Svatba 16.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, přidá se někdo k tomuto datu? :-) :-)
@zuzu.ch áno, určite bude krásne, preto som si vybrala júl!!! @leeenaa joj no bude to na poslednú chvíľu...dostať môjho drahého do obchodu je výkon ;-)
Profilova fotka
určitě bude krásně, mně už schází šerpy na auto a bude to. tak jsem zvědavá, zítra nastupuji do nové práce,tak nevím jak to pak budu zvládat časově :-(
Jasně nebude pršet a hotovo :-) Snad nám to vyjde :)
@lindux chlapi všeobecně neradi nakupují oblečení, ale vyhnout se tomu prostě nemůže ;-)
@fucipe já jsem je dělala sama a měla jsem je asi za hoďku hotové obě plus mašle na kliky ;-) Neni na tom nic složitého, to zvládneš :-)
@zuzu.ch žádné snad, prostě určitě ;-)
no ako pozerám to počasie, na nejaké tropické teploty to zatiaľ nevyzerá... :-| Ale to sa mení zo dňa na deň ;-)
Profilova fotka
prozatím nikde žádná pravděpodobná předpověď počasí na 16.7. ... :-( snad bude lépe než dnes :-| prosím ne jěště hůř :-(
@miisulka aj mňa dnes prepadol smútok, máme to za 13 dní a vonku je zima a škaredo, a predpovede sú každá iná, ale najlepšia hlási 28 a najhoršia 23 a oblačnosť bež dažďa a to nie je také zlé!!! Navyše, každým dňom sa to môže zmeniť, tak nevešajme hlavy, určite bude nádherne a teplúčko!!!
No holky,já už taky začínám být skepticá :-( co když se fakt to počasí neumoudří..zítra jdu na zkoušku šatů,tak si půjčím raději i nějaký kabátek a deštník :-)
Holky neplašte, od příštího víkendu mají být tropy :-D :-D :-D i když nemůžu říct, že to je něco lepšího, nejlepší je příjemné teplo a sluníčko, ale vedro taky není moc dobré....
Profilova fotka
@moniinom no jen aby...vždy hlásí počasí a nakonec to kolikrát dopadne úplně jinak....Když vidím počasí co bylo teď o víkendu :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, já myslím, že vůbec nemá cenu koukat na předpověď dřív než 2 dny dopředu. A i ty 2 dny předem není jisté, že to tak bude. Dost často se mi stalo, že jsem sledovala počasí na druhý den a bylo to úplně jinak. Teď následující dny má pršet, tak se to snad do té doby vyprší. My máme svatbu 23. 7., taky doufám, že nám bude počasí přát. Kdyby mělo být jako včera - slejvák celý den a děsná zima - tak by mi to bylo opravdu hodně líto. Ale nijak to neovlivníme, takže se tím nenervujte.
@pet23 určite máš pravdu. Mne by to tiež bolo strašne ľúto...všetko sme naplánovali na von a ak by to vyšlo, mali by sme naozaj kúzelnú svadbu...aj keď pre nás to bude najkrajší deň či bude alebo nebude pršať ;-)
Profilova fotka
bojím se,abych to nezakřikla, ale počasí by mělo klapnout ... :-) už jen 9dní!!! :-| všichni se mě ptají, zda jsem nervozní a já nic, je to normální? ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
Nejlepší je si pořídit žabu v pětilitrovce, předpovědím počasí nevěřím. Každá totiž zní stejně, bude jasno, místy polojasno, místy oblačno až zataženo s občasnými přeháňkami, nebo děštěm, ojediněle s bouřkami...
@miisulka ahojky,mi taky připadá že nejsem vůbec nervozní :-) ještě mi to moc nedochází,jen občas :-D ..
taky mi to nějak nedochází, jen občas to na mě "přijde" ;-) myslím, že ta pravá nervozita mě čeká večer předtím a ten den.... ale jinak se těším :-)
Profilova fotka
@marcipeta byla jsem u kamarádky na zkoušce vlasů a zase nic ... prý to přijde až v sobotu ráno ;-)
@miisulka ja som bola na skúške dnes...len tak nanečisto sme skúsili čo asi pôjde a v utorok máme generálku. Vraj to chce umelé vlasy :-D Z tých mojich pár chlpov sa nič nedá vytvoriť :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, tak na mě už se valí moře úkolů, domlouvání a všeho možného. Už jdeme hold do finále :-))
Profilova fotka
hrůza děs, dnes jsme měli jít kupovat ženichovi košili, kravatu, klobouk, do Makra, mně šaty na převlečení, apod. jenže se mi ženich včera při vybírání vína tak, s prominutím, ožral, že jsme nakonec jeli leda do pr....ještě teď mu je zle
Profilova fotka
@bukac Klid! Tak to pořídíte zítra. Upřímně, my jsme takhle důležité věci zařizovali s předstihem, právě proto, aby nemohlo dojít k nějakým dramatickým situacím. Teď už s tím ale nic moc neuděláš, tak se zbytečně nestresuj ;-)
Já jen začínám mít pocit, že některé lidi za jejich dotazy zabiju :-D ale jinak pořád pohoda.Včera jsme si byli okouknout i místo obřadu a udělali pár předsvatebních fotek...
Profilova fotka
@leeenaa Jaký dotazy? :-D Mě dostává otázka: A těšíš se?
ahoooj,my máme stejný datum :) 16.7 Staroměstská radnice v Praze.Už mame všechno hotové tak se jen tešíme :)
@lostakova jo, ta je taky oblíbená :-D ale taky zaznělo "A co mám dělat, když bude pršet" a po napsání pozvánky se všemi instrukcemi k párty "Kde to je?, Jak se tam dostanu?" jo a nejlepší je, "Kdo tam všechno bude?" :-D P.S.: Pozdravovala jsi ode mně Davida? ;-)
Profilova fotka
@leeenaa Nebo: A šaty už máš?
@lostakova ta je taky moje oblíbená :-D
@leeenaa juuuj to poznáááme, najradšej mám otázky typu a toto máte? a mysleli ste na toto? :-D @bukac môj drahý odmieta ísť na nákupy, takže doteraz nemá oblek a chce sa ženiť v starom 8-( , inak výber vína je náročný, my sme boli s mamou, a dopadlo to zaujímavo :-D 8-) :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?