Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
No to jsem myslela :-D
Profilova fotka
Asi budu muset jít něco dělat...zítra jdu do práce a ve čtvrtek už frčím k našim :-) Tak budu muset vyžehlit a nevím, co ještě...:-(
Profilova fotka
Tak já mám dneska relaxační den, piju čajíky trošku se u toho potím - sama :-) a dělat se mi zaprvé nechce nic a jsem přece nemocná tak ani nic dělat nebudu :-D
Profilova fotka
No, jasně, jen si užívej :-D A potit se budeš pořádně až dorazí mužíček, ne?? :-x
Profilova fotka
musím jít, nebo to budu všechno dělat do večera...to žehlení si stejně nechám asi k Ordinaci aŤ u toho nesedím jen tak :-D
Profilova fotka
No to nevím ten bude tak zničený z práce, že tak jedině co spolu budem praktikovat tak polohu 96 :-D
Profilova fotka
Tak jsem tu zase :-) A i jsem vyžehlila...:-)
poloha 69?? =-) :-D :-D misi, to může bejt pěkně náročný, si nemysli!! :-D
Profilova fotka
Tak Míša už asi praktikuje tu svou "96" :-D Tak holky pěkný zítřejší den a dobrou noc x-)
Profilova fotka
Tak už mám termín 7.6.08
Profilova fotka
klhof, tak to je super, že máte datum a takový pěkný ;-)
Profilova fotka
A teď začnou ty přípravy :-N Mamka se do toho chce vložit, její známá,......Poradí, oni už maj dcery vdané. A mám přece i tu kámošku k ruce
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak super datum je první krok a teď se rozjede velký kolotoč ;-) tak se drž ;-)
Profilova fotka
helou x-) Jak je na Moravě, taky sněžánkuje? To počasí si z nás asi dělá prču, neee? 8-)
Profilova fotka
Teď už fajně, svítí sluníčko ráno trošku poletoval sníh
Profilova fotka
Asi už tu máme Apríla :-D
Profilova fotka
Šaty, boty,...... Dnes jsem napsala mamce o té svatbě(teda o datumu) a myslele jsem, že vyletí z kůže. Brala to v pohodě. Taky se do toho zapojí a ráda.
Profilova fotka
To víš, maminka si bude přípravy určo užívat, no nee?? Dneska tu budu trčet až do 21,30, no to mi asi jebne už...hlavně se mi chce spát a nevím, co mám dělat, aby se mi nechtělo :-D
Profilova fotka
No to je jasný , že je ráda a jak bude hrdá však se vdavá její dcera, ne? :-)
Profilova fotka
To bude si užívat, v pondělí jedu za rodičema a uvidim co mi řekne. Bude chtít nějaké koláčky, pro kolegyně z práce,.... Ale s většinou příprav (snad)pomůže má budoucí tchýně, naši by to měli daleko.
Profilova fotka
A už máš vyhlidnuté šaty nebo aspoň nějakou představu?
Profilova fotka
Z tvého alba se mi libí jedničky a trojky :-)
Profilova fotka
Představa by byla, na internetu jsou ty šaty jinačí než ve skutečnosti :-( V Ústí jsou 3 salony, tak mám z čeho vybírat.
Profilova fotka
No to je fakt já si kolikrát vybrala podle netu a pak je viděla nebo si je oblíkla a byla to hrůza :-D tři salony to jde. já měla v Brně na výběr snad deset salónů a to je pak těžký si vybrat :-D Nejlepší jsou dva nebo tři :-)
Profilova fotka
To bych si vůbec nevybryla z tolika salonů. A ještě k tomu jdu příští týden na pohovor kvůli práci, jestli nastoupim tak nevim, jak to budu zvládat :-|
Profilova fotka
Neboj to se nějak poddá ;-) Si představ, že některé nevěsty třeba zařizují ze zahraničí a přijedou třeba týden před svatbou. no to musí být mazec :-o
Profilova fotka
To jo,ale já doufám, že to zvládnu. Ale nevim, jak to bude s naší fenou, je to ještě štěně a strejda už mé dospělou fenku.
Profilova fotka
Jako jak s pejskem?
Profilova fotka
přesně tak. My máme ještě štěně a strejda má už dospělého psa. Tak nevim, jak by se snesly.
Profilova fotka
Aha no to by asi nedělalo dobrotu. Co máte za rasu?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?