Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když byl ve dvojce hranáč, nemohli jsme se dívat ani vteřinu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě jo,to byl správný blboň. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě 7,Marťo! :-D
Odpovědět
Jupííííí.. hele holky nechte mi ho za úplatek :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme nesnášeli ten jeho ječák... podobně jako teď rené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já chcu taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik dáš? ;-) Mateřská je málo,chápeš. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi - asi jsem jednoduchá nebo blbá :-D ,ale pro mě znamená jednoduchá=blbá ;-) Nemůžeme říct:Jééé ta počítačová expertka je tak jednoduchá,ale zároveň i chytrá :-N Bet- já zapomněla,dyť já žrala Jindříška x-) - tomu jsem to děsně,ale děsně přála x-)
Odpovědět
No Hranáče jsem teda také nemusela ]-( vlezdoprdelka Toníka :-p no ale Tonek to udělal chytře... dodrápal se do finča
Odpovědět
Je můj??
Odpovědět
Profilova fotka
Máš hooooooooo,gratulujuuuuuuuuuuuuuuu! :-D
Odpovědět
Holky soráč, ale musela jsem to dát ;-) díky.... Bet pošli číslo účtu, hodím Ti tam páš tisícovek :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Bety díkes, tak jsem se na něj těšila :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Toník byl chytrej,si je omotal kolem prstu a pak se jim po zádech prošel do finále pro melouny. :-D Z dvojky jsem nesnášela Pelána,lopata. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to není pravda, sári... jednoduchost neznamená blbost... pro mě teda ne...
Odpovědět
Profilova fotka
Máš štěstí,že nemám konto,na ty drobné je to zbytečné. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zase se budu vymykat - mě Hranáč bavil asi nejvíc ze všech Vyvolených ;-) ty jeho debky,láska k Tonymu a prča co vymejšleli :-D prasečí hlava-jsem umřela málem smíchy
Odpovědět
Profilova fotka
Pro mě taky ne,já jsem taky jednoduchá,ale blbá si nepřipadám. 8-)
Odpovědět
Přesně Tonek to měl už od začátku propočítané!!!! :-p Jo Pavel Pelán z Hrotovic byl dobrý vesničan, mimojiné se nezměnil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marto,jak víš? Ty vole Sari,my se na něčem shodnem. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi-co si představuješ pod pojmem jednoduchost? Myslím v chování.... =-) Bet-proč si myslíš,že si jednoduchá? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bet - já si to teda nemyslím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vy neznáte pojem jednoduchej? Jako že hloupej? Neserte....si děláte srandu.,ne? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jednoduchost? to je právě ta bezprostřednost, člověk má kousek posunutý hranice... ale je schopen inteligentně myslet... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, fakt ne... :-D
Odpovědět
Bety psali nedávno na netu!!!!! Holky tak jáuž fakt jdu do hajan, přítel už je tuhoň... :-N |-| |-| |-| tak Vám přeju lásečky hezkou noc.. a loučím se s Vámi a za 20 hodin zde vy moje vyvolené :-D :-D |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem bezprostřední,někdy plácnu blbost jako vrata a neřeším,co si o mě lidi myslí,chci lidi pobavit a ne působit jako prudká inteligentka,to se těžko popisuje. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bet, teď tě miluju ještě víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Proč?Jsem prostě blběnka jak mi říká můj drahý,sem tam vymymlasím nějakou kravinu a co?Jsem mladá,tak žiju! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moje kámoška je expert,ta řekla že pojede na dovču na ostrov Last minute,ale blbá není. :-o :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?