Půjčení nádobí na svatbu - kde sehnat?

Dobrý den, prosím nevite o někom nebo kde by se dalo půjčit veškeré nádobí od skleniček po příbory a ubrusy? Max. Počet 70ks od každého. Díky moc za každé info budu ráda. Nejlépe nový jičín nebo Moravskoslezký kraj. Diky :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuste cateringové společnosti :-)
Odpovědět
Také reším, jak to vymyslet s nádobím. Jednorázové nechceme (z ekologických důvodů), tak leda si to někde vypůjčit. Cateringové společnosti jsou dobrý nápad.
Odpovědět
Profilova fotka
Já vše nakoupila v Ikea . Vyšlo to o hodně levnějš než zapůjčení 😉
Odpovědět
Nebo se zkus zeptat v nějakém učilišti, kde mají obor kuchař/číšník. Ti velmi často půjčují nejen nádobí, ale i potřeby k rautu (chafingy atd.).
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@michaelastreblova A co jsi pak dělala s tím nádobím? Prodala? Nemáš ho třeba ještě k odkoupení či půjčení? Taky nechci jednorázovky, ale ani kupovat nové když pak nevyužiji. Nejradši bych si odkoupila použité a pak ho zase necvhala dále kolovat;-). Jde mi asi hlavně o skleničky a příbory
Odpovědět
Já jsem skoro všechno měla od firmy, která nám dělala catering, člověk si prostě musel trochu připlatit, ale ani jsme to nemuseli mýt. No a skleničky na mojito jsme nakoupili v ikee, 30 ks, a ted jsou ve sklepě.. chleba to nežere a postupem času se to využije..
Odpovědět
Profilova fotka
@bloesty ahoj,mam jeste vsechno ze svatby 😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@michaelastreblova ahoj, máš ešte stále veci zo svadby? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,jojo mám talíře a výzdobu 😊
Odpovědět
@michaelastreblova Mohla by som poprosiť bližšie info? (kusy, cena, foto...)
Odpovědět
Profilova fotka
Talířů mám cca 50 ks hlubokých a mělkých a pak mám hodně bílé organzy. A odkud jsi? Nevím jestli by bylo nejvhodnější posílat talíře poštou 😲
Odpovědět
Profilova fotka
@leja121 všechno to nafotim a do konce týdne pošlu fotky 😉 jinak výzdobu mi dělala kamarádka je vyucena floristka a plno mi toho vyrobila,třeba vazicky na květiny na stůl a tak
Odpovědět
Článek se načítá
@michaelastreblova Ja som v Brne, ale v Plzni ma môj snubenec príbuznú. Hovorí, že by sme ju prípadne mohli využiť ako posla :) Teším sa na fotky. Vázičky atď už vymyslené mám, ale rada sa pozriem. Zatiaľ nie je neskoro prípadne zmeniť názor :)
Odpovědět
@michaelastreblova Tak trošku sa pripomínam ;-)
Odpovědět
michaelastreblova....pokud by neco zbylo mela bych zajem 😊jsem z Plzne😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@michaelastreblova Dobrý večer, sháním hluboké talíře cca 60ks, mate ještě k dispozici ????
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
@michaelastreblova dobrý den. Vím, ze už je to nějaká doba. Ale mohla bych se zeptat, mate stále nádobí ze svatby? Děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?