Fotky nevěst XXL pro inspiraci

Zobraz úvodní příspěvek
Plánuji svatbu a tak bych chtěla poprosit nevěsty, které měly šaty XXL, zda by mohly dát do této diskuse svatební foto pro inspiraci ;-) Hledat v albech je mravenčí práce, jelikož většina nevěst má velikost maximálně 42 :-) Díky ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak i já jsem si včera poprvý vyzkoušela šaty. Hned co jsme doma dobrousili sporák, jsem neučesaná dorazila ke kamarádce, která prodává její šaty, abych si je vyzkoušela. A teď mám velký dilema. Nesnáším zkoušení oblečení. Jsem ten typ člověka, kterej vletí do obchodu, popadne první kus oblečení, zaplatí a vybíhá z obchodu ven. :D Tak nevím, vzít je a nemuset víc řešit nebo se nechat ještě překecat od kamarádek a vyrazit někam do salonu. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@pajis šaty se na Vás podivné krčí šla bych do salonu
Odpovědět
Ahoj holky tak já mám zkoušku za sebou nechávám si šaty šít budou v teto barvě krajka na sukni nebude bude od korzet a budou rukavky po lokty co říkáte sedíme? Velikost 50-52
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky taky přidávám fotku vybraných šatů. Velikost 44-46
Odpovědět
@mval sedí dobře v prsou, pasu, délka ok. Akorát teda bych něčím schovala paže. Holky, já jsem taky xxl, a k tomu starší, ale myslím si, že paže si mohou dovolit ukázat jen ty, co je mají štíhlé. Já vím, že hodně baculek to tak nosí, i korzety, nicméně mi to připadá nevkusné. Raději zvýraznit pěkné, a potlačit to méně pěkné. Ale proti gustu.....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě kámoška zatáhla do salonu. Neměla je zrovna vyžehlený. Jsou pohodlný, žádná obří obruč. Tak nevím, pořád to ve mně hlodá. :-D
Odpovědět
@pajis neměla bys i fotku z boku?
Odpovědět
Profilova fotka
@pajis Za mě lepší než ty první
Odpovědět
Pěkné, dělají vám pěkná prsa :-)
Odpovědět
A možná ještě, zkoušela jste typ šatů mořská panna, ty obepnute? Máte krásně ženskou figuru, třeba by vám to šlo, ukázat linii ňader i boků zároveň. Je to jen můj tip...
Odpovědět
Zdravím, co říkáte? nakonec mám o 2-3 velikosti větší šaty než běžně nosím, ale jsou táááák pohodlné :) Budu k nim mít delší cop na stranu a kytičky v něm a možná i nějaký věneček
Odpovědět
@majsena89 ze předu hezké, líbí se mi :) jak sedí v zadu, taky dobře?
Odpovědět
Článek se načítá
@sahrazad1 děkuji, jsou jako tričko, jsou neskutečně pohodlné :)
Odpovědět
Ahoj holky ja bych se chtěla zeptat zda je lepší když máme my holky mléko kruhovou spodničku:? CO MYSLÍTE Děkujiii
Odpovědět
@marketamilan já bych řekla, že to nezáleží tolik na typu postavy jako spíš na typu šatů. jaké máte šaty?
Odpovědět
koukněte o kousilinek výš marketamilan mam je tady vložene takove kapučinove a mam velikost 52 ale ja se bojim že až si šaty obleču jelikož mam dost břiško a šaty si nechavam šít u těhle mi kousek chyběl. A zitra jdu na konečnou zkoušku tak nevim nevim moc děkuji za názor:-)
Odpovědět
@marketamilan focené jsou s kruhem nebo bez?
Odpovědět
já kruh neměla
Odpovědět
Myslim si,ze kruh zbytecne pridava,ale fakt zalezi na postave.Doporucim vam salon,kde maji i velke velikosti,je to teda v Ceske Lipe,ja tam jela z Prahy,ale saty maji krasne.Je to svatebninella.cz 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Ono spíš hrozně záleží na typu šatů a co od nich člověk čeká pokud je třeba nejhorší oblast postavy břicho tak splývavá sukně to nevyřeší.
Odpovědět
Profilova fotka
Ono spíš hrozně záleží na typu šatů a co od nich člověk čeká pokud je třeba nejhorší oblast postavy břicho tak splývavá sukně to nevyřeší.
Odpovědět
@mija_91 ahoj focene jsou bez kruhu
Odpovědět
@marketamilan tak bych je asi měla spíš bez kruhu. zdá se mi, že takhle vypadají dobře.
Odpovědět
ahoj včera jsem byla na konečné zkoušce bez šatu a tím že jsem zhubla jsem si šaty oblekla a budou bez kruhu jsou hezčí až je budu mít dám fotku a moc děkuji za rady jste užasnééé
Odpovědět
Holky, které šaty vám přijdou lepší?
Odpovědět
@leny83 mezi těmito určitě ty druhé s ramínky...
Odpovědět
Profilova fotka
@leny83 ty druhé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
shodnu se s holkama ty druhé.
Odpovědět
@leny83 Rozhodně ty druhé. Dělají vám krásné prsa a pas a úžasně pokračují dál. Ty první vás divně deformují.
Odpovědět
Děkuji vám za názor. I já byla pro ty, které se líbí vám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?