Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
No fotky právě nemáme :-( vůbec mě nenapadlo, že se tam dají dělat svatby na dvou místech a velkej sál jsem znala z videokazety a byla jsem rozhodnutá pro něho, ale když jsme si ho teď byli prohlížet, tak jsme tam byli jak mraveneci. Ale přece, když si tam někdo poručí svatbu menší a chce ten sál, tak to tam musí nějak poskládat, aby to nevypadalo blbě, ne? A nakonec těch hostů bude možná ke 40, tak to by nebylo tak špatný. Co byste volily vy holky? Klasiku nebo byste riskly ty boxy, když to paní v penzionu tak chválila? No a DJ, který by nám pouště CD zvolíme, kdyby už nic jinýho nebylo. Paní v penzionu říkala, že základem každé svatby je dobrá hudba a jestli budeme mít ten velkej sál, tak by tam ta kapela chyběla. No já fakt nevím. Zkusíme jim tam zavolat a třeba se zeptat, jestli teď někdy někde nehrají a jít si je poslechnout, ne? Ony totiž ty obsazeny kapely nám dávaly kontakty na další....tak si myslím, že snad nebudou hrát nejrhůř. Ach jo.... |-|
Profilova fotka
my sice budeme mít DJ, ale protože chceme, jinak bych se kapely nebála. Cena se dá dohodnout pevná na několik hodin a pak třeba příplatek když by se hraní protáhlo. Já osobně bych se rozhodla pro sál, protože ty boxy mi moc k svatbě nesedí. Domluvte se s nima na správným rozmístění - tady bude kapela, tady se bude tancovat, tady budou stoly a tady rautový stoly s jídlem a pitím. Ono to pak nějak výjde. :-)
Profilova fotka
Holky, hudba z CD prostě není ono. Já jednoznačně hlasuju pro živou kapelu!!! Stačí dva, tři muzikanti a je to NAPROSTO o něčem jiném:-), aspoň teda podle mě. Určitě se tady najde vždycky nějaká nevěsta, která poradí dobrou kapelu, která hrála právě jim.
Profilova fotka
axi my jsme se rozhodovali mezi CD a kapelou a rozhodli jsme se pro CD. V žádným případě bychom si jí nepouštěli sami, ale budeme mít DJ, který se o všechno postará a bude hrát podle momentální nálady hostů. Beru že když si někdo nahraje na MP3 několik hodin muziky, jen těžko odhadne, jak se zábava bude vyvíjet a jaká nálada bude zrovna v tu chvíli, kdy hrát pomalý písničky a kdy naopak rychlejší... Já nevím, jak to bývá u kapely, ale musí si přece dělat přestávky a pak tam šoupnout taky CD ne? A když máš dobře zvolený písničky, tak v CD nevidím problém. Ono každý sice rád poradí, ale každý má jiný vkus. Navíc popellka neřeší jestli kapelu nebo CD, ale to že tu kapelu teď nemůže sehnat. Ale popellko neboj, někdo dobrej se najde. Ještě není doba na to házet "pušku do kukuřice" ;-)
Profilova fotka
Ale jinak proti živý kapele vůbec nic nemám, taky se mi líbí, my jsme se jen prostě rozhodli pro DJ :-)
Profilova fotka
Radus, já napsala jen svůj dojem po asi pěti svatbách kámošek, které jsem absolvovala:-). A od toho to tu je, napsat nějaké ty zkušenosti, ne ;-) ? Popelce jsem písla do IP nějaký tip na kapelu:-) A jinak myslím, že záleží na konkrétní kapele. Naši chlapíci, kteří budou hrát nám, hrají sice hodně, ale v pauzách CD pouští, to je jasný. Spíš jde o to, že v situaci, kdy není na svatbě ani DJ, pak jsem zažila téměř bitku o to, co se bude pouštět, staříci hartusí a nadávají, mladí zesilují stereo a nadávají a tak... Bylo to jak z Formanova filmu :-D :-D :-D
Profilova fotka
axi jasný, taky jsem napsala jen co si myslím, neber to vůbec špatně. :-) Jen jsi psala že hudba z CD ne, tak jsem napsala, pokud je nekdo kdo jí umí pouštět a je tam jen od toho, tak jo. Přesně jak píšeš, pouštet si CD sami, k tomu se taky moc nepřikláním, spíš vůbec. Ale na druhou stranu my budeme mít toho DJ a v tom případě si myslím, že hudba z CD je super. x-) Každý má svý pro a proti a je na každým aby je zvážil a podle toho se rozhodl. Taky jsme se poohlíželi po kapelách a nakonec se rozhodli jinak, právě po zvážení všech pro a proti. 8-) Když někdo narazí na super kapelu, tak to je skvělí, pokud někdo narazí na super DJ, tak je to taky skvělí, hlavně aby se svatba líbila a všichni si jí užili. :-) A jako všechny současné a budoucí miss přeju mír celému světu :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Tak si představte, že jsem největší problém čekala s kadeřnicí a vizážistkou. Nemám žádnou stálou a chtěla jsem na svatbu někoho kdo opravdu ví co dělá. Navíc každý vám doporučí tu svojí, protože je s ní spokojený. A taky jsem chtěla aby se obojí dělalo v jednom místě. :-| No tak jsem dnes jen tak zaběhla do jednoho salonu a je to domluvený. Líčení bude stát 600,- a není to jen o napatlání očí a pusy ale líčení až po dekolt a ruce...prostě komplet. A účes bude stát 400 - 500,- podle náročnosti, přesně se domluvíme až na zkoušce, ale ta bude až tak měsíc před svatbou. Lidi jsou tam fakt šikovný, šla jsem tam jen tak informativně, spíš jsem si myslela, že budou hodně drahý, ale nakonec jsem zjistila, že majitel je známý který chodí k nám na úřad. Tak super a jsem fakt ráda. :-p Taky jsem si dnes udělala vlastní seznam úkolů, ten tady na beremese je sice dobrej, ale až moc podrobnej a spousta věcí se mi nehodilo, i když jsem si ho upravila podle sebe. No tak nám zbývá ještě 23 úkolů, teda teď už jen 21 (i když v únoru mám ještě potvrdit datum v salonu). Mám tam věci typu dojednat menu, rozeslat oznámení, zaplatit obřad, objednat kytku... x-) 8-) :-p Jsem ráda, že se věci hejbou, loni jsem nechávala vše až na rok 2007 a opravdu se celá akce pěkně rozjela, navíc dnes máme do svatby 164 dní, tak se fakt moc těším. :-D Těšíte se taky tak?????????? :-) :-)
Profilova fotka
No ze začátku jsem měla nervy a nemohla jsem ani v klidu spat,protože prostě ta představa, že budu vdaná a už ne svobodná,.... ale teď už se snad i těším nebo co. Jinak holky větší starosti jak s kapelou mám i s tím výběrem toho sálu. Ono se tam nemusí určovat, kde bude kapela a kde to a kde to, protože tam je plac i s místem pro kapelu na jedné straně, takže tím by se to nezaplnilo. Ale teď mně tak napadlo, že když tam bude i ta kapela, tak hned bude víc lidí. No asi je tam požádáme, aby to nějak uspořádali, aby bylo zabrany co nejvíc místa a hotovo. V těch boxech - já nevím, to se mně nezdá a miláčkovi taky ne. Sice je zbytečnej takovej sál, pár lidí bude u baru, pár na zahrádce a tam to bude stejně prázdný, ale za normální svatební tabuli to asi stojí, ne? Jinak moje kadeřnice je obsazená a jinou, co jsem zkoušela - nebylo to ono! A nějaká vizážistka, která by chodila do domu líčit? To taky nevím, neznáte někoho takovyho z brněnska? Jinak se asi budu malovat sama, ale vůbec nevím jak :-(
Profilova fotka
Popellko mě se ty boxy taky moc nezdají, už kvůli tomu obědu. Jakou má max. kapacitu ten sál? A platíte pronájem? Je velký rozdíl v ceně za sál a za boxy? Tak si zkuzte sednout nad seznamem hostů a budete vědět na čem jste...my jsme počet hostů měnili asi třikrát a dokud nerozešleme pozvánky, tak se ještě může změnit. :-) Jinak původně jsem chtěla taky kadeřnici a vizážistku domů, abych nemusela někde jezdit a když bych se vracela, tak na chodbě nepotkávala přijíždějící hosty :-p , ale pak jsem narazila na to "svoje studio" - domů sice nejezdí (protože v salonu mají vše potřebné po ruce - to je rozumný), ale odveze mě mamky přítel a bude to bez problémů, sednu do křesla a oni mě učešou a nalíčí x-) . Je pravda, že jsem se sháněním lidí domů měla potíže, navíc v pracovní den. :-|
Profilova fotka
Jinak pocity, že ztratíš svobodu a budeš vdaná se ti třeba těsně před svatbou zase vrátí :-D , ale buď v klidu, bude to báječný. x-)
Profilova fotka
No paní nás informovala o všem moc ochotně a tom, že by se měl každý sál platit jinak neříkala nic, takže si myslím, že to bude asi nastejno. Vlastně o ceně pronájmu vůbec nebyla řeč, ta se asi neplatí. Jakou má kapacitu? No teď ho už podruhé zvětšují a vejde se tam až 100 lidí. Seznam hostů už máme a dohromady i s děckama co přijdou večer je to 37 lidí. Je mně jasný, že se to ještě změní, ale aspoň tak přibližně. Na oběd 24. Ale tu hostinu si musíme rozmyslet do 3 týdnů, jestli tam nebo tam. Klidně bych někam jela se nechat namalovat, ale u nás nic takovyho není až v Brně a to mám jaksi 25km, takže to se mně nějak nechce. Kadeřnici snad seženu, horší to bude s tou vizážistkou, to si asi půjdu nechat udělat podle vizážistky svatební líčení a pak se podle toho namaluju sama ve svatební den nebo co já vím :-S No jestli budu mít ještě takovy pocity, tak padám.... :-D a jestli nebudu moct tu noc před svatbou usnout a pak budu mít kruhy pod očima. Já si snad vezmu prášek na spaní =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
No paráda, odřekla mně fotografka a z ní jsem měla pomalu největší radost ]-( já se na to fakt.
Profilova fotka
Uf takže fotografku už máme naštěstí sehnanou jinou :-|
Profilova fotka
popellko tak to je fofr, my máme v merku 2 fotografy a kameramany, tak je někdy tenhle nebo příští týden zkontaktujeme. jo a zapomněla jsem napsat, že líčení bude trvat 1,5 hodiny a účes tak hodinu, tak jsem ráda, že je to na jednom místě. Kdybych měla ještě jezdit od čerta k ďáblu, na jedno místo kvůli účesu a na druhý kvůli líčení, to bych pak asi ani ten obřad nestihla. :-N Zamluvili jsme si krásnou 12 hodinu. Cesta bude trvat cca hodinu, takže abych už v sedm seděla v křesle :-p abych to všechno stihla. Bude to fuška, hlavně ty přípravy, ale budu si to užívat. x-) Já se fakt těším. Máš výhodu že se vdáváš v sobotu v tom, že k tobě kadeřnice a kosmetička snad přijde. Mě vždy říkali, že v pracovní den ke mě určitě nepříjdou (byť za příplatek), protože během cesty a tak by přicházeli o další klienty, který pro ně znamenají výdělek. Prostě by na tom tratili. Ale zase má svatba v pátek jiný výhody a tohle se vyřešilo, takže no problemo ;-) Mě je jasný, že já noc předtím určitě neusnu a budu se furt převalovat, v hlavě spousta myšlenek, to je jako před maturitou, před jakoukoli důležitou událostí, ať už z nervozity nebo z natěšení myslíš na tosíc věcí okolo toho že prostě usnout nemůžeš. Ale to je v pohodě. Užívej si přípravy, užij si svatbu a pak užívej manželství. :-) 8-) x-)
Profilova fotka
No je to fofr, ta fotografka, co jsme o ni přišli, tak zjistila, že už má svatbu zamluvenou z minulýho roku na naše datum, takže mazec. Naštěstí ještě jedna dobrá měla taky volno, takže uffff :-) No myslím, že ke kadeřnici budu muset jet taky, aby s sebou netahala všechny krámy co k tomu bude potřebovat, ale já kadeřnici ještě nemám, tak ani nevím, jak to bude. A líčit se budu teda asi sama, protože vizážistku s kosmetičkou v jednom nikde u nás neznám :-( ach jo. A taky nebudu ani vědět, jak se nalíčit. No bude to zajímavý!!!! My to máme v 11.hod. takže to budu snad vstávat už kolem 6.tý nebo co =-) jojo pravda, je to jako před maturitou. Jinak včera se stavila kamoška, že si na tu svatbu musíme připít, donesla šampus, z jedný flaše se najednou vyklubaly 4 a dneska je mně teda hej :-D Jinak to vypadá, že mám konečně skupinu, která bude snad OK, takže zase něco :-) :-) :-)
Profilova fotka
Ahojky holky,co probirate??necetla jsem vas
Profilova fotka
takže kapela, kterou budeme mít má 2 chlapy a 1 zpěvačku, jezdí hrát i do Německa a mají volno!!!!!!!!!!!!! To by mělo být dobrý, ne? :-D
Profilova fotka
ahoj niikkyy, no probíráme svatbu :-D - místa hostiny, kapelu, kadeřnictví, líčení... Popellko to by mohlo být dobrý, a slyšela jsi je? Co hrajou? A na jaký nástroje? A jejich cena? ROzhodli jste se teda pro sál? Taky mě napadlo, když budete v boxech, budete mít kde tancovat a umístit kapelu?
Profilova fotka
Jo já jsem je slyšela, ale už je to pěkných pár let :-o ale to hráli výborně a každej si je chválil. Od tý doby, co hrají v Německu, tak už po zábavách u nás moc nee, spíš na svatbách a různých akcích, ale znám je, protože jsou ze stejný dědiny, jako já ;-) Hrají všechno - dechovky, moderní, ploužáčky,... Myslím si, že to jsou klávesy a elekt.kytara+teda zpěv, berou 4tis. za svatbu a s tím místem jsme se ještě nerozhodli, ale zatím vyhrává sál. No aby sis to líp představila s těma boxama - vejdem do restaurace, vzadu u okna by byla malá sv. tabule pro 6 lidí, po obou stranách boxy (na každý straně 3) a uprostřed taneční plac, místo pro kapelu je v rohu a popravdě řečeno to se mně zdá docela malý, no a pak jsou tam ještě zahranovačky a tam je místnost na švédský stoly. A v tom velkym sálu bych si asi nechala dat tabuli do U a dál ode dveří, než to měli naši známí, aby to prostě zabralo co nejvíc místa. po levý straně toho sálu je bar a před ním taneční plac a místo pro kapelu. No a ještě k tomu patří ta zahrádka a WC - vše jen pro svatbu!
Profilova fotka
Ahojky Popelko, tak to je super, že jsi našla kapelu ;-) . A jestli harjí na svatbách, tak i ví, jak případně rozpoutat zábavu:-) Jinak souhlasím s holkami, myslím, že radši sál než boxy! Nech si tam dát rautové stolíky, třeba i s pitím:-) a z nadbytku prostoru bych udělal přednost a ne nedostatek...
Profilova fotka
Jo z tý kapely mám strašlivou radost a doufám, že to bude OK a že se bude všem líbit a rádi si na ni zatancujou. A s tou hostinou je to fakt těžký, on se mně ten sál zdál možná přehnaně velkej, protože momentálně byl vyklizenej, jelikož ho renovujou a rožšiřujou o další 2 metry :-D :-D :-D :-D paráda-takže bude ještě větší, ale co, aspoň bude hodně prostoru to je fakt. Včera jsem mluvila s jednou známou a ta to měla taky tam, akorát, že měla 30 lidí a byli v těch boxech a prej to bylo v pohodě a svatebčani taky nic nenamítali. Ale to není ono |-|
Profilova fotka
Tak holky a mělo by to být 100% jistý, právě jsme zamluvili velký sál a žádný boxy :-p takže další starost z krku ;-)
Ahoj holky, já se k vám přidávám. Máme termín 9.6.2007 v 11:30. Svatbu jsme pojali bez stresu, takže já nemám ani svatební šaty, mám červené společenské - nikdy jsem svatební ani bílé nechtěla, nějak se v tom necítím. Ve svatební den půjdeme na obřad a pak jen z rodiči a svědky na oběd a pak dom a večer s kamarádama to oslavíme. Všichni souhlasí, takže jsem tak nějak bez stresu. Zadali jsme prstýnky - po odečtení zlata budou cca za 3000kč, odevzdali jsem seznam vybraných písní a pochodu na obřad, začínáme dávat dohromady návrh na svatební oznámení, koukáme po restauracích na oběd. Obličej na ksicht a účes mi bude dělat kamarádka kadeřnice, takže taky v poho. Tak jen ten oběd a tak nějak všechno. Dort asi udělá babička, ostatní věci mít nebudeme. Tak trochu jiná svatba. Ale dle našich představ. Tak přeju nám všem červnovým nevěstám, aby nám klaplo počasí a vše bylo dle našich představ.
Ahoj holky, nevim jak vy, ale ja sem z toho litani okolo svatby uz uplne vyplivnuta. Sice me to strasne bavi, ale tesim se, ze si ted uziju nejaky ten patek klidu. To podstatne jako sal, hudbu, kameramana, fotografku, cukrovi a saty uz máme zarizene nastesti presne podle predstav:) a zbytek jeste pocka. Nenapada nekoho neco, co se jeste musi zaridit uz ted? Muj mozek uz totiz nic nepobira :-p . Jen mam strach, kdyz se nam to povedlo zaridit tak jak jsem chteli, ze se neco na posledni chvili podela, nejhur v den D.......
no já třeba v tomle období už mám i výzdobu na stůl, ubrousky, kamínky svíčky, lístky a takové blbinky jako je bublifuk, co nedělá skvrny na oblečení, balónky.... ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my už taky máme snad všechno podstatné: šaty, panenku na auto, fotograf, kamera, hostina, koláčky, cukroví, dorty,.....jenom nevíme kdy budem zařizovat svatební cestu. chtěli bysme buď do Španělska nebo Řecka a to taky nevíme, jestli tam nebo tam. Co máte v plánu vy?
Profilova fotka
Ahoj holky, máme taky svatbu v červnu, teda uplně na konci. Pořád mám pocit, že máme na všechno čas,ale zároveň zas, že nic nestíhám. Mám vybrané šaty, kámoš má kapelu, tak to je bez problémů, u kadeřnice jsem objednaná, občerstvení taky nebude problém. Horší je to s místem, měli jsme jedno vyhlídlé, ale to po delší domluvě padlo takže hledáme něco nového a z toho jsem trochu ve stresu. Tak přivítám všechny nápady co se musí zařídit, přesně takové ty drobnosti. No a chceme to mít venku tak počasí bude určitě skvělé, je to objednané ;-)
Ahojjky všichni, my jsme s přípravami zvolnili, ale máme zařízenou spoustu věcí. Už máme - zamluvené místo na obřad, na hostinu i na oslavu. Hostina a oslava jsou technicky domluvené (stany, nádobí atd.) a teď vyjednáváme skladbu jídla a hlavně ceny. :-( Máme koupenou výzdobu na svatební tabuli i na oslavu a na svatební "kolonu". Já už mám rezervované šaty a doplňky a koupenou bižu a boty. Ženich má koupený oblek, ale ještě musí nechat založit kalhoty a měl by si koupit boty. Koláčky a ostatní sladké zajistí moje maminka s babičkou. Kytka je domluvená u příbuzných. Částečně bude překvapením i pro mě ;-) Oznámení je rozjednané. Pozvánka na oslavu i s mapkou je předpřipravena k tisku. Jmenovky budu vyrábět až nějdříve v dubnu. Pomalu pracuji na vývazcích pro svatebčany. Kadeřnice a vizážistka jsou zamluvené. Ještě musíme na matriku vyplnit všechny papíry. x-) A už mě nic důležitého nenapadá :-|
Profilova fotka
Holky vy mě děsíte, že to nestihnu připravit, je fakt, že čas strašně utíká, musím zatlačit na přítele co s tím místem, od toho se vše odehrává :-| Musím Vám říct zážitek z našeho městského úřadu. Končí mi totiž měsíc před svatbou občanka a oni mi řekli, že si na ten měsíc musím udělat novou a po svatbě zas, no řekněte není to pitomost ]-( Ale jinak to prostě nejde, to jsou naše úřady ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?