Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahojky holky :-) U nás každý kecá do všeho, občas se zavřu v koupelně, tam chvilku zuřím nebo brečím - podle situace - a je klid :-). Všechny nechávám v tom, že to bude všechno po jejich ;-) . Kouzlo, sakriš, kdepak jsi, už mám palce celé otlačené! Jak jste dopadli? Doufám, doufám, že dobře :-)
Profilova fotka
Ahojky holkyyyyyyyyyyyy tak jsme vyhrááááááááááááááááááááááááááááááááááli. Bylo to neuvěřitelný. Kluci se rvali jako lvi a to doslova. Takovou atmosféru kde 4000 lidí fandí a každý gól skáče ze sedaček bomba :-D . Všem co nám drželi palečky moc moc děkuji, protože nám to moooooooooooooc pomohlo. A v sobotu máme další tak držte znovu. :-D :-D :-D Jen nevím jestli miláček bude hrát, protože se zranil. Má něco s kolenem. Uvidíme co na to doktor. Jinak holky musíme se obrnit a nenechat si kecat do věcí, které chceme tak nebo tak. U nás to taky bylo. Ze začátku byla snaha, ale trochu jsem si dupla a je klid. Uvidíme kdo se ozve až bude krátce před svatbou a bude největší stres. :-S
Profilova fotka
Kouzlo, tak to gratuluji a v sobotu budu držet znovu, pokud nezapomenu, Já jsem hlava děravá. Já si s tchyní před tím moc nerozuměla, teď už dobrý, ona je prostě svá, ale to je věc, která mě fakt vadí, když nám někdo-nebo mě do něčeho kecá. Ale právěže můj budoucí to naštěstí chápe, tak to udělá podle mě, jak to bude nejlepší. Ale ty řeči mi prostě vadí. jiné by to bylo od mojí mamky, které můžu leccos říct, ale jí ne, to ona by byla s se mnou schopná dohádat. tak raději mlčím a jak to bude se řekne, ař to bude stopro domluvené.
Profilova fotka
Kouzlo, super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Jo přesně tak taky mi vadí když se někdo montuje do věcí do kterých nemusí. A co mě dokáže nejvíc dopálit je, když se někdo mntuje do mě. Já se do nikoho nemontuju ať si každý děla co chce, ale samozřejmě do doby než si začne brát do pusy mě. To bych vylítlaz kůže. ]-( ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky, nemate nekdo info o pocasi v druhe polovine cervna?
koulo, gratuluju a držím palečky, aby Vám do v sobotu dobře dopadlo. Já se budu muset s váma rozloučit, protože pojedu za chvilku do brna si něco zařídit a pak jdu na tu zkoušku účesu a líčení, večer dám vědět jak to dopadlo. ;-)
Profilova fotka
Holky, tcyhňka vymýšlí pro manžela sytě růžovou košili, sama jde taky v šílené růžové :-S . Nějak se mi to nezdá, ale nikdo mě neposlouchá (aby nevypadal jako veliké růžžové prasátko). Naši jsou hodně decentní a budou tak i oblečení, mamina v bleděmodrém kostýmku a tatík v tmavěmodrém obleku - ladí :-). Jdou z toho na mě mdloby ... Ach jo a venku pořád leje :-(
Kouzlo: suuupeeeer, gratuluju :-D Tady na Severní Moravě tady taky prší a prší a prší :-| Axi, sytě růžovou nebrat :-| :-) Jenn, doufám, že dodáš fotečky, mě to čeká zítra :-D
Profilova fotka
axi: zpracuj manžílka, ať si to trošku podiriguje sám. Ten můj má úplně jiný vkus než jeho mamka, tak si to taky musel pohlídat, aby ho neoblékla jako kašpara. Já mám radši jednoduchost a když vzorek, tak drodný a pěkné barvy. A jeho mamka si koupila látku nejprve modro-tyrkysová-bílo-černou s mega obrovskými květy, od které já bych hned utekla. Ale ona je z ní nadšená. A pak to vyměnila za černobílou látku taky květy co největší. mě přijde, že se zasekla v 80tých letech. No ale jde v tom ona a já taky nechci, aby mi do nečeho mluvila, tak ať si v tom jde.
Profilova fotka
to není pro mého budoucíího manžele, ale pro jejího manžela čili tchána... Při té vší hrůza, naštěstí, ale i tak děs :-( :-( ;-( Svého skoromanžu si hlídám sama, brrr, to bych nezvládla, aby mi někdo kecal ještě do tohoto ... Miláček bude celý bíločerný jako já :-)
Profilova fotka
tak jsem zase tady. Vařím květák tak doufám, že ho nepřipálím, protože se tady vždycky na beremese zaseknu a zapomenu, že vařím. Včera to odnesla rýže hihihihihi :-D Holky s tchýnkama je to potíž co. Ta moje musím říct, že má decentní vkus a tak se nebojím, že přijde v ulítlé minisukni :-D :-D :-D Moje mamča bude mít tmavě červené, bordové dlouhé šaty a malé bolérko s tříčtvrtečníma rokávama. Moc jí sluší. Tatík bude mít černý oblek a asi mu seženem bordovou kravatu, aby ladili. ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Hola hola nevěsty :-) tak jsem přežila včerejší firemní večírek, ale teda vůbec mi není dobře. Budu ráda, když to v práci vydržím do 16h. Mladej je z mých kolegů úplně nadšenej :-) :-D .... všichni vypadali (a stále vypadají) fakt kvalitně :-) ... no což, se toho hold dneska moc neudělá :-) aspoň zbyde práce na zítra ... :-) Co se týče tchýně a tchána - úplně jsem si je zamilovala - jsou naprosto skvělí :-) chovají se jako by jim bylo 20 8-) a to jim je oboum přes 60 :-) fakt jsou super .... A nějak neřeším to co budou mít na sobě, jelikož vím, že se umí oblékat ... takže z toho strach nemám ..... :-D
Profilova fotka
Tak hlavně, že jste se bavili. A co děláš dzabii za práci? Já kdybych se na naše pacienty vyprdla, že dnes se nepředřu, tak mě asi ukamenujou a hlavně poumírají :-N A 16h se ti blíží. kouzlo: nečti si tady a utíkej pro květák, už se ti vaří půl hodiny a už je určitě hotový. :-D my jedeme za chvilku pozvat přítelovýho strejdu s tetou, sem je nikdy neviděla, ale prý jsou to pracháči a mají super barák a obrovskou zahradu, tak jsem zvědavá. Navíc bydlí v rožnově pod Radhoštěm, tak možná mrknem i na skanzen.
Profilova fotka
Nu u nás je to s tchánovcema taky o.k....oblékat se umí, takže z toho strach nemám...Ted řešíme rozlučku, budete nějakou pořádat a jestli jo, tak spolu nebo každý sám? Já jdu s kolegyňkama sama, ale pak máme ještě večírek pro společné kamarády, ale až týden po svatbě, budou se tam pak pouštět na plátně naše svatební fotky... ;-) Zítra už konečně koupíme ty boty pro přítele, teda doufám... a já potřebuju kaťata a samodržky...
Profilova fotka
Arween: vymáhám dluhy :-)
Baf :-D Dzabii, tak na Tebe teda jako bacha :-D K té rozlučce - já jdu s holkama týden před svatbou na bowling a pak tancovat, miláček nic organizovat nechce, ale asi taky ještě pak uspořádáme nějaké grilování pro přátele a známé, co nebyli na svatbě ;-) Kouzlo, jaký byl obídek? ;-) My měli v práci koprovku :-p
Profilova fotka
Mě se bát nemusíte :-) :-D ... je to taková odpočinková práce ;-) občas někoho šoupneš na exekuci a tak :-N ... kdy jsou lidi blbý, tak co s nima ]-( Já jsem si po tahu dala pěkně ostrýho bobíka u číňanů :-) docela to bodlo, zrovna poopíjím druhýho RedBulla tak snad se to zlepší =-)
Profilova fotka
náš známý je přímo vedoucí na exekuci. ten mi přijít domů, tak strachy umřu. 190cm,120 kg, pleš na hlavě a mračí se na celý svět. Ale v soukromí je pohodář. u nás rozlučka asi nebude. Mě to nic moc neříká, navíc týden před svatbou budeme na jiní svatbě, tak to asi pojmem dohromady. Jinak v týdnu zajdu někam s holkama z bývalé práce a kamoškama, hned jak uvidím služby si to zařídím. Ale jen tak popít a poklábosit, nic velkého.
Hihi, Redbull vám dává kříídllááá :-D Tak odpočinkovou práci bych taky chtěla někdy zažít, ale co, hlavně že je nějaká práce :-)
Profilova fotka
Holky, jak budete mí vlasy, já o tom právě bádám - mezi pročítáním výslechů :-( - pořád jsem chtěla polovýčes, ale na poslední zkoušce šatů, jsem si je stáhla skřipcem (jako výčes) a bylo to mnohem hezčí - jak řekla mamina: labutí šíje (málem jsem se udusila smíchy), ale asi je to fakt hezčí. Tak teď netuším ... Hm Rozlučku už jsme měli, naše holčičí se dost zvrhla na povídání o dětech, brrr (já to moc nemusím, takovéto kakáme, papáme, vážíme a tak.) Děti miluju, taky si chci brzy pořídit, ale sna pak zůstanu v jednotném čísle a bez vykojeného mozku, jak říká kámoška. Ale skoromanža říká, že do toho spadnu taky :-D Klučičí rozlučka byla prý báječná :-) Byli na vodě při vypouštění přehrady, fotky chlapíků v neoprenech jsou k sežrání :-) a večer diskoška. Užili si to! Já už se těším na víkend, lehnu si a ani se nehnu, jupííí, má být teplíčko, dám opalovačku :-D
Profilova fotka
joojoo, je to vegetík ... a křídla ne a ne narůst :-)
Profilova fotka
holky, mně se chce stráááááááášně moc spinkat a hlavně mám migrošku. To je zase den :-(
Profilova fotka
ahojky holky oběd se povedl a teď tady oba odfukujeme jak jsme se napapali. Kupodivu jsem to dnes zvládla na poprvé a nic se nepřipálilo. arween čoveče ty jsi každý měsíc na svtbě co???? :-D dzabii nejlepší je vývar ten ti určitě pomůže. ;-)
No vzhledem k tomu, že jsem si nechala hezky dlouhé vlasy, tak chci, aby z toho něco bylo, takže takový drdůlek z pramínků, je to v albu (ale strašně se tam ksichtím) a korunku se závojem. Jinak kdyby mi nebylo líto se ostříhat už teď před svatbou, tak to udělám :-D No jooo, určitě do toho povídání o dětech pak spadneme každá, ale taky se zatím držím s rezervou zpátky, přecí jen ještě to není můj čas :-) Jo jo, teplíčko, taky se těším, možná vyrazíme na tenis (doufám, že se nepřizabijeme, celou zimu jsme nehráli) Kříídláá budeme mít v den D a pak pořád :-D
Profilova fotka
jo, Dzabii moji tchánovi se taky chovají jako by jim bylo dvacet a právě odtud pramení to moje zděšení :-) Růžová minisukně a sytě růžová košile mi nahánějí hrůzu - asi se mi o tom bude v noci zdát. Skoromažovi se minule zdálo, že nám celou sobotu bude pršet a pršet a pršet. To jsou věci... Markot, pěkné, pěkné. Alá bych chtěla závoj shora hlavy - a mám představu nějakého hladkého drdolu, tak nevím. Je to peklo. Na zkoušku účesu jdu až příští čtvrtek...
Profilova fotka
já budu mít na 100% rozpuštěné nebo polorozpuštěné. Podle toho jak se nám podaří zamontovat ty dlouhé vlasy do těch mejch.
Profilova fotka
holky dám do alba na chvilku zkoušku toho tmavého líčení. Tak jukněte.
Profilova fotka
Tak fajn, těším se :-) A účes nachystaný nemáš? :-)
Profilova fotka
Kouzlo: je to super, ale na svatbu je to moc ostrý .... ale je to fakt úžasný líčení :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?