23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz ja je musim na sobe videt. A pujcnei mi prijde jednodussi. Neco na me proste nekde mit budou.
Odpovědět
tak to určitě....myslí tady někdo říkal, že zrovna v krissbey mají i větší výběr ve větších velikostech
Odpovědět
Profilova fotka
:) Tak jdu v ramci hubnuti ted s tetou na vyslap do lesa a jdeme probirat i prirpavy.
Odpovědět
tak pořádně šlapej :-) . Taky bych se měla trochu hýbat, dneska se celý den jen válím
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my byly s tetou na prochazce. Pak jsem s maminou kmitala na zahrade a ted se chystame s Martinem a divou zveri na dalsi prochazku. Jo, a jeste jsem na zahrade chvili cvicila.
Odpovědět
Tyyy jo, Ty jsi aktivní :-) , k tomu abych si zacvičila jsem se nedonutila už hodně dlouho
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak ja prave necvicim a nesnasim to. Ale dneska jsem sebou placla na zahrade a slo to samo, i kdyz halvne to byl takovy strecing. Jinak ted jsem rodine dodelala vecu a sama si take dala, takze mexicke tortily na zpusob twistera a pak jeste jako quessadilas. Ale aspon jsem si dala malo. A ze vcera jahodove tiramisu, co sjem tu spachala. A ted uz nic nechci delat :)
Odpovědět
no tiramisu, to bych si taky dala říct :-) , asi budu muset něco upachtit. chtěla jsem se zeptat, kdy budete roznášet oznámka? a máte už nějaká vybraná?
Odpovědět
Profilova fotka
Az je budeme mit :) Chceme si to utvorit sami, takze to potrva. A nekomu to posleme postou, nekomu predame osobne. Bez kolacku teda.
Odpovědět
A ony se mají posílat i koláčky:-)?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jako na vesnici je zvyk obchazet s kolacky a pozvankou. Tenhle zvyk ale ais nepoctia, ze jako na svatbu jdou lide i mimo misto bydliste.
Odpovědět
Pocházím z vesnice, ale nic takového se u nás nikdy nedělalo, koláče se dávají až do výslužek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak tady to hodne holek psalo., ze nosily oznameni s kolacky.
Odpovědět
tak to já určitě dělat nebudu :-) . Jaký si ty oznámka chcete dělat?
Odpovědět
ahooj holky! Dneska tady žádná nejste :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nejak moc ne. Vstavala jsem na muj vkus brzy a ted jsem mrtva.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska tu mame ticho, co? Nic noveho? U nas teda zadny pokrok. Ale proad se na netu koukam na ty prstynky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Prave mi doslo, co mam noveho, v sobotu jsem koupila dvoje ubrosuky se svatebnim motivem :) A par zlutych cajovych svicek.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se musím, pochlubit. Už nám přišli prstýnky, jsou moc pěkné a sedí perfektně i přesto, že jsou objednané přes internet. Zítra dorazí šaty, tak jsem celkem napjatá :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super. Hlavne ze sedi, ja bych se pres net bala prave. Ani ne kvuli velikosti, ale jak budou vypadat. Ze treba na obrazku s emi neco libi a pak na prstu uz ne. Nebo to ve skutecnosti vypada jinak. Tak gratulky a super, ze se libi. A jeste saticky, ty uz budes mit vlastne vsechno :)
Odpovědět
dydis: no super, máš fotku? a odkud jste je objednávali? svíčky bych chtěla plovoucí, nevíte, kde je sehnat?
Odpovědět
Profilova fotka
Objednávala jsem je u Lucie Gold a reálné foto dám zítra. Mě se zdá, že jsem jednou kupoval plovoucí svíčky normálně v drogérii, myslím že sehnat je nebude problém. Zkus dát odkaz na internetu někam tě to určo navede. Zítra se ozvu a dám vědět jak dopadli šaty no a pokud se neozvu, svatba se ruší neboť mě z nich trefilo, ha,ha,ha.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u LucieGold s emi take hodne libily, ale kdyz sjem s ebyla podivat v Raji snubnich prstenu, kam je v Praze dodavaji, tak ty moje z netu jsem tam nevidela vubec :(
Odpovědět
Profilova fotka
tak já sem si včera domluvila pedikůru a manikůru a sehnala si kolečne boty
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty...já jsem byla dneska se snoubencem na matrice podat papiry a máme to potvrzený!A taky mame objednaný oznamení!Budou příští týden,tak vám tu pak dám otečku,jsou moc pěkný..(ženich a nevěsta se dívají do oči a v povzdali jsou dve labute...)proste romantika jak blazen :-D a do dvotydnu pujdem na prstynky!
Odpovědět
My musíme oznámka taky objednat, nějak jsme se zase sekli. Po botech jsem se dívala včera, buď neměli moje číslo nebo se mi nelíbily. Výběr takových který chci bude asi čím dál menší, takže bych měla pohnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja dneska koukala po botkach, ale jen jako na cumendu. A dosla jsem k zaveru, ze budu ochtona za ne dat 1500. Jako radsi bych za mene, ale jako tohle bude ta moje hranice. A pristi sobotu si pojedeme asi poslechnout kapelu. Tak jsem zvedava, snad s enam bude libit, nechci nic hledat uz. A jinak jsme zasekli, zitra bude druhe kolo prstynku - a posledni.
Odpovědět
Profilova fotka
diggi my jsme byli oznamka objednat v zidenicich v goldpress!Jestli chces tak ti poslu do interni posty webovou adresu!Je to tam pekny,nobl,přijemni lide a za tyden mas oznameni doma! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute holky, tak šaty jsem zdárně přežila a sedí fakt parádně, si připadám jako princezna :-) . Jsou úžasné a já už se moc těším na ten den D. Jediné co mě dostalo bylo, že přišli v krabici 20x40, nevěřila jsem , že tam jsou šaty a oni tam fakt byli. Sice vypadali, že je požvýkala kráva ale žehlička to vše napravila. Večer vložím fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dydis, tak gratulky a tesime se na fotky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?