Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kotatko - :-D :-D :-D
Odpovědět
A přijde mi trapný jak furt smolí nějaký srdcervoucí nápisy....Milan mu to řekl dobře že si myslel že těch nápisů udělal už aspoň deset.. :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych ho doma nechtěla, chci chlapa o kterého se můžu opřít a né kamošku s kterou můžu brečet :-)
Odpovědět
Představit si že ve vile je můj přítel a každý druhý den tam brečí že mě tam nemá...tak nevím jestli bych na něj byla hrdá... :-S Jako Juliho chápu, i já bych v té vile byla určitě rozhozená, ale co je moc, to je příliš.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Možná jednou by mě to udělalo radost, že na mě myslí a že mě miluje, ale kdyby to opakoval po vícekrtá tak by mi to připadlo trapný a nechutný :-)
Odpovědět
Jsem si ze začátku myslela, že Juli bude jeden z favoritů na vítěze....ale teď už si to rozhodně nemyslím..
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, jednou, dvakrát, ale kdyby to dělal každej den, tak bych se styděla za něj!!! taky jsem si myslela, že bude favorit, ale doufám, že ho vyhoděj, dělá akorát prdlý divadýlko
Odpovědět
Profilova fotka
tak od dalšího člověka vím, že je Nicolka jen šméčko, že má venku Juli borca... proto se tak lepí na Davida... by si Davča měl hlídat prcku :-D
Odpovědět
Saci =-) =-) :-D :-D :-D
Odpovědět
chudák Davídek
Odpovědět
David se ale nenechá...O toho obavy nemám... :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
A kdyžtak Julka Miluška zmastí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to by bylo dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi - neke,fakt? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt, už to mám od dvou lidí :-D
Odpovědět
Holky... oni to zase posunuli na 22:20 ]-( ]-( to fakt nedávám, bo bych pak ránmo nevstala ]-( ]-( takže zlatí VV jdou asi do kopru, že :-o
Odpovědět
Náš milovaný David http://www.vyvoleni.centrum.cz/index.... :-N =-)
Odpovědět
Jéjda on je dohola! :-o Taky se nemusel vsázet o vlasy! ]-( Ale jemu to sluší i bez nich ;-) Je škoda že to posunuli na pozdější čas, ale já stejně dívám na VV většinou ÚT - ČT - SO. ;-)
Odpovědět
No zase mu to naroste ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,co nám to udělali s davídkem?Jdu si přečíst,vo co go.
Odpovědět
Ahojky Bet!!! No jo zase sázka :-N :-D :-D
Odpovědět
Ale kdyby tu sázku prohrál Milan, tak by byl výsledný efekt daleko horší :-N Si ho vůbec nedokážu představit dohola.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
co bylo předmětem sázky?? nějak se teď poslední dobou moc nedívám...
Odpovědět
Profilova fotka
Je to na ofiku,osudová. ;-) Je fakt,že David má natolik pěkný obličej,že by mu snad slušelo všechno. :-D Juli by zbořil vilu,kdyby ho takhle ostříhali,narcisek. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to každopádně...pak by se svýmu klučinovi asi moc nelíbil :-D
Odpovědět
Ahoj Sabi... vzali jim fotky jejich blízkých a pozvali Radima do zpovědky a dali mu duplikáty a on je měl ve zpovědnici přede všema rozstříhat... no a Milan pak začal zkoumat ty kousek a usoudil, že jsou to duplikáty, protože všechny fotky byli lesklý a vypadali prostě stejně no a David tvrdil, že jsou to jejich fotky .... tak se dohadovali až se vsadili.... no a David prohrál a výsledek vidíš na fotce :-N Ale je pravda, že Milanů by vypadal hůře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý, ty už se musí fakt nudit jak sviňa :-D
Odpovědět
Bety, to jo, už vidím Juliho jak ho stříhají a on u toho brečí :-D :-N
Odpovědět
Jo, také si myslím, mě teda už moc neberou a tím jak to posunuli na tu delší hodinu, tak už vůbec ]-( ]-( takže by mi ani nevadilo, kdyby to ukončili předčasně :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?