Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Tak co si myslíte???Mají právo /René/ být na Radima naštvaní???
Odpovědět
Jak rozhodl Ken??? =-)
Odpovědět
Zdálo se mi to, nebo Julan řval kvůli fotce kde byl kluk??????? :-o :-o :-o :-o :-o
Odpovědět
Néééé nemají!!!!!! Za prvé hrajou o 11 mega a za druhé by se měli nad sebou zamyslet ti co porušují pravidla!!!!!!!
Odpovědět
Milan má imunitu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Byl to krutý trest,ale může za to Dominik a ještě je ublížený,bože,ať táhne domů. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že právo nemá!!!kdyby to neudělal, čekal by je ještě horší trest...to si rené neuvědomuje...
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím se Sabčou,někteří by si měli uvědomit,že i když jsou soupeři,musí v určitých věcech táhnout za jeden provaz.Nemám ráda lidi,kteří hrajou jen na sebe,sobečci.
Odpovědět
Nebudu ničit majetek vilu, tak přísahám..... jedním uchem tam druhým ven!!!!!!!! Hlavně, že tam rozlijou džbán na sedačku ]-( ]-( ]-( Davidovi to sluší!!!! Tak co ten Julek kvůli komu tam řval???? :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zvědavá na zúčtování!!!
Odpovědět
Jéééééé... až jsem zakápla slzu ;-( :-D :-D :-D jsem ani nevěděla, že šel z vily :-o :-o ;-)
Odpovědět
Taky jsem zvědavá..koečně by měl jít Juli...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Myslím,že na Juldovi se shodnem,ale já osobně bych vyprala Dominika,ani Juli ani Radim mi nevadí tak moc jako Dominik. Martinko,přesně,něco slíbí a za pět minut o tom neví,paka.
Odpovědět
Bety já bych také Dominika!!!!!! Jsou to jelita.... holky jedeme domů, tak se tu mějte hezky a já se nechám překvapit do rána ;-) pac páček mějte se tu vyvoleně ;-) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi - tak ty tepláky jsou strašný :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti,dobrou. ;-) Sari,ty brďo,tebe jsem neviděla už ani nepamatuju.Ty tepláky jsou fakt sexy. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já miluju červenou, vše, co je červené (skoro) se mi moc líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabi,ony sice jsou črvené,ale co je nejhorší jsou ty hvězdičky,děs! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty mi neva... já nevím, on kdyby si dal pytel... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je masakr!!! to bych fakt nečekala!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hurááááá doufám,že ta kravka vypadne!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivana se nevrátí s nikým 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sari,tak tos mě naštvala,Ivanka je můj kůň,my se snad nikdy neshodnem. :-) Snad si veme Radima a ten vyletí jak střela. :-D
Odpovědět
sarinka vrátí
Odpovědět
Profilova fotka
Andílku,že jo? ;-) Asi si utrhnu od pusy a pošlu jí hlas. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vsadím boty, že veme Juliuse a vrátí se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To by bylo booožíííí,ale myslím,že nereálné,jeho se bude bát,ale nikdo mě nenapadá,o kom si ona může myslet,že je slabší.
Odpovědět
Profilova fotka
vzhledem k tomu, že vidí, jaká je Juli hysterka...musí jít být jasný, že už to lidem musí lézt na nervy :-)
Odpovědět
betule přesně já ti pomůžu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andílku,pošleš taky aspoň jeden hlas? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?