Stihnu to? Předsvatební stres!

Pomalu vše zařizuju na květnovou svatbu a včera mě přepadl stres, jestli to vše v den D stihnu :-O obřad máme v 11, takže v 7 kadeřnice, po 8 líčení, vyzvednout kytku, sbalit se a vyrazit na místo svatby, které je necelou hodinu od domova, tam se dochystat. je to reálné to stihnout? :-O si zpětně říkám, že jsem ten obřad měla dát později :O
Odpovědět
Profilova fotka
@tanakin proč nedáte úkol vyzvednutí květin někomu jinému? Jiný úkol asi nikomu nepředáte :-D
Odpovědět
@tanakin mám svatbu za měsíc, obřad v 11 taky cca hodinu od domova, kadeřnice a vizážistka je jedna osoba, bude líčit a česat mě i mamku. Všechny úkoly ohledně kytek, atd. jsem delegovala na svědky, ráno na to podle mě nebude čas. Hlavně klídek, všechno se stihne ;-)
Odpovědět
@alenasimona máme jen jedno auto, a tím budu jezdit já a přítel bude hlídat dcerku. no možná ještě zaúkolovat svědka, ale ten by zas musel jet extra a já to budu mít skoro po cestě.
Odpovědět
@saidy no, snad jo :D ach jo :D asi taky budu muset zaúkolovat někoho jiného, i když to dělám strašně nerada :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě vám někdo z rodiny nebo kamarádů rád pomůže. Nebojte se a předejte úkoly na někoho zodpovědného. Nevěsta má řešit jiné "starosti" :)
Odpovědět
@tanakin Stihneš, ale kytky ať nabere někdo jinej. A stokrát si překontroluj, jestli máte OP. Nám se stalo, že jsme den dopředu dali OP svědkyním, všichni to kontrolovali, já, manžel a dvě svědkyně. A když jsem se oblékala do šatů, tak volala švagrová, že manžel dal řidičák a ne OP :-D Já jsem se začla smát, OP měl samozřejmě u sebe v peněžence, dojeli jsme tam a vše dobré. Jeli jsme dva kilometry, vy to máte hodinu, tak pozor na to :-)
Odpovědět
vyzvedni kvetiny den predem :)
Odpovědět
Děkuji za podporu! :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?