23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Uz vim, co pisete na jmenovky? Nevesta nebo Nevesta Jana? Maminak nevesty nebo Maminka nevesty Jitka atd? Dumam, jak popsat treba manzelku bratrance?
Odpovědět
budu psát určitě nevěsta, maminka nevěsty a bratrancovu manželku jménem
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud objevim neco zajimaveho, tak kazdemu neco pripisu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jako videly jste uz tyhle dorty? http://www.scrumptiouscakes.co.uk/08W... Ten Keira Knightley je dokonaly.
Odpovědět
No jsou krásné všechny...škoda, že jsi s tím nepřišla dřív, já tak před dvěma dny sháněla všechny možný obrázky dortů
Odpovědět
Profilova fotka
Ja dnes prolezala zase albicka (kvuli tem jmenovkam) a nekdo ho tam mel, tak jsem si nasla tu stranku. Cos nakonec vybrala?
Odpovědět
třípatrový, potažený marcipánem, s růžema a nakonec budou nahoře postavičky ženicha a nevěsty...ať je na té svatbě aspoň nějaká klasika
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja chci ten perlickovy, jak ho tu ma hodne holek v albicku, ale bojim se, jak dopadne. http://img262.imageshack.us/my.php?im... Prijde mi, ze tenhle je podle toho a z toho bych nadsena nebyla http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
tak z toho druhého obrázku bych byla přímo otrávená ;-) ...to já se taky nechám překvapit, ale myslím, že ta paní cukrářka už má na kontě tolik dortů, že ten náš určitě taky zvládne....a hlavně, za ty peníze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ji hlavne reknu, at mi to rekne na rovinu. Musi to byt bile, musi nasazet ty perlicky pekne (muzeme se dohodnout treba na jinem vzoru, ale vzoru), marcipan bily a nesmi se to propadnout. Na fotkach i ted nazivo jsem videla, jak se tu dorty hrouti a propadaji.
Odpovědět
já jsem od té naší cukrářky viděla dost dortů, ale jen na fotkách a vždycky vypadali pěkně, tak asi nezbývá, než doufat
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobre, hlavne pokud je to neco, co uz delala.
Odpovědět
Článek se načítá
to jo, ona peče na svatby asi od roku 1998 nebo tak nějak a dělají to ve velkým, má asi 8 zaměstnanců
Odpovědět
Profilova fotka
Normalne zacinam byt nejak nestastna, ze nic nestihnu nebo nezaridim. Myslela jsem, ze od cervna uz budu mit proadne cas, jenze jsem neudelala zkousku posledni zase, takze musim znovu. Pristi tyden sjem pritom chtela objzidet a zarizovat. Ted jsem zase odrovnana od zubu a buhvi, kdy se to srovna. Chci aspon objednat ty prstynky. Ale nedokazu si prpedstavit, ze bych byla schopna tam dojit. Ale stejne musim v patek k doktorce a do skoly.
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute nevěsty, tak se to tu nějak rozjelo. Hele janinek nezoufej, ten můj taky neudělala zkoušku ze speciální pedagogiky a to už po druhé, má je z toho nějaká holka je jí 24 a na rovinu řekla, že si na nich zgustne. Mrcha jedna, ale jezdi do Olomouce 100km tam a zpátky jen tak. A neboj zoubek bude v pohodě, já ho trhala před 2 měsíci, přitom jsem kojila a taky jsem myslela, že jsou to mé poslední chvíle, ale neboj do svatby nebudeš nic vědět :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Pred dvema mesici sel prvni :) Jenze ja mela obe narostle na kosti, tuhle jeste hur. Mam to silene rozrezane, tak milion stehu, podle toho, jak to picha. A hlavne mam to nejak zanicene nebo co. Vcera sjem musela na pohotovost a ted to porad boli. Martin si dela legraci, ze nez ze vezmeme, tak se rozpadnu, to je porad neco. Letosek je pro me po zdravotni strance hrozny rok. A to mi zase tolik nic neni, jen mi je to porad. A pritele mi je lito, halvne to, jak tam zbytecne jede. To by me kleplo, jsem rada, ze bydlim a studuji na jednom miste. U nas je zvykem nehlasit zruseni vyuky, konzultacek a tak. Nekdy i zkousky. Takze lituji vzdy holek, co jedou do Prahy jen kvuli te jedne konzultaci nebo vysledkum a ono to tam pak nevisi. Des. Urcite to uz priste udela. I pres babiznu. Kdyz kojis, tak nesmis nic na bolest? To by me zabilo. Ja do toho jeste nastydla, takze mam trable s eldovanim, jak prilozim led, tak zacna palit krk. A kdyz jsem den neledovala, tak se mi tam udelal ten zanet. Na ranu to je.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dnes byla akcni. Jeli jsem zamluvit prstynky, bude to ten Rydl. http://www.snubniprsteny-lr.cz/KATALO... A jeste jsem volala kameramanovi, co nam doporucil manazer hotelu. Ze se sejdeme a predbezne jsme se dohodli, tak uvidim.
Odpovědět
janinek ty prstynky jsou moc pěkný. my je máma už tak 14 dní ve výrobě, ještě tak dalších 14 to asi bude trvat, tak jsem zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mate rcyhlejsi, my je budeme mit 23/7. Ale je to emsic pred a vyroba v Praze, takze pokud to nejak zkazi nebo tak, bude cas na opravu. Horsi by byly pro nas treba ty retofy, kdyz se to posila do Roznova. Dneska sjem si koupila zase nejake kravinky na zdobeni, tak jsem z toho trochu potesena. Co vase pripravy?
Odpovědět
Profilova fotka
my už máme prstýnky asi měsíc doma.dneska mi došel balíček s výzdobou na hostinu
Odpovědět
Profilova fotka
Tak protoze nejaknenmuzu nic moc delat, tak si maluji kaminky. Na stul mam koupene takove ty pruhledne a barvou na sklo na to pisu J nebo M a obcas udelam srdicko, ta dopadaji dost hrozne teda :) Bohuzel J + M se vejde blbe, ale take se snazim.
Odpovědět
Já mám věci na výzdobu taky pokoupené, ale mám strach, aby toho nebylo málo, tak budu muset ještě něco dokoupit :-) . Ale te´d sháním taková ta srdíčka na ozdobu jmenovek, nebo kvítečka, jak tady mají některé holky v albech
Odpovědět
Profilova fotka
Take si musim poridit. I kdyz ted jsem spachala prvni jemnovku na zkousku a je to bez a take to vypada pekne. A kyticka by mi to mozna rusila. Akorat mi osklive tiskne tiskatna, tak to mam usmudlane :( Pak to budu tisknout u Martina v praci. A udelala jsem i vyvazek, takze vysledny pcoet je vzorek + 1 :-)
Odpovědět
já jsem si vývazky objednala tady v bazaru, už mi došly, moc pěkný....je fakt, že mě vyšly celkem draho :-) , ale já sama bych je nikdy dohromady nedala
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to beru jako takovy muj soukromy boj, ze proste jsem sice nemehlo, ale jsou veci, ktere musim zvladnout. Hlavne si rikam, ze jako bude pekne videt, ze to je vse RUCNE delane, co kousek to original :) Diggi, na kolik te vysel ten vyvazek a jake mas?
Odpovědět
mám vínovo-bílé, malé myslím za tři, pak takové ty velké za 6 Kč...už si to nepamatuju předsně, dohromady to bylo kolem 350 Kč, plus teda poštovný
Odpovědět
Profilova fotka
to je ale pekna cena, na netu jsou za vic vetsinou, zalezi pak na psotovnem, ja si po Praze objednavam jen tam, kde si to muzu vyzvednout osobne. Protoze dat za neco stovku dve a pak 150 za postovne, tak se vytocim. Jeste mam koupene dalsi ubrousky, moc pekne. A krepak, videla jsem u nekoho takove pekne kyti.
Odpovědět
mě to taky točí, to poštovný, ale co už....pořád si říkám, je to jednou za život :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano. Ja mam hlavne strach, ze bych si objednala a pak vzdy zjistila, ze jako chci jeste neco a dalsi neco. Kamaradka mela take vinovou svatbu a je to mco pekan barva. ja mam nakonec zlutou teda. Takze vyvazky zlutobile s bilou perlickou. A vse kupuji bile nebo zlute. Jinak se neboj, ze bys toho mela malo, ono zase mene je nekdy vice. Si to doma vyzkousej. Ja si poukladala odtud asi milion fotek a okukuji, co by se mi libilo. Treba ty ruzove lsitky jsou na stole hrozne pekne, ale staci jich jen par tu a tam pohodit. Stejne je i jina vyzdoba. No jsem zvedava, co nakonec vymyslim.
Odpovědět
to jo, nad těma lístkama právě přemýšlím...mám koupené jedno balení, je jich tam asi padesát, zkoušela jsem si to a přece jen na stůl pro padesát lidí, je to asi málo, i když to nechci nijak přeplácané....to já to udělala schválně, nejdřív jsem objednala vlizelín, lístky, kamínky a teď doobjednám zbytek ve druhé várce...naráz by to byla moc velká pálka :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?