Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahoj holky u nas nic noveho, cekame na potvrzeni mista, teda nove jsou napady a jen co nam potvrdi misto a termin tak ty napady uskutecnime :-)
ahojky holky,my mame zatím rezervované místo, hostinu a na týden šaty bez poplatku a ještě pořád se koukám po šatech a pokud už se mi žádné nezalíbí tak od 6.2.2007 mám rezervované šatičky v Brně. :-) Je to trochu záhul vybrat šaty, řekla bych, že je to nejtěžší s celé přípravy na svatbu. Mám velikost 34 a malá prsa - velikost B.Nevím jak šijí ty šaty protože skoro ze všech i velikostí 34 vypadávám :-D a ty co se mi líbí nejdou zúžit,takže hrůza - přímo noční můra ;-) Polovinu cukroví máme zamluvenou, ještě domluvit koláčky a dorty a po přemýšlet jaké cukroví ještě objedat
Profilova fotka
Ahojky,tak to mas stejny problem,ja mam velikost 36 a taky B prsa ale saty jsem sehnala hned prvni a oni mi to upravi na me
asi jsem dost vybíravá :-) , prvně jsem chtěla zlaté nebo champange tak jsem lítala po salonech pak jsem si vyzkoušela jedny bílé,které mi fakt slušely a ty mám nezávazně zatím zamluvené a teď zase lítám a hledám bílé šaty. když jsem se viděla na fotkách v těch zlatých a tak, tak mi přišlo,že to jsou pěkné ale spíše společenské šaty a nebo byly moc extravagantní a to nevím jestli by to ženich rozchodil :-p . Ty bílé co mám zamluvené jsou fakt pěkné a dělají mi pěkná prsa, akorát jsou bez ramínek a já mám strach abych se z nich nevysypala i když je mám pěkně na tělo :-)
Profilova fotka
ja mam taky bez raminek se podivej do meho alba a docela i sedi,ale rikam musi mi je upravit na miru
niikkyy: a které to mají být?
niikkyy: už jsem je viděla.Vážně ti moc sluší :-) podívala jsem se jen do jednoho alba a do druhého ne :-D
Ahoj holky, zvláště pak zdravím slečnu (zatím) ;-) , která se tady jmenuje Koblížek84. Dneska jsem si prohlížela její album příprav a strašně bych s ní potřebovala mluvit, nemáte na ní někdo kontak nebo mail, prosííím. Moc všem děkuji za případné odpovědi. Přeju všem krásný víkend.
Profilova fotka
Ahojky!napiš ji do IP
ahoj niikky, co je to IP jsem úplný nováček :-S
Interní pošta?
Profilova fotka
to je interní pošta to si píšeš něco jako email s tím s kým chceš,je to nahoře uplně na hoře.kliknes na inerni posta a pak uz jako email.napises komu posilas a pak text a odesles,zkus to na me,neco posli nejakou ptakovinu
Článek se načítá
Profilova fotka
jsi sikula ,vidis jak ti to jde.proc nemas zalozene album?
Profilova fotka
Tak červňáci kde jste kdo??Tady je pusto prázdno :-(
Profilova fotka
Ahojík, zdravím všechny nevěsty, co se vdávají v tentýž krásný měsíc jako já. Když už jsme u toho, podle čeho jste si vybíraly datum? Proč zrovna červen? A nejvíc zdravím almu a niikkyy...máme stejné datum. Já si pořád říkám, že mám ještě půl roku času a teď jsem se úplně vyděsila, už jen něco málo přes 4 měsíce!!!! Mám zarezervovaný jen obřad a fotografa, koupený oblek pro ženicha a prstýnky. Na oběd a večerní grilování máme vyhlídnutý jeden sklípek, ale bohužel nebyli ještě schopní nám poslat cenový rozpočet (snad v pondělí), takže pak se rozhodne, jestli budem hledat dál, nebo si plácnem. A myslíte, že je nutné mít živé muzikanty? Já si říkám, že si možná jen namixuju nějakou pěknou hudbu na CD...u živé hudby mám trošku obavy, že nebude vyhovovat všem, staří budou chtít dechovku a mladí techno :-) :-) :-) Tak si říkám, že CD se dá vždycky vyměnit....
Profilova fotka
Ahojky Samurajko:já tam sice budu mít živou muziku,ale je to me nevlastni mamy tata,ale dělám si CD s písničkama,takže živa hudba bude jen obcas.Kdyby to nebyl znamy tak živou nemam. jinak datum no ja chtela 1.6 a milacek 15.tak nakonec vyhral on a cerven???mám o nějak nejraději a hlaně ještě neni ani vedro a ani zima. A jak jste vybírali vy??My už máme všechno a zbyvaji už jen prstýnky,ale ty jsou vybrane a staci jen dojit za nasim zlatnikem. jinak te vlastne vítám mezi červňačky 8-) takže Vítej!!! A kde v Praze to bude te mít?
Profilova fotka
Niikkyy: No, tak to jsem ráda, že nejsem jediná, kdo využije na svatbě CD, už jsem si tady připadala jak chudá příbuzná...i když v tomto případě snad ani nejde o šetření penězi, jako spíš o to, že s kapelami nemám zkušenosti a než si pozvat někoho jen tak "na blint", tak to CD mi přijde jistější. Já měla datum 15. června v představě už dýl, budeme mít ten den výročí 2 let, co spolu bydlíme, takže mi to přišlo takový hezký. Navíc červen je fajn měsíc, pěkný póčo a hned pak odjíždíme na svatební cestu do Řecka a tam předpokládám v červnu bude taky pěkně...a je to ještě mimo sezonu, takže levnější :-) Závidim ti, že už máš skoro všechno vybrané, nám se to nějak vleče, pořád se na něco čeká (teď na výplatu ;-) ) Já nejsem přímo z Prahy, je to Praha - západ, obřad by se měl konat v Roztockém zámečku a hostina v Praze - Suchdol.
Profilova fotka
ahojky, samurajko my taky budeme mít hudbu z CD, resp. DJ. A to ne kvůli penězům, protože tolik za něj zase neušetříme. Ba naopak mohla by nám na svatbě zpívat a hrát známá zadarmo, ale rozhodli jsme se pro DJ. My jsme si vybrali naše datum protože jsme chtěli 1. letní pátek :-D (kvůli počasí, světlu...)
Profilova fotka
Ahoj červňačky, tak snad si můžu do května hodit nohy na stůl - už mám zamluvené šaty, fotografa, kameramana, kapelu, oběd, večerní oslavu, objednané prstýnky (nejtěžší úkol = dokopat přítele vybrat je a vyzkoušet), vývazky, korunku a už jsem udělala i oznamka! Takže už mě čeká jen dolaďování a pak 2. nejtěžší úkol dostat ženicha do obchodu a koupit mu oblek, košili a boty. Taky méte doma takové odpůrce nákupů a oblečení především? S ním je to fakt běs, už to dělám tak, že mu koupím džíny, které pak jezdím 2x měnit za delší/kratší/širší, protože jinak by chodil ve starých dokud by se na něm nerozpadly!
Profilova fotka
Ahojky veruše jak to,že ještě nemáš založené album.Jsem se těšila,že uvidím co máš všechno na svatbičku. My už máme uplně všechno,až na prstýnky.Ty jdeme objednat příští týden. Jinak už máme vše,teď se na svatebním veletrhu kouknu po závoji,svatebním albu a viselínu nebo organze na stůl.Budu to davát natažené tak potřebuju nějakou aby nebyla moc průhledná
Profilova fotka
Ahoj Nikkyy, já sice všechno už skoro mám, ale fotky žádné - vím jsem ostuda. :-| Jediné co mám uložené v PC je oznámení...
Profilova fotka
koukej sem něco poslat jsem zvědavá. Do jaké barvy máte vlastně svatbu?
Profilova fotka
Tak Nikkyy teď jsem zkoušela dát si do alba aspoň to oznamko a nejde mi to neb je to asi moc velké a v blbém programu. Takže až dorazí domů přítel, tak mi to předělá tak aby to šlo do alba přidat...
Profilova fotka
jee super,tak se budu těšit
Profilova fotka
Tak Nikkyy, už je to tam a tím asi rozsah mého alba končí... Jinak k té barvě svatby - jelikož jsem věděla, že oznámení chci takové (je to fotka z naší 1. dovolené, kde jsem uplácala na pláži srdíčko a potom i přítel - hádej které je čí... ;-) ), tak jsem měla docela problém jakou barvu svatby -pískovou fakt ne!. No a nakonec jsem se na to vykašlala a jelikož budu mít krémové šaty, tak stejnou chci koupit i přítelovi košili a vývazky na myrtu jsou také smetanové a v kytici chci mít nějaké drobné smetanové květy a zbytek už nechám na květinářce. Stejné budou i ikebany na stůl a tím to končí. Takže že bych měla nějakou jednoznačnou barvu svatby - to ne.
Profilova fotka
pěkný oznámko,fakt jo originální
Profilova fotka
Díky, oznámení velikosti DL je ve stylu moje jméno + přítel = společné přijmení a pak už jen datum a místo. Prostě ve stylu Pepa + Petra = VSL :-)
Profilova fotka
jo to bude určitě pěkný to asi jen tak nikdo nemá
Profilova fotka
No, ale hlavní důvod byl ten, že to mě napadlo už kdysi a vlastně to máme kvůli mé lenosti, protože už se mi nechtělo nic jiného vymýšlet. Dobrou Nikkyy, já jdu na kutě, jsem dnes k.o. Papík zase někdy...
Profilova fotka
tak papa a dobrou

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?