Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Ale proč bys byla šílenec ;-) !!! Segra si je nechávala šít..... Já jdu radši do půjčení,ale jsem taky šílenec, mám na to vyhrazených 8000,-.... Nakolik tvoje šaty vyšly...jestli to není tajné ;-)
Profilova fotka
no já jsem taky chtěla půjčovnu, ale když jsem tu narazila na tyhle, tak jsem se tam jela podívat a vybrala... :-D stáli 6000 kč... a šílenec myslím tím, že je mám domky 11 měs pře svatbou... :-D
Nejsi šílenec, šílenci jsme všichni, co už teď připravujem svatbu na červen 07 :-D :-D . A abys potom litovala, že sis ty šaty nekoupila, že se ti jiný tak nelíbily jak tyhle, to za to nestojí.. Máš je v albu?
Profilova fotka
já dokonce až červenec, já jsem tady u Vás taková vetřelá... :-D jo jo, mám, al ejen fotku z katalogu, jsou úžasný (aspon pro mě) padnou mi přesně, jen barva není bílá ale Ivory (taková jemně smetanová) ;-)
mrknu na to..momentík..
KRÁÁÁSA!!! Fakt! Máme stejný vkus!!!! Jo supr dorty, hned jsem si do pc uložila ten bíl dortík s růžovýma růžema..přesně něco takévého bych chtěla. Doufám, že ti nebude vadit, když si ho zkopíruju do svého alba ??
Profilova fotka
to víš, že ne.... od toho přeci přadsvatební alba jsou... :-D já je mám taky zkopírovaný.... Jsem ráda že se ti líbí, původně jsem chtěla spíš hladší s "jen" rozšířenou sukní, ale když jsem takový vyzkoušela apak tyhle, tak jsem měla jasno a stylu... :-)
Tak super, já si teď doplňuju album, jde to pomalu, ale jde.....
Profilova fotka
taky nemáme kam spěchat.... :-D
Hurá stává ze ze mě druhý Bill Gates, podařilo se mi dostat do alba ty boty.Můžeš se pokochat znova ;-) ...
Profilova fotka
zrovna jsem koukala, jsou prostě úžasný.... :-D
Jak jsem koukala do tvýho alba, tak fakt máme hodně podobný vkus. Asi taky razíš stejné heslo "v jednoduchosti je krása" co??
Článek se načítá
Profilova fotka
jo razím, jen u těch šatů se mi to vymklo, ty jsou nakonec "princeznovský".... ;-) ale prostě jsem se v nich cítila svatebněji.... :-D
Ale ty tvoje jsou kráásně jednoduchý..žádné velké mašle, nařasený rukávy, nic.... Mě přijdou šaty bez ramínek strašně ženský, jemný a zároveň sexy.... Já bych chtěla šaty jako mám v albu se širokou sukní (má totiž postavu typu "hruška" , tak abych skryla nedostatky, pochybuju, že do svatby schodím...max. tak 4 kg, kdoví jestli..)
Profilova fotka
my jsme si vážně dost podobný... :-D jsem taky hruškovitá..... takže jsem na to pohlížela stejně.... ruce hrudník a břicho mám v poho ale od pasu dolu potřbuju prostě širokou sukni... :-D :-D :-D koukám, že přijeli naši, jsu si převzít psíka, tak se n achvíli odmlčím.... :-)
Tak zatím!!
Profilova fotka
tak pes převzat, a ještě jsemdostala houbovou omáčku... ;-)
jééé houbovka, hodní rodiče!! Co máte za psa? Vedle mě celý den (kromě venčení) chrní náš jezevčík..stráášně línej pes..
Profilova fotka
my máme bígla... taky je to líná a žravá potvora... :-D
No asi jako ostatní psi co?
Profilova fotka
Ahoj, já mám taky svatbu v červnu 2007 :o) Jak se máš ?
Profilova fotka
no bígl je ještě žravější než ostatní, ten prostě nejde přežrat... Minulej tejden našim sežrala 26 syrovejch kynutejch švestkovejch knedlíků... celou noc jí bylo blbě a ráno je už zas škemrala... :-D prostě blboun...
jééé chudák, to ten náš jendou zbaštil trochu kynutého těsta s mísy...taky mu nebylo do "zpěvu".. Kor, neznáš nějakej internetovej obchod na svat. věci? Já znám jen miadesign a svatebni-shop..
Ahoj kkatko! Vítáme tě v červnovkách!!
Profilova fotka
Díky :o)
Profilova fotka
katko vítej... ;-) alis: nevím... ještě je něco s dekor, al enevím přesně tu adresu.... :-|
Profilova fotka
Jak čtu diskuzi, tak mám hned dobrej pocit, já si řikala, že jsem blázen, když plašim se svatbou už teď, ale koukám, že stejný starosti máme všechny :o)
Katko, jak sis všimla, nejsi sama blázen! Nedávno někde říkali, že je teď svatební boom, že firmy začínají vydělávat na všem, co je spojené se svatbou... Kor: Když si na tu adresu vzpomeneš, písni mi jí prosím do IP, dík ;-)
Profilova fotka
jestli ji někde najdu tak pošlu... ;-) no vždyt taky jo.... já když koukám na ty ceny, tak to člověk vidí... normální dort 200 - svatební dort jednopatrový třeba 1500... vždycky říkám co je na něm dražší když je svatební... ]-( to samý s kytkama, četla jsem v nějaký diskuzi i názor, nechat si uvázat kytku a neříkat, že je svatební... to je pak drazší.... tak já nevím... :-D
Souhlas,jakmile se někde řekne "svatební" nebo "na svatbu" okanžitě následuje přirážka.... no ale snad se člověk vdává/žení jednou za život, tak holt ty prachy do toho dát musí....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?