Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Korcula: s tím počítám, že se domluvíme, stejně to bude akce domlouvaná dopředu, sestra a přítel dělají v práci dlouhé a krátké týdny a její přítel dokonce chodí někdy na noční, někdy jede 24 hodin v kuse, takže se to stejně musí vychytat, kdy budeme mít všichni volno. Moc díky za tip. Už se na to těším a kdyby mě nic nezaujalo, tak se podívám někde po salonech a nebo nejdříve vyrazim se podívat po salonech, no ještě nevím. Jakou ty máš zkušenost, byla jsi předtim někde se v salonu podívat?
Profilova fotka
ne nebyla, já chtěla začít až na podzim, ale když jsem tady na beremese narazila na ten kontakt, tak mě to natolik zaujalo, že jsem se tam vydala a po půjčovnách bych začla až napodzim, pokud bych neuspěla... což se nestalo, takže obcházení půjčoven mě mine... :-D
Profilova fotka
Korculo, ahojky:-) Já koukala na stránky Schemy a šatičky mě úplně nadchly,jak byly upravené, hlaďoučké a tak, jenže pak jsem otevřela další stránku a tam už hrůza! Zmačkané a fakt nic moc... bydlíme moooc daleko, tak jsem se chtěla zeptat, jak je to doopravdy. Díky... Holky, já už se nemůžu toho června dočkat:-) :-D
Profilova fotka
Ahojky Sari, mají šaty ve dvou místnostek, jsou pověšený na raminkách, a to nikdy nevypadají tak jako nafocený v katalogu, jsou sice trochu zmačkaný, ale jsou čistoučký a dobře ušitý.... paní mi otipla velikost a pak mi s mamkou vyhledávali šaty jen v tý mý velikosti.... vybrala jsem a jsem z nich nadšená, jen je budu muset nažehlit, ale s tím jsem počítala, i kdyby nažehlený byli, tak jsem je musela zabalený převézt a ted je mám uložený ve skříni.... ;-) nevím odkud jsi, já tam jela přes 200 km a nelituju toho, posílají je i na dobírku, ale myslím, že se to nevyrovná tomu si je osobně vybrat....
Ahoj holky!Jste tu některá? :-) :-)
Profilova fotka
Ahojky... jak se vede? u nás prší a je celkem zima... :-|
Ahojky kor.vede se mi docela blbě. Vzala jsem si na dnešek dovču, protože nemužu moc mluvit, šíleně mě bolí v krku...zítra ale musím opět razit do práce...práce jako na kostele.. Co u tebe nového? Já jsem si o víkendu koupila v Anděl. svat. studiu botky...neodolala jsem..
Profilova fotka
no já sedím v práci, ale nic moc se tu neděje.... :-| tak at je ti líp... No u mě ted nového celkem nic, jen zjištění že v cukrárně ze které budem chtít dorty, umí i takový ty potahovaný marcipánem a za supr cenu, to mě včera potěšilo... :) ty jo, botky, to se máš.... taky po nějkaých koukám, protože podle nich pak uvidím, zda udu muset šaty trochu zkrátit a nebo ne, ale zatím mě žádný nezaujaly, jo jedny celkem ale měli je jen ve velikosti 41 a já mám 37 ]-( jaký jsi koupila?
Koupila jsem si Klaudia, sněhově bílé s plnou špičkou, pevnou patou a páskem kolem kotníku. Boty jsou pošité pidi kamínky....jsou jako pro princeznu.... Ještě mám na svatbu samodržící punčošky v tělové barvě z MarksandSpencer..taky jsem neodolala.. Začala jsem si taky psát sešit.S přítelem jsem si stanovili cenový limit, tak jsem zvědavá jestli se do něj budeme vejít.. Dorty taky řeším, chtěla bych nějaký hodně jednoduchý, celý otažený marcipánem..přítel nechce postavičky na dort, tak to asi vyřešíme živýma květinama...Jenže nevím jestli to tady u nám ve městě (Pelhřimov)někdo udělá :-(
Profilova fotka
Ahoj, ja už potencionální boty taky mám, z Deichmana v Praze na Andělu, kupodivu když jsem je kupovala, tak měli jen mojí šílenou velikost 42 a žádné další, ale nedávno jsem viděla, že je doplnili. Mám s botami problém, nejen, že mám velkou tlapu, ale taky nechci moc do špičky a hlavně úzké špičky, z toho mě za chvíli bolí nohy a taky jsem chtěla spís uzavřenou špičku a otevřenou patu, což mají a nebyly ty boty ani moc drahé - asi za 600 Kč. Mají podpatek hnědý, jako dřevěný, což nevypadá špatně a samotný povrch je takový lehce perleťový lehce krémový odstín a případně mám už dlouho v záloze bílé páskové boty na vyšším podpatku. Spíš začínám koukat po pěkné bíle kabelce, ne velké, tak jen na pár blbostí a mám pocit, že jsou všude jen obrovské, to normálně není problém, ale na svatbu člověk přece nechce loďák na rameni. Nemáte někdo nějaký tip? Moc díky. Jo Alis, tobě přeji, ať je ti líp, dneska je stejně lepší zůstat v posteli, venku prší a není moc teplo.
Profilova fotka
ty musej být krásný, dáš je do alba? ;-) no sešit jsem začala psát taky a mám tam nějaký rozpočet, tak uvidím zda se do něj vejdeme... ;-) zatím mě to trochu děsí ty cifry... ]-( taky nechci postavičky, jen kytí.... já myslím, že po Pelhřimově najdete cukrárnu, kde ho udělají, ta naše je malinká cukrárna na vesnici, tak jsem taky myslela, že s tím bude problém a včera mi jedna holčina psala, že ho odtamtud měli, potahovaný 4 patrový, prý výborný a za cenu pod tisícovku... to jsem celkem čuměla... ;-)
Album ještě nemám, ale podle toho jak mám zahlcenej počítač, tak si ho asi udělám :-D . Popravdě jsem dort ještě nepoptávala, je tu dost cukráren, ale všechny vesměs dělají klasický máslový dorty. Já bych chtěla vnitřek dorty z tvarohu a zakysaný smetany - odlehčenej... Hele a to kytí si dodáš na dort sama nebo ti ho zajistí přímo v té cukrárně?
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to jsem ještě neřešila... ;-) Já s tou cukrárnou měla jasno, jelikož tak dělaj skvělý dorty, jsou to našich známý a je asi km od místa hostiny, což je ideální n apřevoz, dělat to u nás, tak ho vezeme přes 30 km a to nevím jak by v létě dopadlo... spíš jsem to zjistila náhodou, protože jedna nevěsta měla v albu, že měli dort odtamtud, tak jsem se jí zeptala... ;-)
Profilova fotka
No já mam pocit, že kolikrát nejlepší věci člověk objeví v malých obchůdcích a kolikrát někde mimo velký města, takže se nedivím, že u vás Korculo v cukrárně mají výborný a krásný dorty
Ještě mám dost času, musím cukrárny tady oběhat a poptat se.. Jinak u nás teď začalo lejt jak z konve.fůůůj já chci léto! Korculo: Jdu se s tím poprat a založit si album, dám tam ty botky ;-)
Profilova fotka
alis: tak to už se těším... ;-) leandre: je to tak, jsem z města (sice malýho), ale pak najdeš nejlepší cukrárnu na vesnici... :-D
Kor: Tak se tu potím u alba, ale zatím se mi podařilo dát tam můj zásnubák..botky jaksi nejdou. Asi je budu muset sama vyfotit a né posílat přímo z netu....
Profilova fotka
budu ráda, když se ti povede je tam dát.... musí být krásný dle tvýho popisu... ;-)
Kor: stále to nejde, pošlu ti adresu na net přes IP ;-)
Profilova fotka
tak jo, dík... ;-)
Profilova fotka
Alis, dej tam botky, ať máme co okukovat a přimlouvám se ještě za další inspirativní obrázky Jo to sice předbíhám, ale jsem zvědavá, jaká bude cena květin příští rok. Sestra dělá v květinářství a říkala, že teď to šlo kvůli delšímu suchu dost nahoru, že prý ani nemůžou dát takovou cenu, jakou by dle nákupní ceny potřebovali dát, protože by to nikdo nekoupil.
Profilova fotka
no koukám aby se nezdražilo všechno, to už jsem někde v diskuzi četla, že se bude zdražovat zlato... :-|
Leandre: Jelikož jsem asi počítačový analfabet tak ti pošlu net. adresu přes IP ;-)
Holky dejte pokoj se zdražováním, už teď to jsou pálky!! Jen prstýnky co se nám líbí stojí kolem 8000,- :-( a to ještě nejsou zdaleka ty nejdražší.....
Jste tu ještě někdo ?? =-)
Profilova fotka
jo jo, pořád tu jsem , jen jsem se kochala těma botkama... :-) fakt jsou úžasný... taky bach si tam vybrala... :-N
kor, moc díky za pochvalu, myslím, že za ty prachy to fakt stojí....... Jsem fakt ráda, že se ty boty líbí i ostatním....... :-) Na chvilku se odmlčím, chřipka nechřipka, pejsek potřebuje vyvenčit x-) a taky začínám mít trošku hlad. Těším se odpo! :-)
Profilova fotka
tak se měj zatím krásně, pozdravuj pejska, mě odpoledne naši přivezou na hlídání našeho... :-D
Jsem zpátky! Pejsek vyvenčen, břicho naplněno... Kor: Psala si někdy dřív, že náš doma už šaty..to sis je nechávala šít nebo kupovala??
Profilova fotka
kupovala... jsem trošku šílenec... :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?