Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
Brý propršený troooooooooo :-)
Profilova fotka
Kaji, koupila jsem tuhle knizku o golfu http://knihy.abz.cz/prodej/encykloped...
ahoj holky!!! Kristi, tebe též chytl golf???
Profilova fotka
mne se, ale muze :-| ja na to nemam cas, resp. nervy
Profilova fotka
díííky za tip ;-) za tu jsem koukala v době kdy stála litr a to sem za to dát nechtěla... 400 už obětuju :-))))
Profilova fotka
jj, cena dobra ;-)
Kristi, já bych to max brala jako procházku ... ale asi bych byla hodně naštvaná, že mi to lítá jinam nežli chci :-p Kaji, tak to máš další dárek od Ježury x-)
Profilova fotka
jj dneska sme si s O. říkali že bychom měli začít vymýšle... tak říkám no rodičům ty fotoknihy....pak mi došlo že furt nemám hotový ty fotky... se snad hodím marod.... nestíháááááááám :-(
Kaji, ó já dávala taky fotoknihy - je to takový milý dáreček, fotky se jim neušpiní, můžou je vzít kamkoliv aniž by tahali velké fotoalba - je to supr dárek. Jen bych asi nedělala kalendáře a já envím co ještě - to už mě příjde ujetý |-| třeba s malejma dětma to chápu, ale np svatba nebo kalendář z mých fotek ... eeee to nééé, to se mi prostě nelíbí! Tak marod se neházej, páč dostaneš prdlačky :-p fakt je na to člověk bitej. Nj ty máš smůlu že jsi v práci tak dlouho :-( že pak dojdeš domů a máš málo času a to musíš vařit, poklízet a stíhat domácnost.
Profilova fotka
ee, kalendář ze svatbou se mi taky nelíbí, když už tak krajinky makra a tak... když už... prostě vlastní výtvoty...ale těch moc ještě povedených není, to až tak za rok, dva... nj, navíc dělám taky fotky té kamarádce a ta má asi milion fotek, kde chce tamhle zretušovat vlasy, tamhle tohle tam tamtohle. takže nestíhám ani svý :-((( o víku jsem fotila sportovní víkend, tak jsem to včera horko těžko stihla protřídit a hodit na web...
jj tak třebas krajinky, makra, nějaká reportážní fotografie to jo - to se mi líbí ;-) já sem třepu na ten kalendář Yw ;-) snad bude u nás k dostání, max budu bombardovat vás abyste mi jej některá koupila a poslala x-) ;-)) fíha, to je kámoška tak nespokojená nebo jak? a jak sportovní víkend? užila jsi si s foťáčkem, jaký z toho máš pocit? Pak pošly nějaké odkázky abych mohla kuknout ;-)
Profilova fotka
ja chci taky kalendar od Yw ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
pošlu ti odkaz na rajce, mám to pod heslem... no jak bylo hnusně a fotila jsem pohyb, tak než sem přišla na to správný nastavení...ale pak už fajn,,, jen sem co třetí snímek utírala foťák... můžu být ráda že jen mrholilo a nechcalo... :-) jj její kalendář bych taky ráda viděla :-) spíš je chce mít jen dokonalý... ;-) já jí chápu... ale je toho hodně a času bídně málo... a to nechodím cvičit,,, nějak nestíhám, kynu... :-(
Profilova fotka
tak taky, kynu jak svin, des bes. Zitra jdu ale poprvy s trenerem, tak jsem zvedava, doufam,ze uz to casove bude lepsi, kdyz nebudu chodit jen na studiovy hodiny, to proste nestiham..
Profilova fotka
Kristi a co že to trénuješ???
Profilova fotka
nic, jen se potrebuju naucit normalne na strojich, posilovat, sama to neumim, tak chci aby mi pomohl a abych to hlavne delala spravne
Profilova fotka
achaaa, tjo to sem kdysi taky byla na měření tuku, na sestavení čeho kolik jak a tak, byla jsem třikrát... nebavilo mě to :-(
Profilova fotka
áááhoj, tak jsem uspala dítě iviska: no to je jasný, proto chtěl Jarda, aby to přes zimu vymrzlo, teď budeme tak 14 dní topit a můžeme se stěhováááát jupí já jééééé a jupííí já joooo! :-N - trošku hrabson, ale jinak rodiče zdraví :-D yw bude mít nějaký svůj kalendář?! to ani nefííím x-)
Profilova fotka
Ded čaaaaaaaaau, už jen 14 dní: tjoooooooooooooooo x-)
Profilova fotka
kaj: no tak zhruba - J. mi řekl, že nejpozději 31.10. jdeme odťialto preč! :-D :-N
Nazdárek, dneska je venku fakt hnusně :-p :-p my jsme měli včera prima návštěvu kamarádky, jinak jsme nedělali vůbec nic :-D
Profilova fotka
tak to se supr dupr zpráva :-) skáčeš 2 metry vysoko což? :-) Evi chooj :-)
Profilova fotka
bré ránko maminky, paničky a slečinko :))))) Peti tak to tiše závidím.. taky se těším až budu vědět datum stěhování a bude v rozmezí pár dní nebo týdnů.. jééééééééééééééééééé jsem zvědavá jaké to pro tebe bude.. z krcálku do velkého baráčku.. to bude rozlet co :)))) ji jinak holky jsem nadšená.. v pondělí jsem posílala kočárek na opravu a v pátek dorazil zpět.. Tož takové služby se mi líbí a cena zůstala jak říkali!!!
Profilova fotka
evikuuu, ahoooj. No o počasí ani nemluv, hrůza děs běs kaj: no to ještě nééé, já jsem teď jaksi v klidu - vůbec mi to nedochází, že už jako fakt stěhovačka! :-N hlavně mi j. zase zasral dlažbu v obýváku, takže to musím ještě vydrhnout a plus ještě poslední okno a vstupní dveře! No a nakonec ještě jednou umýt koupelnu! ;-) Dnes má volat chlápek, co nám má oplechovat balkon, tak už aby volal, potřebujeme vědět, kolik to bude stát, aby jsme mohli vědět, s kolika prašulema ještě můžeme počítat a dle toho začít dokupovat zbytek ;-)
Profilova fotka
čauuu Yw! no, ani nemluv - se tam asik ztratím a to máme takový spíš mini baráček! :-D s kočárem teda super - takové služby se až tak často nevidí! x-)
Profilova fotka
Ahoooj Ywi :-) supr služby, to čučím :-)
Profilova fotka
Hi hlavně aby se ti tam Maxouš neztratil :-D :-D :-D :-D Budete mu dělat pokojíček, nebo to necháte na dýl???
Profilova fotka
kaj já taky.. tajně jsem doufala že mi ho přiveze ranní pošta (běžně nám nosí balíky v 8 hodin ráno), ale nic nepřišlo.. no a někdy kolem 17h večer zvonek a huláááá byl to on.. mého srdce šampion :-D
Profilova fotka
už jsem se na kočár těšila jak malé dítě.. sice jsme měli půjčené fajn golfky od sestřenky.. ale byli dost ouzké a sáruš v nich byla jak sardinka a to je drobounká... min. jsem jí vážila a měla 8,30.. ale zase se hrozně vytáhla..
Profilova fotka
yw: pokojíček bude až později ;-). Bude se moct vybrat ze tří v podkroví! :-D - a tam ještě nejsou sádroše a střešní okna...i když ty by tam až tak nutně být nemusely ;-). Takže to vidím, že to až tak za rok - rok a půl...dřív na to asik nebude! ;-) Teď se bude muset hlavně do srpna zkolaudovat - kvůli hypošce a pak ještě musíme vyřešit oplocení...no je toho moc, ale ono se to nějak zvládne! ;-) Maxouš se hlavně bude muset naučit lozit, bo plazením by se moc daleko nedostal! :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?