Fotky nevěst XXL pro inspiraci

Zobraz úvodní příspěvek
Plánuji svatbu a tak bych chtěla poprosit nevěsty, které měly šaty XXL, zda by mohly dát do této diskuse svatební foto pro inspiraci ;-) Hledat v albech je mravenčí práce, jelikož většina nevěst má velikost maximálně 42 :-) Díky ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
@boubik Jsou moc krásné :-)
Odpovědět
@pipa no to ano, ale potřebuji podprsenku s ramínky :( bez raminek mi nedrží, tak jsem myslela že je tak schovám
Odpovědět
@ivana1121 Nevím, jestli je tento rovný výstřih úplně šťastný. Chtělo by to takový střih vršku, abyste v horních partiích vypadala celkově drobnější. Sukně je fajn.
Odpovědět
@ivana1121 Šaty, které nesedí, nebudou za mě ty pravé. Hledala bych lépe ušité :-)
Odpovědět
@iveete myslite a @pipa myslite že lepší? Jen rychlo fotka. Zakazali mi fotit
Odpovědět
@ivana1121 Rozhodně lepší, to se s prvními nedá vůbec srovnat :)
Odpovědět
@kata00 Slehackovita sukně často nesluší ani štíhlejším nevěstám. Vybrala bych jinou sukni a ramena jdou zakrýt i jinak, než oldschool bolerkem :)
Odpovědět
@espacio Pro srovnání - rukávek přes rameno, bolerko a dlouhý rukáv.
Odpovědět
A tyto?
Odpovědět
@ivana1121 Přijde mi, že vás dělají hrozně objemnou nahoře, já bych určitě nevolila takto obtáhlý pas, ale spíš aby se to pod prsy začalo rozšiřovat..
Odpovědět
@ivana1121 Na 2. (rychlo)fotce Vám dělá vrchní díl o 100 % lepší službu, hrudník krásně vytvaruje a definuje pas. U těch 3. šatů je moc hezká sukně, ale opět problematický vršek. Takto vysoká krajka dělá dojem jednolité masy, tzn. že to vypadá, že máte prsa až pod krkem. Je to jen můj dojem z fotky, ve skutečnosti to tak vůbec působit nemusí.
Odpovědět
@ivana1121 Nepadla tu ta nejdůležitější otázka. V kterých z těch šatů jste cítila, že "je to ono"?
Odpovědět
Článek se načítá
@ivana1121 Nejlepší a nejvíc vám sluší jednoznačně 2. (Narychlo) šaty :-)
Odpovědět
Děkuji holky. No nejlépe jsem se cítila v těch na rychlo fotce, ony ani nejsou bílé, ale takové champane či krémové, což je i k mému věku nějak lepší. Líbily se mi hned na věšáku a zkoušela jsem je jako první. Málem jsme odešly, byla tam protivná zaměstnankyně a sjela mě pohledem, že se do nich nevejdu. A že na mě nic nemají. Naštěstí nás zastavila další zaměstnankyně a šaty jsem vyzkoušela. Strašně drahé je půjčovné, tak jsem se rozhodla, že tam jdu ještě jednou nechám si je ušít přímo na míru a koupím je, je tam malý rozdíl od půjčovného a pokusím se je pak prodat třeba za polovinu. Jen nevím, jestli najdu kupce, protože jsem malinká na výšku. Ale uvidíme. Nejdřív jsem nechtěla dát tolik peněz, ale věřím, že se vdávám poprvé a naposledy, tak do toho půjdu
Odpovědět

Odpovědět
Profilova fotka
@ivana1121 Ty vypadají moc dobře a sluší Vám
Odpovědět
Jsou krásné. Sluší Vám, dělají krásnou postavu a dekolt.
Odpovědět
@ivana1121 Tak tyhle Vám sluší moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Děkuji vsem za pomoc s výběrem. Měly jste pravdu. Nejvic vidí člověk na fotkach. Jibak šaty jsem koupila. Byly pekelne drahé. Svatbu mam 3.8. a pak budou na prodej.
Odpovědět
Ahojte holky, muzu k vam? Svatbu mame pristi rok a dneska jsem byla poprve v salonu. Mam vel.48, ale kolik je velikost satu netusim 😊. Libi se mi i se v nich citim dobre. U nas z rodiny se libi 4 z 5 lidem, co jsem to ukazovala a jen segra mi to hani, tak nevim🤷‍♀️
Odpovědět
Profilova fotka
@saji já bych rozhodně zahodila to bolerko 😉
Odpovědět
@saji Jestli máte svatbu až za rok, tak bych zkusila ještě trochu jiný typ šatů, možná ne lesklé a toto bolerko bych ti nedoporučovala, na mě je na něm už moc (volánky, výšivky) a navíc odstává. Máš spoustu času, v klidu si projdi různé půjčovny a vyzkoušej si různé typy šatů:)
Odpovědět
@saji Bolerko vám opravdu vůbec nelichotí, nesedí, odstává a nehodí se to k sobě, obojí jinak zdobené, určitě seženete hezčí;)
Odpovědět
Profilova fotka
@saji myslím, že do příštího roku seženete určitě hezčí šaty, šaty jako takové Vám nesedí v prsou divné je deformují a bolerko je upne mimo.
Odpovědět
Profilova fotka
@espacio 👍 Jen bych doplnila, že tohle bolerko nebude nikdy sedět k ničemu 🙈
Odpovědět
@marketamilan Určitě s páskem, vynikne a pozdvihne šaty ještě víc ;-)
Odpovědět
Holky dekuji za predesle recenze. Dnes jsem byla v jinem salonu, to, co na me navlikli byl des. Pani ma me davala saty vetsi i kdyz jsem ji rikala, ze jsou moc velike a ze v nich vypadam desne.Byla jsem s mamcou a i ta rikala pani, at mi da mensi saty, tak se pani usklibla a dala mi vel.48 a musim priznat, ze v nich muzu volne dychat, jsou mi prijemnejsi, ale vice "hezci" jsem se citila v tech prvnich, co jsem tu davala ... jeste v zari budu objednana do jednoho salonu a tam mi pni naveze vezsi velikosti, tak jsem zvedava 😊. Tak davam porovnavacku zatim, mezi kterymi se rozhoduju.
Odpovědět
Profilova fotka
@saji proč ty divno sukně? Od kud prosím jste? Co zkusit nějaký rozumný větší salon a hold si za šaty v nejhorším připlatit. Já hledala opravdu dlouho a poctivě až jsem nic nenašla tedy našla paní co mi šaty ušije. Koukněte ke mě na profil jak mohou vypadat šaty ve větší velikosti. Já sice nevybrala, ale i tak si myslím, že to bylo lepší než šaty x let za zenitem a bolerko
Odpovědět
@saji Pokud chcete upřímnou odpověď, tak oba modely jsou nehezké. Tohle vlákno je důkazem, že se v jakékoli velikosti dají sehnat lichotící, padnoucí, stylové šaty. Tyhle nejsou ani jedno z toho. To co máte na sobě je jak z výprodeje zkraje tisíciletí. Máte na víc, hledejte dál!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?