Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
mmaky: jj, když pojedeš od Březolup a vjedeš už do UH, tak pak je tam (po cca 1 km) kruháč a na tom kruháči bys ses dala do prava - Kaufland jde krásně vidět ;-)
Profilova fotka
no pila, ale te´d si myslí že díky tomu že měla velký kašel že to vykašlala, ale podle mě tomu tou nemocí jen pomohla. Byla v 2 měsíci a poslední tak rok a půl jen chlastali s manželem a známýma.
Profilova fotka
ok Dedul tak já přijedu, a kdy by se ti to tak hodilo? Který den?
Profilova fotka
marky - kterýkoliv! ;-) my ženy na MD máme časuuuu! :-D
Profilova fotka
sem si objednala na netu cestovní postýlku a oni nic. ]-( A já už jí na příští víkend potřebujuuuuu a pak ten další jedeme do jižních čech k tetě na víkend.
Profilova fotka
fááákt dedul? tak to jsme na tom stejně :-D :-D :-D tak já napíšu té Pavle a uvidím teda podle ní ju?
Profilova fotka
mmaky. jakože se vůbec neozvali??? to jsou ale parchanti! 8-( tak jedině ji koupit v kamenném obchodě, no! |-| a pokud chceš nějakou obyč - za pár kaček, tak vím, že v Jysku ji mívají kolem 800 kč! ;-)
Profilova fotka
jasný...se přizpůsobím vašim potřebám! ;-)
Profilova fotka
holky a jak s tím našim srazidlem??
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... sem si objednala tuto, no uvidím v pondělí a pak kdyžtak koupím nějakou tady
Profilova fotka
no já jsem pro ale vidím, že jsme všechny zaneprázdněné, takže se nabízím že přes víkend nějaké vhodné místo pohledám, vyberu něco do užšího výběru a v pondělí by jsme se tu během dne mohly všechny klí´do i postupně sejít a rozhodnout kam. Pak bych tam už jen cinkla a zarezervovala to.
Profilova fotka
tak já ale už pádím, vyslala jsem Laďu s malou do kostela domluvit křtiny a já musím uklidit než se vrátí a začít vařit, takže zatím papa a ještě na vás vpodvečer mrnu a dočtu
Článek se načítá
Profilova fotka
dítě je hore, jdu kojit, pa ;-)
Profilova fotka
:-D zrovna mi volali ohledně postýlky, byrva nakonec bude červená, ale bude u mě doma už v pondělí :-D
Profilova fotka
páčko holky :-)
čau ženy. Byli jsme ráno u pana doktora, máme 4050 gramů a pan doktor nás pochválil :-)
Profilova fotka
Achoooj Evi, Fíla baští o stopéro :-)
no jo, teď jsme to vymakali s nočním kojením, dřív jsem si ho brala do obýváku na kojící polštář a teď už kojíme v leže v posteli. Akorát přitom oba usneme :-D :-D :-D
Šiši, dneska mě psala kolegyně z práce co mají klučíka 10 dní starého že nekojí, bo jí to bolí tak dávají Nutrilon :-( a to mlíko co odsaje vyleje ]-( panebože to je logika!
Profilova fotka
:-D :-D :-D šiši....
Profilova fotka
Evi: to bude za chvíli kus chlapa! x-) tak já kojím na posteli, jen si tam dám kojo polštář a je to...vleže nekojím, bo bych usnula a Max by zůstal v posteli a to nechci! ;-) a ta tvá kolegyně je trochu bzmmm, bzmmm, ne?! 8-(
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... juu tady měl někdo stejný napad :-)
no to ona je trochu na hlavu :-p jako mě kojení taky ze začátku docela bolelo, než jsme si na sebe s Fílou zvykli, ale rozhodně to nebyl důvod proč přestat kojit! Jsem se jí ptala proč mu nedává to odstříkané mléko a prý je to moc pracné :-p
Profilova fotka
hola hola, holky potřebuju prosím vás vědět kdo se teda zůčastní srazíku a s kým, hlavně kdo všechno teda bude zůstávat a spát. S termínem teda můžu počítat od pátku do neděle? Potřebuju to vědět kvůli počtu pokojů, je mi jasné že my s dětma se nemůžeme dát po více do jednoho pokoje abysme se nebudili navzájem při kojení a nočním vstávání. A holky co jedete bez mimin (Kajka a Ivča a Kristy) tak by jste zvládly společnou ložnici? - já s malou - Peťka s malým - Yw s malou - Kajka a Ivča a Kristy - Evík s malým ?????????(ubytování a manžel) - Veru s malou?????????(ubytování a manžel)
Ahoj Markét, jj my 3 s přespáním :-)
market: my budeme 3 ale na 99.9% bez noclehu .... evi: teda ta kolegyně je asi trochu divná ne??? .... mě kolikrát prsa bolela při kojení tak, že jsem u toho skoro brečela a trvalo to skoro měsíc a půl ... ale nevzdala jsem to a jsem ráda x-) ... ... já odstříkavala jednou aby měla mamča co dát Terce, kyž ji hlídala a je fakt, že jsem se nadřela dost a odstříkala jsem pouhých 150ml ... ale i tak ji nechápu ... :-(
jo a hlásím nepřítomnost od zítřka až do příští neděle x-) jsme na chatě v pustině bez internetu :-D ... takže kdyby něco, tak SMS x-) ... mějte se krásně ... jdu dobalit věci pro Terezku a spáááááát ... dobrou x-)
Profilova fotka
Veru pá a krásnou dovolenou vám přeju x-)
market: díky :-) ... už se mooooc těším :-)
Profilova fotka
holky takže jak vidím tak chcete jet většina nakonec jen na jednu noc? =-) no tak něco málo už jsem našla. V pondělí hodím odkazy. Jěště jednou na to mrknu. Mě nakonec doveze Laďa takže pokud to bude jen tak na chvilku tak asi nebudu stejně jako Veru na noc, Ráno by mě zavezl, zajel by si pak za známýma do Brna a večer by mě vyzvedl, aby nemusel na druhý den zase jezdit pro nás. Místo srazu hledám tak aby to bylo kilometrově stejně z nejvzdálenějších míst, což je Karviná a Praha. Vypadá to na okolí Brna.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?