Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
hledám něco na netu, snad se povede něco do tisícovky splašit :-p on si málo kdo zapamatuje co kde bylo zavěšeno atd, každej si pamatuje jestli se dobře najedl, napil a pobavil... budeme mít třeba balonky ale jen na ozdobu a bez helia, nemám na to aby jsem za takovou zbytečnost vyhodila peníze :-N
Profilova fotka
Tak to sme na tom asi všechny stejně :-) Taky vymejšlim co nejlevnější variantu....přece jen to má bejt pohodovej den na kterej se má vzpomínat a né tě zruinovat a zadlužit...taky proto budu skoro všechno vyrábět sama...:-D
Profilova fotka
holky já se tady na beremku setkala několikrát s opovržením kvůli tomu, že chci levnou svatbu... no co, na jinou nemáme a nikdy na velkou nebude tak proč si ji neužít malou, levnou ale s těma co je mám ráda x-)
opovrhuje ten kdo má miliony a proč si by všechny nepoznal a nedal jasně najevo že na to má ne :-) ale asi se občas zapomíná na to, že nejde o to jak moc nooobl bude ale o to aby byla super a všichni si jí moc užili :-) já třeba nebudu mít ani kameramana protože to samé vidím uségry která je 6let vdaná a na video se kouklo jednou a všichni vždycky říkaj - ukaž fotky...takže žádnej profesionál na video nebude :-D
Profilova fotka
no já ani video ze svatby ségry neviděla, jo asi prvních 5 minut a pak jsem to vypla :-D Budu spoléhat ve fotkách na rodinu, pak se z toho něco poskládá :-D Občas tady čučím jak mají nóbl svatbu a pak si stěžují jak nemají peníze... nikoho nesoudím ale každej si má srovnat své hodnoty :-)
jj mám stejný názor jako ty, akorát já nemám takové šikovné příbuzenstvo, takže asi dost budu platit :-( ale zase ušetřím na kytkách, cukrovím a tak se snad ještě něco najde :-( uvidíme :-)
Profilova fotka
neboj, ono jde všechno udělat levně když se chce ;-)
Profilova fotka
Souhlasim se smudlinkou :-) Všechno jde když se chce :-) Navíc je to mnohem osobnější a má z toho větší radost, když to člověk dokáže, než když má miliony a jenom jde a ukazuje - tohle chci tohle taky a todhle a tamto....vytáhne kreditku a nazdar. Mě by to asi ani nebavilo....
no holky jsem na to zvědavá, každá rada pak se mi určo bude hodit... :-D a pak budupřijímat návody na výrobu čehokoli :-D
Profilova fotka
já teď dělám skládané řetězy na slavobránu :-D nudím se tak tvořím :-D Já budu mít šaty za 2tisíce, máme stříbrné prstýnky za 650kč a vůbec mi to nevadí... oboje se mi líbí x-)
Profilova fotka
jo a ještě mám závoj za 84kč + 80 kč poštovné x-) pak dodám fotky všeho co mám :-D
Maruško tak co se týče prstýnků, tak bych chtěla z chirurgické oceli. ale nevím jak to projde u přítele...já mám takovou představu a sem zvědavá až to na něj všechno vybalím, chci todle támhleto tak co mi na to řekne :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
chirurgickou jsem taky chtěla,mám i zásnubák takovej ale mám pořád nateklé prsty a to není ok mít chirurgickou na ruce :-(
Profilova fotka
:-D Já to mám tak, že dekoraci bude mít asi přítel jako překvápko, asi jako všechno....snad seženu tu figurku na dort, tady v čr stojí tisícovku a to je fakt dost :-| tak snad to seženu levnějš...jinak taky chystám vše tvořit vlastníma ručičkama... Prstýnky taky plánujem z oceli...finančně je to dostupný a maj je fakt nádherný...a dávat přes deset tisíc za zlatý.... 8-( na to nemáme... Maruško doufám že se nám pak pochlubíš těma řetězama na slavobránu - se zvědavá ;-)
Profilova fotka
jj pak vyfotím i řetězy :-D My si zlato chceme dát až k 10. výročí svatby (doufám,že nám to 10let vydrží :-D) Andrej po kolika letech se berete?
tak holky asi máme stejné názory :-D všechno foťte, at mám inspiraci :-D Andrejko tak přítel bude mít překvápko? neúčastní se příprav? já jsem pak zvědavá na toho mýho :-D
Profilova fotka
V době svatby to bude 3 a půl roku...asi to neni moc, ale něco už mám za sebou a ted sem si jistá, že to je "ON" :-D Ale zas od začátku spolu bydlíme, takže se známe až až...A co vy holky? Jak dlouhou ste spolu?
nooooo my jsme spolu letos 9let, příští 10 a tak dost lidí říká že už bysme jako asi měli do toho praštit no :-D a všem říkáme že neeeee, že o tom vůůůůůbec nepřemejšlíme :-D jasně že jo, ale troubit to zatím nebudu když sem navíc ještě nebyla ani požádána :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Profilova fotka
my budem spolu v den svatby čerstvě 5 let, prošel si se mnou mojí rakovinou a hromadou dalších nemocí, vím, že je to ten pravý a máme toho za sebou opravdu hodně, mě je 19 a mu bude 30... sice se vdávám brzo ale za někoho koho miluji a pro koho jsem se rozhodla žít a bojovat
Profilova fotka
Ty jo koukám, že toho máš v 19ti za sebou taky dost, tak snad už to máš vybraný a další léta bude už jen svítit sluníčko :-) Noo jak na to koukám, tak sme tady asi nejkratší pár, ale jen v týhle diskuzi...někde sem četla i rok a tak....-) A u nás reakce rodičů a rodiny skoro žádná nebyla, prej že to čekali :-D
Profilova fotka
já bych se po roce až dvou nevdávala, za těch pár let jsem poznala jaký je to rozdíl a ještě nedávno jsem čučela jak můj chlap dokáže "překvapit" :-p
Maruško kdyby byly na svatbu penízky dřív tak bych byla dávno vdaná taky...i když nevím no, třeba nebyla :-D taky ti přeji at už si jen zdravá a spokojená! já jsem zdravotní sestřička takže si dokážu situaci představit...Andrejko kolikje tobě?
Profilova fotka
Děkuji holky x-) já byla 15. července operaci a doufám, že byla poslední... ta už neměla s rakovinou nic společného ale byla potřebova po 3 břišních operacích plastika stěn a u toho se zjistilo, že při poslední operaci mi bylo přišito střevo a našel se důvod mojich bolestí |-| Ale teď je to pryč... uzavřela se tím moje jedna životní kapitola, snad už bude je dobře x-)
hm to je dobrý no... :-( zažila jsem v nemocnici taky hodně, ne jako sama se sebou, ale jako sestřička :-( ty osudy jsou někdy krutý....můžu se zeptat čeho si měla rakovinu? jsi dost mladá tak mě ted moc nenapdá čeho bys mohla mít?tak se opatruj a držím palečky!!!!
Profilova fotka
Rakovinu vaječníku v 15letech jsem po velký bolestech a krvácení omdlela ve škole a domů jsem se vrátila až za dva měsíce. Nemusela jsem mít chemky, ale brala jsem hodně léků a měla jsem pořád silné horečky takže jsem začla i z toho plešatět. Jeden den jsem šla spát a druhej den jsem neměla na půlce hlavy ani chlup. Prý to bylo i velkou ztrátou vitamínů. Ten náš vztah se díky tomu opravdu posunul a utvrdil. Přítel dělal tak aby měl pak týden volno a nešlo to moc poznat na výplatě, vozil mě na vozíčku na vyšetření atd (neměla jsem sílu ani vstát |-| ), staral se o mně tak, že sestra přišla jen dát prášky a kapačku, zapisoval teploty, i měření moči zvládal bravůrně. Byla jsem totiž v Brně a mamka musela být s tátou doma, protože byl nemocnej. Přítel byl fakt machr, jinej chlap by se po prvním pozvraceném tričku otočil a zdrhl ale on se statečně držel. Za to mu jsem strašně vděčná. Neutekl ani po tom co jsem přibrala :-p :-D
hm, takhle tenhle typ rakoviny je opravdu u mladých častý. v té době asi si na gyndu nechodila vid? no každopádně je to za tebou a už bude jen lépe... jj jak se říká v nouzi poznáš přítele! |-| já když se dověděla že mám přítele v nemocnici tak sem sedla do auta a jela, deno denně u něj seděla, a to měl proti tobě jen rozlomenou tříštivě ruku, ale i tak prostě poznáš jakej máš o toho druhýho strach...no u mě to jenavíc asi profesionální deformace, protože vím, co se může stát, i na sálech atd, když sem za svou praxi obešla kdeco...ale doktoři jsou v dnešní době machři a tak snad vše bude ok! ty se ted soustřed na svatbu ;-) zasloužíš si to!!! ;-)
Profilova fotka
Chodila, jen doktorka řekla, že nevidí dobře levej vaječník, že vidí jen tmu a mávla nad tím rukou :-| Už je to pro mně minulost, kontrolu budu mít tentokrát až po roce a při té poslední operaci se do mně podíval i onkolog, vzal vzorky tkáně a vše je ok x-)
to je super zpráva!!!!tak tfuj tfuj tfuj a dávej na sebe pozor!!!
Profilova fotka
děkuji ;-) tento měsíc si chci jít koupit boty na svatbu ale nevím kam :-/ Chci bez podpatku, přítel je stejně vysoký a vypadalo by to blbě :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?