášek má 23.5. 1 rok a to tak ten balíček s foťákem dojde tak do Prahy do autorizovaného servisu. Jinak oznámka taky ještě nemáme, ale myslím že je nejvyšší čas si je nechat udělat. Jo a boty jsem se rozhodla koupit barvy červené, bude to k šatům vypadat pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
hurá, tak jsem dostala z toho křápu alespoň to jak vypadají
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee :) Tak fotak jako nastve, si pujc od nekoho na soalvu, protoze to se jako neda zanedbat takvoe jubileum. A satky vypadaji super.
Odpovědět
Profilova fotka
diggi to my mame o hodne drazsi,celkem nas to prislo na 1700!Jedno stoji kolem 50kc,no jo je to exkluzivni kolekce,kazdej to bude mit na pamatku,tak ad to trosku vypada,no ne :-D !Ve stredu vam sem dam fotky!
Odpovědět
Profilova fotka
dydis:krásný šatky
Odpovědět
Profilova fotka
holky,kdy budete roznášek,posílat oznámka?
Odpovědět
mona: tak my ty oznámka máme taky vybraný krásný, takže asi zůstanu u nich janulka: až je necháme vytisknout :-D , ale myslím, že tak koncem června
Odpovědět
Profilova fotka
my budem mit oznamka za tyden,ale to je asi jeste brzo ze?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak my vetsinu uz neformalen pzovali osobne, mailem, telefonem a oznamka musiem vytvorit, videla bcyh to realne tak na cerven. Konec cervna hlavne.
Odpovědět
Ahojky! My budeme oznámka roznášet ke konci června :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oznámka taky plánujeme posílat během června. I když už nyní má super zážitek. Mám fakt super švagrovou ]-( , někdy v únoru jsme mluvili o termínu 19.7., jenže pak přišel můj brácha s tím, že odjíždí na 2 měsíce do Anglie. Svatbu bez něj nechci a tak jsme stanovily termín 23.8. Je o 12 let mladší a moc jsme toho spolu nezažily a mám ho moc ráda a tuto akci bez něj nechci dělat. Když jsme změnu oznámily švagrové tak řekla, že to bude asi bez nic protože oni budou na dovolené a přijedou až 24.8. Jedou na Slovensko což si myslím, že není problém přijet 22.8., když tam budou už skoro 14 dní. Navíc si berou auto tchyně, která o tom taky nevěděla. Takže veškeré příprava a chystání zůstane na nás a našich, protože tchyně bude bez auta. Ona švagrovka je celkem dost divná. Je na mateřské, Ondrášek měl v únoru rok. Nějak špatně si vypočítala mateřskou a počítala, že podle nového zákona dostae těch 11600,-, jenže chyba lávky dostala jen 7600,- ale to už měli novou koupelnu a kuchyň takže jim to nějak nevycházelo a nestyděli se jít za tchyni a říct jí na tvrdo, že jim musí přispívat skoro 5000 měsíčně. Chápeteto, já dodnes ne. Platíme hypotéku na barák já na mateřské, ale za našima bych fakt nešla :-( . Navíc toho ročního prcka nechala doma chlapovi a nastoupila do práce, mají málo penízku. Mají to celkem zajímavé. Ona je 4 dny v Praze /pracuje u policie/ pak je doma 3 dny a pro změnu je v práci švára /pracuje taky u policie /. Bydlí v Opavě což je nějakých 360 km na dojíždění. Nikdy bych od malého neodešla a raději se uskromnila, ale ona má ráda komfort. Lituji celkem tchyni. Je v důchodu, ale podniká a zároveň ještě pracuje pro jinou firmu ,zároveň ještě platí dluhy po manželovi, který se před šesti lety zastřelil a nikdo dodnes neví proč. Tchyně bydlí v dost velkém baráku a sama, ale chce ho prodat a švagrová prohlásila,že zněj chce alespoň 400tisíc, je to fakt mrcha vypočítavá. Se omlouvám,že jsem tu toho tolik napsala, ale já se musím někde vykecat, moc mě chování té potvory se@e.
Odpovědět
Profilova fotka
Dydis, tak to je hsuty. Jak jsi to psala, myslela jsem, ze chce po tchyni ty penize, protoze u nich tchyne bydli. Ale tohle je teda to. A to jeji mama teda? No, mate to pekne zamotane.
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, že její mamka to není, její zemřela půl roku před tchánem, uchlastala se. Nikdy dohromady nic neměla a teď se to snaží dostat z tchyně. Miloš má ještě jednoho bráchu a za toho platí zase jen dluhy, no prostě rodinka k pohledání. Ještě, že ten můj je normální a ani tam moc nejezdíme. Bude to znít blbě, ale uznává spíš mou rodinu než tu jeho. Je to smutné, ale je to realita :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak aspon ze tak. Ale teda hustorodinak to je. A to mi pridje jako fakt vrchol a drzost teda si takhle rict o penize. Ale zase to te asi tolik nemrzi, ze to na svatbu nestihne, co?
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, že by nás to nemrzelo, hlavně mého chlapa, ten ji teda fakt nesnáší.
Odpovědět
Profilova fotka
Se nedivim. Ale tak ten jeji manzel je teda vas pribuzny, ze toho tam chcete?
Odpovědět
ahoj holky! dydis: je to mazec, v každý rodině je prostě něco, kdybych já Ti měla povídat celou story o celé mé rodině, tak jsme tady dva dny a je mi z toho vždycky na zvracení. Hlavně tihle lidi mají v životě víc štěstí, jak hodnej, normální člověk, kterýho mnohdy potkává jedna podpásovka za druhou. A právě kvůli vztahům v naší rodině mám ze svatby docela strach, no snad to dobře dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
Kazdy mame neco. A jsem treba rada, ze vsechny, co zvu na svatbu, mam opravdu rada a chci je tam mit a vim, ze to bude pekne. Nedokazu si predstavit, z4 bych resila, ze jako tam nekoho nechci, ale musim pozvat, jedno z jake strany. I kdyz je fakt, ze Martin mi vysel vstric, protoze jsem rekla, ze jednu "kamaradku" tam opravdu nechci a on to chape. I kdyz to jsem rekla uaz dva roky zpatky, kdyz me hodne nastvala, ze jako do kina nebo do hospody klidne, ale na svatbu ne.
Odpovědět
Profilova fotka
hele diggi tak to jsme na tom úplně stejně. janinek: no ten její manžel je Milošův brácha a ten je fakt super ale ona je poděs, škoda mluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dydis, to je hloupe. Tak hlavne se z toho moc nenervuj a soustred se na saticky, boticky a tak :)
Odpovědět
dydis naštěstí můj přítel je ten neeeej na světě, takže vím, že i kdyby se dělo cokoliv, ať se tam ty lidi třeba staví na hlavu, je to náš den, budeme se snažit si ho maximálně užít a kdo bude chtít, bude se bavit s nám, kdo ne, jeho problém
Odpovědět
Profilova fotka
diggi, můj přítel stojí taky při mě. Naše rodina je děsně pohodová a u nich je to hrůza, pořád se tam hádají a řeší hlouposti. Jezdíme tam málo, když řeknu jednou do měsíce je to moc. Tak nějak se tam s náma nepočítá a co se týče našich kluků tak ty babička vůbec neuznává, prostě jako by pro ně ani neexistovala a to že jim sem tam dá nějaké peníze jim tu babičku nevynahradí. Je mi z toho smutno, ale už jsem se s tím nějak tak trochu vyrovnala a děkuji pánu bohu za svoje rodiče. Na svatbu se už moc těším a nenecháme si ji nikým pokazit!!!!!!!!!!!!!!!!!, jak říkáš diggi a kdyby se stavěli na hlavu, je to náš den a tak si ho taky podle toho užijeme :-D :-D :-D
Odpovědět
už to tady asi zaznělo, ale kde budete mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
my v náměšti n.osl na zámku
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě přesně nevíme, ale chceme to venku. No hlavně záleží na počasí. Oddávající je mamčina známa, dělá účetní u ní ve škole, takže říkala že nás oddá kdekoli :-D :-D :-D .
Odpovědět
tak to je paráda, můžeš si vybrat jakýkoliv místo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?