Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
holky dík ;-) za Ip
misi, nemas zac;-) http://recepty.atlas.cz/recept.asp?id... Tuhle bábovku jsem dnes dělala, je fakt výborná! :-p ;-)
Profilova fotka
Káti ten recept vypadá moc dobře určitě ju někdy zkusím ;-) Já dneska pekla normální rohlíky a jsou ůplně vyborný :-)
Profilova fotka
Tý jo, tak tu bábovku taky budu muset vyzkoušet :-D
Profilova fotka
Koukáte na ty missky? Já akorát přišla, zapla to a chodila tam nějaká s hadem za krkem, to byl plyšovej, ne???
soni, ne, to byl živej :-D Hele, taky jsem nepochopila, co to bylo, ale jedna tam šla s gepardem, kterej jí tahal tak, že málem spadla ze schodů :-D druhá se o něj málem přerazila... a pak někdo chodil s ptákem na rameni a někdo s tím hadem :-D
Profilova fotka
Ahojky měla jsem to puštěný jen jako kulisu a zdálo se mi to nějaký trapný jak tam chodili s těma zvířatama atak. vítěztví jsem teda přála jiné , ale tá se nedostala ani do šestky tak z těch zbylích to potom musela vyhrát tá šestka. :-)
misi, přesně tak, já to taky měla puštěný jako kulisu - stavěla jsem při tom puzzle 8-) A ty zvířata jsem litovala, chodili tam chudáci a čučeli do těch světel, co se děje 8-(
ha, pípá na mě pekárna, mám hotové těsto na rohlíky, jdu na to :-p
Profilova fotka
Tak to teda bylo trochu trapný, jestli tam měli živá zvířata...nechápu...to budou ochránci nadávat :-D Tak nám se vrátili majitelé z Tenerife a přivezli nám takovou zvláštní kytku, to chci vidět, jak to dotáhnu domů, když je zvyklá na teplo a tady je zima jak v Rusku :-D Pak jí vyfotím a hodím do alba, na střechu, je fakt zajímavá :-)
Profilova fotka
No taky si myslím, že ochránci budou mít pré. ale oni to zase nějak obhají ;-) Taky budu dneska dělat rohlíky včerejší várka je v čudu :-D Dneska je tam pěkně tak asi udělám nějakou malou prochajdu a pak si chci obarvyt hlavu. jsem si ji od svatby nebarvyla a to už jsou tři měsíce a mám to šíleně odrostlí :-)
Profilova fotka
ahoj holky.... my od rana uklizime... teda ja uklizim a Petan natira futra :o))) upekla jsem pernik, k obedu jsme meli rybu a bramborovou kasi.... ted jen umyt to nadobi :o(( venku je krasne, tak mozna jeste vyrazime nekam ven... vcera jsem byli na vystave Bydleni a Progointerier..... no, mysleli jsme, ze tam bude vic firem nabizejicich domecky... :o( ... tak jsme koukli na podlahy, sedacky, dvere a pod... a pak jsme jeli do OBI koupit ramecky na obrazky.... ted jsem je povesila a hned je to tady zase trochu zabydlenejsi :o)))
Článek se načítá
Profilova fotka
Míšo, taky bych si měla obarvit vlasy, už to mám "divný" :-D Tak to asi nechám na příští víkend, to jedem k našim, tak mi mamka s tím pomůže :-) Docela se tam těším, na venkov, a zrovna příští sobotu tam bude masopust, tak to bude fakt bomba...a mamka napeče koblihy :-D Taky bych šla ven, je tam krásně a já trčím v práci, no nedá se nic dělat.
cauky satyy, co Ty tady? Je Ti tu s nama dobre vid?:-) Ja dnes taky makam, vyluxoval manza:-) ja uklidila co slo, vyprala, povesila, upekla strudl na sladko i na slano (jablka vs spenat se syrem), pripravila oblozeny talir a upekla rohliky (prijede nam dnes na navstevu bracha se svagrovou a miminkem v brisku):-) A k obedu byl hokus pokus - ze vcerejska zbyl kukskus se zeleninou i bramb kase, tak jsem to smichala a upekla placicky. bylo to vyborny:-)
Profilova fotka
Kat - to je jasny, je mi tu s vama dobre ;-) Ja jsem jeste zapomnela na to, ze bych mela vyzehlit.... no, mozna to necham na jindy :-N Kat - uz te prace dneska nech.... to bych nestihla ani za tyden ... dva strudly a jeste rohliky?? bych si potom musela vzit tyden dovolenou na rekonvalescenci...... |-| Soni - vy jedete pristi tyden k rodicum? jsem myslela, ze uz konecne probehne nejaka ta navsteva ... no, tak to nechame na jindy ;-)
Profilova fotka
satyyy, no už by to něco chtělo, tak jestli budete moci pak od příštího týden za 14 dní, to budem mít volno a určo budem doma...nebo v týdnu, můžete zajít na chvíli, na "čajík" :-D :-D Jsme u našich byli naposled na Vánoce, tak tam taky musíme zavítat ;-)
satyyy, ono to slo, jak byla rozehrata trouba, tak to slo samo (a testo na rohliky udelala pekarna - to je stejne zlatej vynalez):-) ted jeste bezim setrit, jen dole, na horejsek prdim:-D a musim tady sbalit to puzzle, mam tu podlozku, co se da zarulovat a puzzle se nerozlozi, no, ale uvidime, nejak moc tomu neverim :-|
Profilova fotka
jééé, Kat, ta podložka pod puzzle se mi taky líbí, tak pak dej vědět, jak to funguje :-) My teda jedno puzzle dostavěli, ale kdybychom se pustili do dalšího, tak by to bylo fajn jí mít...
soni, tak jo, jdu pomalu na to:-) zkoušela jsem to na malém kousku a to se nerozpadlo, ted uz mam ale skoro tretinu (z 2000 ks), tak bych byla nerada, kdyby se to rozpadlo :-p
Profilova fotka
Tak já jsem přejedená jak to prasátko, měli jsme dobrý obídek pak nás mamča pozvala na kafe ze zákuskem , že oslavíme její zitřejší svátek a k tomu jsem ještě spořádala nějaké brambůrky a teď se nemůžu ani hnout. Tak jsem si apoň naplácala tu barvu na hlavu a mám půl hodky než to budu moct smít.
Profilova fotka
Misicko, tys tomu dala, takhle se nacpat :-D Já se chci vidět příští víkend u našich, to už abych odteď nejedla a byla na to připravená :-D :-D Já tu koukám na film na Primě, nekouká se taky někdo? Je to docela zajímavý :-) Doufám, že takhle bude i zítra, to budu muset toho mýho lenocha někam vytáhnout na prochajdu.
Profilova fotka
Ne ne nekoukám taťka tam má puštený nějaký tenis nebo co, ale četla jsem o tom filmu a může to být zajimavý. No jo jsem prasátko co se dá dělat , dnesk ajsem si v obchodě koupila nějaký časopis s dietama tak nějakou zkusím jen nevím kdy :-D například tam bylo za 14 osm kilo , no to by bylo super ne ;-)
Profilova fotka
Taky jsem dřív chtěla držet diety, ale nevím nevím...Nějak mi to nebere...mám kamarádku, která chtěla hubnout práškama, ale pak jí to rozhodilo zdraví, takže určo bych se žádnejma práškama necpala...nejlepší dieta je asi fakt jíst víckrát po malých porcích a cvičit...ale komu se do toho chce, že?? :-D :-D
Profilova fotka
Prosímtě Soňi vždyť na fotkách jseš jak vyžle co potom já, abych nevycházela na ulic :-D No jo přášky ne jenže rozhodí metabolismus, ale ke všemu ješte nejsou pravdivý a nefungují to by jsme byli všichni hubení kdyby fungovali, tahají z lidí jen peníze. já si čas od času koupím třeba nějaké bylinné čaje nebo se cpu jablečným octem což si myslím, že mi asi moc nepomůže, ale ani by nemělo škdodit. Asi je fakt nejlépe moc nejíst a hýbat se, ale je to tak drastický :-D
Profilova fotka
Soňi koukala jsem do tvýho alba na střeše a můžem mi vysvětlit na jakém zbůsobu funguje to vaše topení? Jsem asi blbec :-D Jo a je to asi do zasuvky viď to jsem vyděla kolik to tak žere? :-)
Profilova fotka
Míšo, tak teď jsi mě tady fakticky pobavila :-D :-D :-D Já a vyžle, no nevim teda. Tos mě neviděla ve skutečnosti...Víš jaký mám břicho??A ty nohy, a ty prsa, proboha...No děs... Jak funguje to topení, a vím já??? Já to taky moc nechápu, ale hřeje to dobře a teplo je :-) Je to strčený místo přímotopu, na drátkách :-D Není to jako v zásuvce, to by topilo furt, ale je to prostě nějak zadrátkovaný a jede nám to nějak na 3 fáze, nebo co...a máme nějak 20hodin levnýho a 4hodiny drahýho proudu...Manžel tomu rozumí víc...nebo se můžeš podívat sem: www.infratopeni.cz
Profilova fotka
no tak to jsem ráda, že jsem tě pobavyla , ale já to myslela vážně ;-) Na ty stránky juknu, my totiž v obyváku máme šilenou kosu takže by jsem si to tam dali + topení , no mrknu a uvidím :-)
Profilova fotka
Kolik to žere přesně nevim. My v tom bytě jsme od listopadu, to jsme tam měli přímotopy a tohle infra máme asi 14 dní...Píšou, že to infra je o 40% levnější, jak vytápění přímotopama...Tak uvidíme, kolik budem platit. Zas je fakt, že poslední dobou je venku relativně teplo, že se moc topit nemusí. A hlavně, co je na tom dobrý. Že je stejná teplota jak u země tak u stropu, rozdíl tak +-0,5 stupně...A fakt je to znát :-) U těch přímotopů bylo hrozný to, že to jako topí jen nahoru a dole je zima, ale tohle vlastně topí všude. Prý nejlepší místo na zavěšení je strop, anebo stěna naproti oknu...A můžeš si zvolit jakýkoliv typ toho panelu. Jo, Martinovo babička už se taky ptala, že oni taky topí na elektriku, tak jestli se nám to osvědčí, takže by si ho dali aspoň do ložnice...My ho zatím máme v obýváku a v ložnici, ale tam udržejem na spaní tak těch 19 stupňů...no a časem, až se našetří, tak ho dáme pak i do pokoje pro děti, jestli nějaké budou, a asi i do kuchyně, ale to se uvidí...
Profilova fotka
Tak to je supr, řeknu o tom manželovi a popřemýšlíme o tom. Nikde jsem se, ale nedočetla nákupní cenu...
Profilova fotka
Tak já valím do sprchy , nachystat si věci do práce a hurá spinkat ráno stavám už ve čtyři ]-( možná juknu na ten X faktor co to vůbec bude. tak pá

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?