Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
betule jeden bych jí mohla poslat
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo,já taky pošlu,jen doufám,že nevezme Davida,to bych musela poslat dva hlasy. :-D :-D :-D Ale to neudělá.Vezme Julinku. :-)
Odpovědět
kéž by si ho vzala ale mrzelo mě že milan jí dal palec
Odpovědět
Profilova fotka
mě to od milana nemrzelo... jeho tak nějak beru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to taky překvapilo,ale jak říká Sabča,on to má domyšlené do posledního palce. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Stejně mi to přijde nefér,nechtěli přijít o Milana ani Dominika tak byl Honza obětní beránek a teď bude "jen" duel,podivné.
Odpovědět
Profilova fotka
Vypadne a vypadne :-D a takymě nenapadá koho si vezme,páč neslabší je tam ona :-p Tak to jste první koho znám komu je Ivana sympatická =-) ,tak protivnej mi už dlouho nikdo nebyl ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vylezte srabící :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Betulko-kde na Koníkovi? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta Iva je hustá :-D musela jsem se řehtat... mě přijde poslední dobou fakt dobrá...že se rozjíždí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi - nesééér :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ona je prostě přímá, naivní a taková jednoduchá :-D a to se mě na ni líbí...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Popis sedí - a to je to co mi vadí-s ní nevím o čem bych si povídala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně,že o Julim řekla,že má málo vlasů-a co těch jejich pár chlupů,a prosvítající lebka? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Slyšela jsi Sabi,jak říkala,že si vezme Juliho?
Odpovědět
Hojte holky, mtakže překvapení večera, jsem si myslela, že vypalcují Domina!!!!! Já také Ivanu nemusím Sari, tak jsem s Tebou :-N :-D :-D nevadilo by mi kdyby vypadla, ale kdyby si vzala Julana, tak bych raději obětovala jeho!!!!!! ;-)
Odpovědět
Čaute holky. :-) Jste toho včera večer teda napovídaly... :-) Já jsem si přála aby ty palce schytal Dominik. Přijde mi tam jako malé otravné děcko. :-p A ty fotky bych za vinu Radimovi nedávala.... Vůbec se nedivím reakcím Davida, že z toho viní jen Dominika. Ale s tou Ivanou jsem byla teda celkem překvapené. Jsem typovala, že to odnese Juli nebo Dominik a oni takhle... =-)
Odpovědět
Hoj Kotatko... no Dominik mi pěkně pije krev tím jeho chováním, jako rozmazlený spratek ]-( ]-(
Odpovědět
Čau Marti :-) To chování mi taky fakt vadí :-S Jinak Ivana mi tam přijde osobně jedna z těch nejslabších. Pokud si vezme Juliho, tak nevím nevím kdo bude mít z nich dvou navrch...příjdou mi celkem vyrovnaní, ale možná spíš Ivana..
Odpovědět
Profilova fotka
tak teď jsem koukla na ofiko stránky a tam píšou "René měla v noci sex s Dominikem"! Tak to jsem zvědavá, jestli je to pravda a jak to bylo :-D :-N
Odpovědět
No to snad néééééééééé :-N :-. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo,píšou to tam,vyjde ještě článek,no,tak to u mě teda René klesla. ]-( A neštvěte mě s tím,že mi Ivana vypadne.Půjde Juli nebo radim a ty by SNAD mohla porazit.
Odpovědět
Woooooow :-o :-o :-o to je husa!!!!!!!!!!! :-N No to u mě Renáta také pěkně klesla :-.
Odpovědět
Jsem doufala, že to má ta René aspoň trošku srovnané v hlavě....A ono asi ne. :-S :-N U Dominika mě to snad ani nepřekvapuje... :-| S tou Ivanou, netvrdím že to projede, ale tipla bych, že to asi bude těsný... ;-)
Odpovědět
A je to tady: :-| http://www.vyvoleni.centrum.cz/index....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď sis to Kotatko u mě trochu vyžehlila. :-D ;-) Hlavně že furt brečí,že chce za Lindou a přitom by ojel i kolo kdyby mu neujelo. :-| A ta trapka se před ním natřásá,provokuje a když na ni skočí tak řve ať jí někdo pomůže,takové mám nejradši. 8-(
Odpovědět
Jako jedním slovem MAZEC :-N ...Hlavně že jsou s Dominikem první, fakt hvězdy... :-S Bety, to víš...já žehlím, žehlím až to vyžehlím... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.vyvoleni.centrum.cz/index....
Odpovědět
Profilova fotka
Jen pro ty,co to nechtějí hledat,vidím,že my s Kotátkem už jsme to četly. :-D Ožrat se a opíchat kohokoliv je fakt umění.Trapné,oba ať vypadnou a to mi René nevadila,ale tímhle to trochu po.rala.Jsem jí přála finále,ale takhle neee.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivana vypadne vypadne vypadne vypadne - Betulko PAMATUJ SI TO! :-D :-D :-D Martinko - ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?