Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahoj market01, jojo. To máme za pár co? Jsem se pořád uklidňovala, že času dost a poslední dva týdny makáme se skoromanželem na přípravách jako diví :-D
Tak my už máme celkem volněji, ale i tak, už to není ani těch cet, ale náct :-D
Profilova fotka
no a koukám, že máme i stejné ladění do oranžova :-D (tak to je shoda :-) )
Profilova fotka
my vlastně taky máme vše, jen si musíme skočit ke květinářkám a zadat 100% objednávku a jinak to je vše z důležitých věci. Jen jsem včera vyráběla krabičky na dárečky pro svatebčany a bolí mě z toho prsty jak jsem tlačila na nůžky a dělala si perforaci abych měla krásné sklady, ale musím přiznat, že to byla pro mě zábava. :-N
no jooo, to může být dobrý relax :-) my jsme vzali jako dáreček ty čokina, taky dobrý, jen jsem chtěla prstýnky a ne srdíčka, ale co už, stejně to každý zbaští a na obal hledět nebude :-p tak já kyti už mám zadanou, budou oranžové gerberky a výzdoba taky v tom stylu, představa byla, že budou vyšší úzké vázičky a po jednom květu v každé :-) na stůl okvětní lístky v barvě žlutooranžové, v té samé barvě jmenovky a bílý vlizelín na stůl, tak snad se to povede :-)
Profilova fotka
holky co zařizujete? Mě přijde že jsem nějak podezřele v pohodě. Jako že vlastně nic nepotřebuju. Jen zadám konečný verze kytek, domluvíme v restauraci přesný počet hostů. Rozdáme zbytek oznámek a pak koláčky do práce...ale co ještě zařídit? Abych na něco nezapomněla :-N
Profilova fotka
určitě budu držet pěstičky, no já budu aktualizovat album asi až v úterý poté co mi můj bráška vrátí foťák jel na výlet tak si půjčil digi a já nemám čím nafotit co už máme a jak máme, ale slibuji, že se polepším. Jinak já budu mít žlutooranžové kaly a na stole budou ikebany ve stejném barevném ladění akorát nevím z jakých kyti to holky v Polsku udělají, ale mám s nima dobrou zkušenost vážou většinou atypicky a moderně, tak doufám, že nezklamou. Na stole budou mimo jiné i čajové svíčky oranžové a okvětní lístky žlotooranžové z ikey viz album příprav :-)
Profilova fotka
hafacko máme stejný svícínky, koupily jsme jich 30! a dáme do nich červený a bílý svíčky. :-)
Profilova fotka
mě přišly ty svícínky takové klasické obyčejné a ke všemu se hodící a taky už vím jejich další využítí. Jsem milovníkem svíček takže nějaká ta romantická noc tak se budou hodit x-)
Profilova fotka
hafacko jsem na tom stejně. Na svíčky jsem doslova ulítlá. U nás doma pořád "něco" hoří. Už se těším až je rozmístím po koupelně a dáme si s miláčkem lázeň, šampíčko...A zbytek rozmístím v ložnici ;-)
ahoj holky, tak jsem se přesunula domů z práce :-) vidím, že probíráte svíčky, my je taky máme taky rádi, ale po zkušenosti, kdy nám na stole chytla kočka (chlupatá, začal jí hořet ocas), tak se tomu vyhýbáme :-D mimochodem, číča přežila a máme ji i s další micinou v albu :-D
ahoj holky, teď jsem přijela s hotelu, dívala jsem se, že probíráte svatbu aali, můžu Vám klidně říct že svatební přípravy neprobíhají a svatba se nekoná. Vanesko: já jsem oranžový vliselín kupovala na www.krasnasvatba.cz Holky taky budeme mít na svatbě spoustu svíček, i žárovičky na sloupech, prostě romantika. V koupelně taky máme svíčky, mám ráda romantiku.
Článek se načítá
ahoj Jenn, no je to smutné, ale bohužel musím říct, že není ani první, ani poslední, jak to tak vypadá :-( Už tu byla jedna kočka, co rušila svatbu (měla být tuším v září) a na bazaru prodávala co se dalo :-| Ale pořád je nás více, co to dotáhneme do konce, všem držím palečky :-) My si ty svíčky užijeme zřejmě až na svatebce :-D
ahoj marketko, je to pro ní hrozný, protože je to moje nej kámoška a svatbu zrušil přítel, ale nebudu to rozebírat, protože je to jen jejich věc. Je mi jasné, že není první ani poslední, ale já bych takhle dopadnout nechtěla, je to hrozný. Už se nám to krátí. my jsme dneska byli v hotelu a tak jsme domluvili detaily, už skoro všechno bylo domluvené, ale ještě jednou se to projelo, aby vše sedělo a hlavně jsem jim dala seznam hostů, kteří budou ubytování. Jelikož už tam budu v pátek tak na všechno můžu dohlídnout, ještě jsme se byli podívat na pokoje a jsou super.
Profilova fotka
jennifer co se stalo?neda se to nejak vyresit?
bohužel nedá, ale nechci to rozebírat, protože je to jen jejich osobní věc, jenom můžu říct, že jsou pořád spolu.
ahoj Jenn, tak jelikož já byla v práci a miláček se chtěl potěšit a zkrátit si čas čekáním, tak se vydal do restaurace, kde bude hostina a taky si probral s paní majitelkou kde co :-D už je to upřesněné, hotovo 8-) a taky máme zamluvený pokoj na svatební noc. Hihi, jestli po tom maratonu vůbec nějaká bude, ale i s tím se počítá :-D No, to je jasné, že to je jen jejich věc, pro tohle pochopení mám.
Taky máme zamluvený pokoj, ale počítám s tím, že se moc nevyspíme, byli jsme rezervovat i víc pokojů pro ostatní hosty, jelikož sice byli zamluvený, ale nevěděli jsme kolik jich bude třeba, a jelikož už jsme měli přesný seznam, tak jsme jim ho dali. Už tam budu spát v pátek i se svědkyní, tak si aspoň vyzkouším postýlku.
my ještě čekáme na Tomového svědka s rodinou, až dají vědět, jestli tam zůstanou nebo nee, odvoz je sice zajištěný, ale uvidíme :-) No, to je to, postýlka, nerada spím jinde, proto i před svatbou budu spát doma s miláčkem, u našich bych už asi nenašla svůj dolík v postýlce ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky! Market taky nerada spim jinde a hlavne bez Tomase,uz i takhle trpim kdyz je v noci v praci a tak budeme spinkat spolu,ale u mamky abych to pak rano vse stihala.protoze mi ted bydlime na opacne strane prahy nez bude svatba,tak jsme zvolili variantu spat u mamy spolu ;-)
ahoj Niikkyy, jo jo, ty noční, to je síla, bobišek je v práci a mě se taky špatně spinká samotné :-| My to ráno máme kousínek ke kadeřnici a pro fotografa, takže to je celkem v klidu. A vůbec nikomu nevadí, že nedodržíme tradici noc před svatbou každý sám ;-)
Profilova fotka
jennifer..ja myslela, ze to rusite vasi svatbu :-p ..nejak jsem dneska pomalejsi :-D My mame zamluveny apartmany v Praze..sice ve stejne budove,ale kazdy jsme se svoji rodinou..v patek mame v 17 hod zkousku v kostele jak to bude vse probihat..kdy jdou druziccky atd,pak jdeme na veceri a ja spat a uvidime se az prijde s kytkou
Profilova fotka
market proto spime u mamy mam kadernici vedle ve vchode a vse ostatni opodal.tak to bude snad v klidu. ja mam milacka dneska v praci tak jsem sama samotinka :-(
taky miláček pracuje, přijde až po jedenácté večer :-(
klaras: my svatbu nezrušíme, jsme s přítelem skoro deset let a když už jsme to vydrželi doteť, tak už to vydržíme snad až do konce života. S tou zkouškou v kostele je to super, u nás farář nic takového nedělá a myslím si, že je to škoda. Zítra jdu se ségrou na zkoušku účesu a líčení, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Jinak mi dneska přišel obleček pro posledního hafánka, tak jsem ráda, že mu sedí. V pátek jedeme do květinářství zavést květináčky na dekoraci a pak ještě potvrdit marcipánové figurky.
Profilova fotka
tak to my máme vyřešený s viděním a nevidění. Sice spolu bydlíme, ale každý jsme z jiného města. takže já budu spát u našich, kde je i obřad a přítel přijede i s rodinou a kytičkou až v sobotu. my už se neuvidíme od čtvrtka.Holky, já nevím co dělat. přítelova maminka furt říká, já se přizpůsobím, ale pořád remcá, že se chceme fotit před obřadem (protože pojedeme mimo Prostějov a bude to trvat minimálně hodinu) a tím pádem budou muset vstávat třeba v osm a ne v devět. pořád to nechápe a pořád říká, že nám do toho mluvit nechce, ale že to je blbost, jak to děláme a že tak se to nedělá. Jenže jí nejde vysvětlit, že pokud se potom půjdeme fotit do ateliéru s rodinou a ještě by jsme měli jet někam mimo do přírody se fotit, tak na nás u oběda nebudou čekat hodinu, ale skoro dvě. A oběd o půl třetí je rozdíl, než o půl čtvrté. i tak my to přijde pozdě, ale ona tvrdí, že na to musejí být svatebčané připraveni, že to tak chodí a ona neslyšela, že by se někdo fotil už dřív a že to teda takhle nejde. no prostě kvůli ní se bude muset podřídit dalších 25 hostů ]-( jenže co máme dělat, když musíme někam půl hodiny a další půl hodiny nazpátek. Jí to prostě nejde vysvětlit. navíc je dost chyrlavá a přijde mi, že jiný názor než svůj moc neuznává, takže je to dost těžký, protože ji potom pořád poslouchat a slyšet to z každé strany desetkrát je fakt o nervy Uděláme si to po svém stejně-to já se nenechám, mě to spíš ještě startuje k tomu, abych to na truc udělala jak chci já, ale bude remcat od teď ještě dalších 10 let.
Profilova fotka
arween můj budoucí švagr se švagrovou se taky fotili před svatbou
ahoj holky, přeju krásné ráno. arween: nic si z toho nedělej, a udělejte si to jak chcete vy. Je to jen a jen vaše svatba. My se sice budeme fotit po obřadu, hosté mezi tém dostanou ještě nějaké občerstvení a pak bude obídek a po obědě se jedeme fotit sami do parku. Tím, že je to kousínek tak to jde. On se člověk stejně nikomu se vším nezavděčí. Nejdůležitější podle mně je aby byla spokojená nevěsta s ženichem a ostatní se můžou přizpůsobit. Mně se v září vdává kamarádka a ona chce ivory šaty a ženich chce zelenou košili a přítelkyně od jejího tatínka jí do toho kecá, že tohle přece nejde, že to není tradice, že nevěsta musí mít bílé šaty a ženich bílou košili, přitom teď je spíš v módě barevná košile a navíc budou mít na svatbě kapelu, která hraje jen modernu, takže další takové co není podle ní tradiční, tak se spolu dohadují. Já bych si do toho kecet nenechala i když s jejím tatínkem jsou spoustu let, ale nežijí spolu. Já mám naštěstí štěstí, že mi do toho nikdo nekecá, i když mamča se občas snaží, ale je jí jasné, že svou šanci prošvihla, protože se jaksi o svatbu začala starat asi od minulýho týdne, což fakt 3 týdny před svatbou bylo fakt brzo a navíc ona v, že bych si do toho kecat nenechala a to samé i tchýně, a navíc s přítelovou rodinou se nebavím už skoro 4 roky( teď to bude v září), takže mám klid. I když musím o tchýni říct, že i když se spolu nebavíme, tak asi před 4 měsíci u nás byli a znažila se bavit, ale prostě nějaký věci jí odpustit nedokážu, dokážu se s ní bavit, ale prostě ne jako dřív. Ale docela mně překvapila, že u nich ve vesnici všude vykládá jakou budeme mít svatbu, a jak se těší a každému ukazuje oznámení a menu, takže má radost, což mě fakt překvapilo.
Profilova fotka
Dobré ranko kočky! ono je všude něco... včera jsme s mamkou propočítávaly koláče a zjistili jsme, že je lepší, když je upečem samy.... Taky jsem byla zaplatit zálohu za fotografa, předběžná cena je 6000,-, zdá se mi to moc, ale prý je to tak běžný...
Dobré ránko přeji všem :-D Téma kecání do svatby - toho jsem si moc neužila ze strany mých rodičů. Zásnuby jsme s mamkou sice probrečely, ale pak taťka přišel o práci a už se s náma o svatbě moc nebavili. Vím, že měli strach, že budou bez peněz a nebudou nám moci pomoct, styděli se, ale všem jsme říkali, že si svatbu platíme sami. No a tak to pokračovalo až do této chvíle. Vždy, když jsme řekli, že máme něco zařízené, domluvené, vybrané, tak se to setkalo jen s takovým hm a nic více. Ale možná jim křivdím, možná to opravdu prožívali všechno se mnou v jejich dušičkách. Druhá stránka věci je tchýňka. Neobyčejně hodná ženská, zkusila si v životě svoje, ale strašně ukecaná a tak to taky vypadá. Ta nám to zase organizovala až moc, někdy už mi to prostě mozek nebral, co stihla vymyslet. Jedná se sice jen o takové věci jako příjezd hostů a koho pozvat a komu dát koláče takové a komu makové, ale i tak to bylo někdy náročné. Ta nás sice poslouchala se zájmem, zapojila se do debaty, ale téměř vždy to skončilo tím jejím ...ale mě by se to líbilo tak a tááák. No takže tak. Ze strany kamarádů a jiných rodinných příslušníků musím říct, že jsou až doteď v naprosté pohodě, tak snad jim to vydrží do svatby :-D Tak to jsem se vypovídala, děkuju za trpělivost moje vrbičky :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?