Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vyvolení se hodí, ne? jsme si prostě byli vyvolení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo,když je to takhle. :-D jsem se před chvílí dívala na včerejší rekap,mě David pobavil s tím notebookem. :-D A Noční show mě utvrdila v tom,že ač mi byl Ken nesympatický,má to v hlavě srovnané,chytrý kluk.
Odpovědět
Profilova fotka
já neviděla vůůůbec nic...prozraď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čéče,to nejde jen tak popsat,to se musí vidět,prostě měl nějakou tašku,či co to bylo a dělali s Julim,že jsou na netu a čtou ofiko Vv,řekli René,že už tam nemá fotku,že ji asi vyřadili,pak jí četli vzkazy,že její Lucku vyhodili ze školy,že podle vzoru své matky postříkala třídu hasičákem a zničila věci za 150.000Kč,fakt byli vtipní a nevědět,že to není pc,tak bych jim to sežrala i s navijákem.
Odpovědět
Já jen že odbíhám od tématu :-N ale Sabi koukám, co může z obyčejné sázky vzniknout za lásku.. A Vyvolené jsem taky neviděla, ale dneska se podívám jak bude holící stroj v akci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mmch,Davču ukazovali v nočce,sluší mu to. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak drahouši,přesný rekap je tady. ;-) http://www.gorilla.cz/article/3050-vy...
Odpovědět
Tak děvčata jedny Vyvolené já se s Vámi pro dnešek loučím. Pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hezký teda... davča je vtipnej (ta hrubka) a Juli trapnej, jak cpe všude svoji Nicolku...
Odpovědět
Profilova fotka
i když asi žádná Nikolka není,co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně, herec je ale dobrej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako chlap je na ho.no,ale jako herec dobrý. ;-) Jsem teď koukala na koňa,jsou asi nějaké erupce,nějak se to tam hádá,tak abychom to taky nechytly,to by mě mrzelo! :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
neboj, my jsme pohodové holky, snad už se tu nějakou dobu vídáme, tak proč by??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě ty holky už tam spolu komunikujou dlouho,dýl než my tady a takový masakr.Ale myslím,že nemáme důvody k hádkám.Četla jsi můj vzkaz? ;-)
Odpovědět
Hojte holky moje, se hlásím do služby, tady jedna pohodová ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No kde jsi,čéče? :-D už nám bylo smutno. ;-)
Odpovědět
Holky byli jsem si konečně vybrat pohovku do bytu a odjeli jsme zamilovaní do mega nádherné nejhezčí nejbáječnější skříně pod sluncem...... :-D :-D :-D :-D :-D :-D Mě jste také chybákovaly :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To je jen dobře.Teď nám zase zmizela Sabčuška,kdepak asi je? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,jsem asi úplně out,ale teď se nosí kalhoty a sundané šle?že bych si to šla hned zítra pořídit,jestli to teď frčí v Paříži. :-D
Odpovědět
hele mazej hned, zítra už nebudou :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jedině do tesca,ale drahý je opět v prachu,takže bych musela vzbudit prcka,což nechci,jsem ráda,že spí. ;-) Budete mě mít rády i bez kalhot se šlema? :-) ]-( I když vlastně ještě někde šle mám,jsem je nosila v těhu,byla jsem jak slon a padaly mi těhu rifle,neboť jsem je měla tak tak. :-D A malá má taky šle pro prďoly,tak jsme obě v klidu.Akorát ani jedna nemáme kostičkované kaťata,tak snad to neva. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo myslíte,že fásne palce?tipuju že dominik,nebo snad už konečně uplakánek Julínek. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem z5...trochu jsem poklízela a dělala si papu :-) jaký vzkaz, bet? o čem to sakra mluvíte? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na icq. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsme debatovaly o Juliho modelu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, to jsem nějak neviděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už tam lezu, jsem to vypla, protože jsem chtěla poklidit a tak bych u toho zas seděla :-D
Odpovědět
Přítel okupuje PC :-( ale občas nakouknu :-D Dominik se chová jako pako!!!!!!! ]-( tak doufám, že on!!!!!! A konečně vypadne!!!! Ken rozhodl good ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já chci, aby šel do řiti Juli!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Líbí se mi Davčovi červené tepláky... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?