Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
sonik: tak papapapa x-) a když se něco o víkendu povede, tak pošlu fotečky v pondělí :-D :-x
Profilova fotka
holky, jdu taky domů, papapapapa
Profilova fotka
ahoj děvčata, dneska jsem akorát zvládla roztřídit fotky z víkendu a něco jsem vám poslala :-D Tak papapa ;-) jdeme pracovat ;-)
Profilova fotka
Dobré rankoooo, val fotečky jsou moc pěkné ;-) Jinak hlásím že dneškem nastal můj poslední pracovní den |-|
Profilova fotka
sonik: tak si ho uží, máš tam něco na občerstvení? =-) sonik: no, sice tam vypadám jako kulička, ale jsme to MYs bříškem x-)
Profilova fotka
něco na občerstvení????jako myslíš na rozlučku???
Profilova fotka
sonik: jj, tak jsem to myslela ;-)
Profilova fotka
val nemám, doufám že odejdu beze stop :-D
Profilova fotka
nazdárek holkyyy :-) Val fotky jsou čuprrrrrrrrr Soni tjo to už končíš??? toto uteklo... a co pak?
Profilova fotka
ahojky káji :-) pak?pak si dám deli :-D a půjdu směr pracák :-D
Profilova fotka
teda deli jsem si sežrala včera tak si dám asi margotku :-D
Profilova fotka
bréééé rááááánko Val díky za fotky
Článek se načítá
Profilova fotka
čauky elis :-)
Profilova fotka
ahoj holky, jsem tu na chvilku, zase se nám něco stahuje ze systému, tak mám chvíli čas ;-)
Profilova fotka
já jsem tu takýýýý :-)
Profilova fotka
sonik: a pracuješ ještě? :-D
Profilova fotka
val trošku :-D
Profilova fotka
haló haló :-) pomalu už všechno odevzdávám ;-(
Profilova fotka
Dobré ranko, jsem tu jen na skok, jdu na pracák :-p toš mi držte palce :-D
Profilova fotka
sonik: držím palce ;-) jinak já nejsem dneska v práci ;-) musím na nějaké vyšetření a pak po obědě jedu na těhu cvičení ;-)
Profilova fotka
zdááár bazáár
Profilova fotka
elis: ahoj, zrovna si jdu dát sprchu :-D
Profilova fotka
Tak holky, razím směr Dr, tak papapa a nevím, jestli to sem ještě dneska stihnu ;-)
Profilova fotka
Dobré ranko holkýýý :-) jak se máme?
Profilova fotka
sonik: dobréééé ráno :-)
Profilova fotka
nazdárek holčinky:) jen vás chci v rychlosti pozdravit, omlouvám se, ale nestíhám sem za vámi zaskočit, protože když už jsem na netu (musim do net kavárny), tak jdu na koníka |-| ;-) a nebojte, že bych vám o Miminku neřekla, jen jsem chtěla po 12tt a sonik pak našla album v den, kdy jsem ho založila a i v den, kdy jsem vám to chtěla řict a prostě byla rychlejší jak se máte? soni - už jste položili základní stavební kámen? val-gratuluju k chlapečkovi, náhodou jsem jukla do tvého alba asi před 14dny (vidíš, já tě tipovala na holku, ale je fakt, že jsem tě celý těhotenství neviděla) elis-už se vám blížej pardubice, co?, už vybíráte a plánujete věci? s kajkou jsme občas v kontaktu, tak o ní vím, a mám radost z jejich pozemku a nový práce! tak občas napište, budu ráda / ip občas kontroluju pa lenka
Profilova fotka
bréééé rááááááááááánko jsem měla včera dovolenou AHoj Leniii, no to jsem ráda, že jsi na nás nezapomněla.
Profilova fotka
ahoj holkýýý leni my ještě nepoložili ale furt něco řešíme :-( kukám kukám a je tu pusto kde jstééé?
Profilova fotka
haló haló je tu někdo???
Profilova fotka
brééééé rááááánko

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?