Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
satyyy: jj, zhruba vím... ;-) no tak to doufám, že se stavíš do UH a dáme spicha na kafčo! 8-)
Profilova fotka
no, tak to nevim.... jedeme tam ctyri (mozna sest) a jelikoz mam moc prace, tak to vidim na mereni od sedmi rano do tmy :-S ...oni to kluci ani jinak neumi ale ten dalsi tyden tam pojedu asi jeste jednou, to treba bude vic volna... jedine, ze byste si s Maxem udelali vylet a dali s nama svacinu na poli :-D
Profilova fotka
satyyy: no uvidím...:-D - taková sváča na poli by nebyla k zahození :-D tý jo - a řekni mi, jak se dostává taková "zakázka" z Moravy až do Prahy?! :-N
Profilova fotka
no, to si na internetu najdes soutěž o veřejnou zakázku, pošleš nabídku a soutěž omylem vyhrajes :-D to je statni zakazka pro katastr.... takze minuly tyden jsem posilala 250dopisu tam k vam... jsem rikala, ze by asi bylo levnejsi,kdybych vzala auto a tem lidem to odvezla osobne :D
Jůůů škoda že nebydlím poblíž!!! mám hlad, škručí mi v bříšku a svíííííííííííííítííííííííí ono sluníčko svííítííí x-) x-) x-)
ahoj, ahoj, byli jsme ráno na kontrole v nemocnici na kyčlích. Dětí jako máku, ale kyčle máme vzorový ;-)
Profilova fotka
satyyy: šiši...to je teda "štígro" :-N ivis: neprovokuuuuj, tady furt hnusně a prší :-p evi: no paráda...o další starost méně! ;-)
Ahoj Deduli :-) na kontrolu zase za 6 týdnů. Ten náš brouček má v 6ti týdnech 4,5 kila :-o :-D
ahoj Evi ;-) to je super zpráva. A jak Filípek? Nevážili ho apod?? No můžu já za to, že u vás leje a tady .... svítí, svítí slunce nad hlavóu, nad hlavóu 8-)
Ahoj Ivi, ne ne, jenom mu pan doktor kouknul sonem na kyčle. Vážíme ho ale doma na váze ještě po mě a teda přibírá krásně. Dokonce nám jsou už některá body malá :-)
tak to jo ;-) ony ty kontroly jsou většinou zaměřené každá jinak. hlavně že jsou kyčle vpořádku a nemusíš mu dávat něco extra ... široké balení, řemínky apod. :-( to vám váha ještě stačí? Na digi nebo nějaké větší? Jakou mu dáváš velikost? Mě se moc lbí foto ze ZOO, to fotil Péťa?
ne ne, dáváme klasika jen jednu plínku - jednorázovku. Balit na široko nemusíme :-) Váhu máme takovou tu klasickou, plechovou, jak tam posunuješ těma závažíčkama. Má jí i pan doktor tady, asi už holky lecos pamatují, ale váží spolehlivě :-) Teďka máme 56tku, něco i 62tku, ale to je nám ještě trochu větší. Ale myslím, že na srazíku už to budu mít akorát :-) Už se moc těšíme na tety x-)
Článek se načítá
jinak fotky fotil Péťa :-)
Jednorázovky sou super, jéééé šéééf mizím
Profilova fotka
Evi: Max měl v 7 týdnech 4,9 kg! :-D
Profilova fotka
Evi a to foto, které máš v PASu - to taky fotil Péťa nebo to máte od profi?! pošli mi je na email, a´t se pokochám! x-)
Deduli to fotil taky Peťa, pošlu ti to. Máme jich jen pár, fotili jsme na "zkoušku" jak by to šlo a celkem se povedli a to nebylo ani žádný upravování ani pózování :-)
Profilova fotka
fakt krásný... my jdeme v neděli za jednou slečnou, co má focení jako koníčka...tak jsem zvědavá, co z toho "vyleze" :-)
děkujeme :-) jú, budou další fotos x-) tak pak pošli
Profilova fotka
grrrrrr ]-( Albret mi vzbudil po půl hodině dítě 8-( - to je naše Corela.... sviňa jedna škaredá okřídlená :-p :-D
na pekáč ]-( nám dneska končí 6ti nedělí x-) x-)
Profilova fotka
evi: tjo, už?! toto letí! x-) a co Fífa - je hodný?! co v noci, jak spinká?
no vykoupeme mezi půl osmou, osmou, nakojíme a dáme spát. Ve vaničce se mu moc líbí, je to vodní živel (inu rak) no a tak od těch osmi, půl deváté než zabere spí do půl čtvrté do rána a pak tak do půl osmé :-) takže pohoda. Přes den je už víc vzhůru, pozoruje věci kolem, někdy ho dám do lehátka, někdy (jako teď) je na zemi na dece a pííí :-D
Profilova fotka
evi: jééé, tak to se mi nikdy nestalo, že mi Max sám od sebe přes den usnul... :-N to si užívej takové zlaté dítě!
tenhle u kojení usne, vypadne mu "teta" z huby a pí :-D :-D
Profilova fotka
evi: to max mi taky u koja usnul, ale jakmile jsem ho přenesla (přes den) do postýlky, tak bylo po spánku...hrůůůůšááá! :-N
no já doufám, že Fílovi to vydrží tohle spaní přes den 8-)
bych měla jít ven s kočárkem, ale tady je to s trasama tak na prd :-( chodíme večer jednu se psem a s Peťou tak to se mi nechce chodit to 3x denně, no a jiné trasy jsou na prd, páč je to po silnici a jezdí tu halda náklaďáků co to perou jako prase tak se tudy bojím chodit :-(
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem zpátky z papu.... to faux pas jsem způsobila já, boež jsem tele... :-(
jaký faux pas? =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?