Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
holky ale jestli tam Julius bude mít tu svojí nandy tak to tam s ním šlehne ještě než si sedne a bude po duelu :-D ;-) no a vlastně i když jí tam mít nebude, protože to zase začně plakat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Draga - jednoduchost -např. šaty,nábytek,záclony atd. - to souhlas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já jednoduchá jsem,nejsem počítačový technik,ale blbá servírka a nestydím se za to.
Odpovědět
Profilova fotka
Bety - servírka není přec popelář ;-)
Odpovědět
betu náhodou servírka to musíš mít v hlavě ...moje ségra to dělá a já jí obdivuju, jak si pamatuje kdo co si kde objednal, já bych si to ani nezapamatovala natož dobře roznesla, pak nošení talířů a pití to je akrobacie a nakonec počítání účtu matematika...takže jsi holka šikovná všestraná a na PC si můžeš pozvat pěkného technika ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky , tak juli už má jen pár hodin ve vila tak ať si to tam užije :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Misicko,přesně,snad už má pomalu sbalíno. :-D ;-)
Odpovědět
Holky dnes to bude boj, když je to tak vyrovnané, že :-N Ať vyhraje ten lepší ;-) a ne že mě za to zabijete :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nezabijeme,to se neboj,boj to bude,ale víš jak,lepší zůstanou. ;-)
Odpovědět
Jojo.. no jo vlastně!!!!!! Lepší zůstanou ;-) jsem na to zvědavka a na ten výlet noční Phou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčinky moje :-) Ivanáááááááááááááááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jedéééééééééém!!!!! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
No tak teď mě Julek na*ral, takže Ivana do toho!!!! I když mě fakt ani jeden chybět nebude :-N :-D ;-)
Odpovědět
Lano supeeeer, ale nechtěla bych dopadnout jako Marcé :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
co udělal? já jsem odskočila dát věci do myčky... ještě jsem chtěla říct, že i když nemám ráda Radima, vzdala bych se svého výletu a nechala ho jet na bráchův hrob...už to s ním dost mává...
Odpovědět
No jak zase pomlouval Ivanu, jeho typické kecy, že na každého hází špínu, atd. atd..... no že to zrovna říká sv. Julius ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
je to debílek a dneska letíííííííííííííííííííííííííí :-D
Odpovědět
Jo asi jo!!!!! I on to cítí!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jak asi jo?URČITĚ!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj osudová :-) jak ses vyspala? mě to vůbec nešlo, jsem jak mátoha...
Odpovědět
Když tadey brebentíte kdo ví do kdy, tak se ani Sabi nedivím ;-) :-p :-D :-D Bet: URČITĚ!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,já taky nic moc,ale odpo jsem si u mamky trošku bucla,asi na půl hoďky. ;-)
Odpovědět
holky manžel kouká na fotbal :(( viděla jsem část reka jak tam zase Juli mluvil uvědoměle...jé přestávka ve fotbale ...no dopr*ele na primě jsou reklamy já se picnu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zase chodí nějak málo hlasů,ne? :-| Snad je ten druhý výsledek Ivanka. :-D
Odpovědět
Dragi... u nás se také kouká na fočus, ale vedle v pokoji, tak jsem ráda :-D :-D koukej ukořistit ovladač a nedej ho!!!!!! Na fotbal se může podívat ve zprávách ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
marti já bych ráda ale manžel pravil, že výsledky taky uvidím zítra nebo ještě za chvíli na netu :-D 8-) ale pravda je že trochu víc fandím Ivaně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
potfory chlapy, vyžeňte je do hospody :-D
Odpovědět
když manžel do hospody nechodí :-D ale jindy se mnou kouká no holt fotbal je fotbal :-D
Odpovědět
tak už máme zase fotbal viděla jsem jen jak se Ivča loučí :-( 8-)
Odpovědět
Tak já jsem loučení neviděla, bo jsem byli s bafanem, ale už jsem here!!! Má tam Julek tu svoji????? :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?