Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Teda holky, já žasnu, kolik toho už máte zařízené... :) My snad máme jen to datum. :)
Profilova fotka
No jo, my se činíme :o)Nás to baví :o). A ty si dáváš ještě čas? Já bych to nevydržela neplánovat :o). Bessi
Profilova fotka
Tak co holky, máte některá něco novýho? Ten můj je pořád v práci mimo naše město. A pořád mi ještě nepřišly ty věcičky, co jsem si objednala :o(...chjo.
Profilova fotka
Můj se teď vrátil, takže dobrý..Akorát je ale zase všude nepořádek :-D Novýho nic..
Profilova fotka
Jojo, to znám, ten nepořádek, když se vrátěj domů :o). Jirka by měl přijet dnes a v pondělí, nebo v úterý zase odjíždí :o(. Mám teď stejně dost učení, tak uvidíme...Zatím ahoj.Besi
Profilova fotka
cauky holky! Tak se pripojuju 8-) zasnuby probehli 5.5.010 a svatba bude na 99% 16.4.2011 .... chteli sme brezen,ale mam strach ze jeste bude snih..... jinak uz mame datum a misto, fotografa, predbezne vybrane oznamko, prstynky( asi je nema cenu kupovat tak moc dopredu), boticky,barvu svatby.... jinak nevim, kolik sem chodi chlapu...takze mozna raritka :-D Mejte se, Tom
Profilova fotka
Ahoj Tome, pár jich tady bylo... To je dobrá změna..A jakou máte barvu, kde by to mělo být a kde plánujete hostinu?
Profilova fotka
Jsem teď nevěděla jestli náááhodou neblbnu :-D jinak vítej Tome máme změnu barvy, uděláme si asi červenou svatbu se srdíčkama... dětinské, já vím ale mě se to hodí ke skleničkám a viděla jsem krásný dort :-D
Profilova fotka
petulka - barva oranzova - jsem na ni ujety, mam i vozik oranzovy( snad jsem ho mel jako prvni v CR z te firmy), takze oranzova je jasna volba....Obrad bude na Plumlovskem zamku...chtel jsem neco hezciho,ale bohuzel bylo vse po schodech... a hostina bude v byvale restauraci - foto v albu....mame to primo pod bytem, pronajima to obec..kompletne zarizeny,levny....
Profilova fotka
Ahoj tome. Vítám tě :o)Tak to budete mít svatbu týden před náma :o). A na vaše album už jsme koukala a restaurace na hostinu moc pěkná ...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám že řešíte duben 2011. My měli svatbu letos a je to moc pěkný měsíc...krásně nám kvetly stromy, no nádhera. Není vedro jako v létě takže moc příjemné.
Profilova fotka
sarulinda: Máte krásně fotky :o). No my jsme vybírali datum také podle počasí - že ještě není vedro a už je celkem příjemně. Moc se těšíme, už aby ten duben byl :o)Doufám, že nám to počasí vyjde.Bessi
Článek se načítá
Profilova fotka
Dneska dorazili medvídci :o)Mám je v albu. Jsou super :o).
Profilova fotka
bessinka: děkujeme moc ;-) Tak budu držet palce, nám vyšlo fakt skvěle!!!!
Profilova fotka
Sarulinda: Nemáš zač :o). My taky moc děkujeme. A jak si užíváš manželství? Je to něco jiného, než před tím "ANO"? :o)
Profilova fotka
Dneska mi dorazila pompadůrka. Tady z bazaru od Jany3333. Díky moc :o)
Profilova fotka
bessinka:No hned po svatbě je to všechno trošku jinné.... ;-) :-) My jsme měli pocit, že jsme čerstvě zamilovaní :-) (jsme spolu 8 let)..... Neměli jsme bohužel žádnou svatební cestu, hned po svatbě jsme se další týden vraceli do práce, takže to "kouzlo" pak nahradili starosti v práci no ]-( a pokud už spolu bydlíte (což asi dnes už skoro všichni) tak se podstatě nic nezmění ;-)
Profilova fotka
sarulinda: Jo bydlíme spolu už 4 roky, a v době svatby spolu budeme 7 a půl roku :o)Dost podobně jako vy..Tak to se těším, jak budeme čerstvě zamilovaní :o)Uvidíme..
Profilova fotka
Ahoj :o). Přišel mi zbytek objednaných věcí. Mám je v albu. Tak mrkněte :o)A jak pokračujete vy? Bessi
Profilova fotka
Ahojky, tak máme změnu, DJ neberem důvod napíšu max do IP... ale máme jednoho pána, hraje úplně parádně, je starší, zvládne snad zazpívat úplně všechno, na výber máme z více jak 700 písniček, cena je taky super, bere 500kč na hodinu x-)
Profilova fotka
smudli: No tak to je super cena, to Vám závidím ...U nás je to teď na vážkách, zda vůbec nějaká svatba bude :o(Mám z toho všeho těžkou hlavu.... :-( bessi
Profilova fotka
bessinka: co se stalo? =-) Písni třeba do IP, at se to tu neřeší veřejně..
Profilova fotka
Besinko co se stalo? =-)
Profilova fotka
smudli: to je na strašně dlouho. Máme teď prostě krizi. Snad to nějak překonáme a bude pohodička zase a snad i ta svatba :o).
Profilova fotka
Taky to u nás není růžové ale to dělá práce přítele a moje závěrky,nervy udělaj svoje :-(
Profilova fotka
Ahojky, můžu se přidat, do téhle diskuze. S přítelem plánujeme svatbu 23.4.2011 na Zámku Zábřeh.. Jsem zvědavá, jestli to vyjde :-D protože už mám málem všechno naplánované.. teď to začít realizovat :-)
Profilova fotka
bessinka: pro kolik lidí máš tu svatbu? Protože na mě se už lidičky dívají divně, když o tom zatím jen mluvím..natož abych něco kupovala:-)
Profilova fotka
Ahoj ivcas. My máme taky hodně věcí už zařízených nebo koupených. Svatbu budeme (snad) mít pro 50 hostů. A vy? Všechno co máme mám v albu. Bessi
Profilova fotka
Tak u nás se svatba ruší holky. Přeji Vám aby vám to všechno vyšlo jak chcete. A aby to byl nejhezčí den ve vašem životě.Bessi
Profilova fotka
Ahojky..tak se taky přidávám...svatbu plánujeme na 1.dubna 2011, snad to nikdo nebude brát jako aprílový žertík... :-D A snad bude volno na hradě kde se chceme brát... :-) Je na tom někdo podobně a jak jste daleko s přípravami... :-) ?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?