Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
On si snad každý čtvrť hoďky měří teplotu, to asi aby mi dokazoval, že je fakt nemocnej :-D A jaký jsi měla den?
Profilova fotka
:-D Tak to je dobrej :-D Den docela dobrej ve dvě hodiny jsem vypadla z baráku za kámoškou a přijela jsem až v sedm. Jsme nějak furt kecali a kecali a hodiny letěli jak pitomí. Ale probrali jsme všechno od chlapů po bydlení , děti až po nemoci :-D
Profilova fotka
Taky bych potřebovala vypadnout na nějakej pokec :-D Nebo už tady dostanu psotník :-D :-D
Profilova fotka
To taky nesnaším na marodění, že je člověk odříznutej :-| A jak budeš ještě dlouho doma?
Profilova fotka
v úterý jdu na kontrolu, tak uvidím...mám dlouhý týden, takže PO a ÚT stejně nepůjdu, ale měla bych jít pá+so+ne, ale nevim nevim...minule jsem taky spěchala do práce a vrátilo se to, tak asi spěchat nebudu...ještě aby to přišlo znova :-| Pořád se mi chce akorát tak spát a jsem jak tuberák :-S
Profilova fotka
No tak to nespěchej a pořádně to vylež ať nejsi za týden zase zpátky v posteli ;-)
Profilova fotka
No nic jdu hajat dneska jsem se chtěla pořádně vyspat, šla jsem až v jednu v noci spát a v osm hodin mě vzbudil náš pes jak štěkal na babu co roznaší noviny, jsem myslela že ju zabiju a už jsem nevytuhla ]-(
Profilova fotka
:-D Naši co maj vlčáka, tak ten neřve, ale ještě si od pošťačky ty noviny bere a nosí je našim :-D Teda nosí, je vždycky někde utrousí na dvorku, tak to taky pak vypadá :-d
Profilova fotka
To tá naše pošTáčku a tuhle ženskou klidně sežrala :-D
Profilova fotka
No, já asi taky zalehnu, mužíček kouká na film a to mě neba, tak mu zdrhnu do ložnice :-)
Profilova fotka
Tak dobrou :-)
Profilova fotka
A ty taky jdeš?:-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jdu, tak pa.
Profilova fotka
Ahojky dobré ráno, tak jsem vstala teprve před chvilkou a jsem pěkně dolamaná a nějaká zblblá :-D To zas bude Neděle :-)
Profilova fotka
Ahoj Miši, nic si z toho nedělej...já jsem taky mrtvá, vůbec nemám sílu na nic...ale to nádobí jsem teď umýt musela, jinak nás tu zavalí :-D Ležíme tu s manžou jak mrtvoly a čekáme na Chalupáře :-)
Profilova fotka
No já asi dnešek taky stravím v posteli, ale chtělo by to tak vyluxovat ]-( Z venku začiná svíti dovnitř sluníčko a tak jdou vidět veškerý nečistoty ]-( ]-( No možná se k tomu dokopu. Dala jsem zadělat na těsto na takový motaný koláče s pudinkem jelikož měli velký ůspěch a pak budu lenošit. ;-)
Profilova fotka
Ještě, že máš tu pekárnu, viď? Taky bych jí brala :-D Já včera mluvila s neteří a oni jsou u babičky (mojí mamky) všichni a cpou se tam koblihama, byl tam masopust :-) A my tady s bábovkou :-( To včera psala tchýně mužovi, že kdyby měli čas, že by nám prý přijeli navařit a uklidit :-p :-p No, to bych jí asi rychle vodpálkovala :-D:-D
Profilova fotka
Jo jo pekárna toť dobrá věc :-) Koblihy hm ty bych si taky dala :-) Teda ty máš tak hodnou tchýňi :-D uvaříti uklidíti, co víc si přát :-D
Profilova fotka
Já bych si tu tchýni ouřadovat nenechala...příště až budu vědět, že přijede, tak budu muset udělat pořádnej úklid...i když jak jí znám, tak ještě by ani nevstoupila do bytu ,tak už by držela koště v ruce a začla by už před vchodem zametat :-) Ona je hroznej maniak na zametání :-)
Profilova fotka
A nechce jít teda uklidit k nám, mě by se to aji hodilo :-D
Profilova fotka
ahojky holky.... to byl ale kraaasny vikend.... jako na jare.... dneska jsme byli tri hodiny venku na prochazce.... po ceste jsme si dali super zmrzlinu..... proste super..... kdyby to vydrzelo, nezlobila bych se :o)) Soni - japato, ze jeste nejste zdravi??
Profilova fotka
No bylo krásně taky bych byla ráda, kdyby to už jen pokračovalo k vyším teplotám :-)
Profilova fotka
Já bych taky tak šla ven, když bylo tak hezky...Jdu na kontrolu v úterý, ale Martin si půjde zítra pro neschopenku, není moc schopnej jít do práce...hlavně má pořád teploty :-|
Profilova fotka
Neboj ono bude hezky aji až se uzdravíš javascript:addEmoticon(';-)','vBody') javascript:addEmoticon(';-)','vBody')
Profilova fotka
copak nám to tu píšeš?? :-D :-D
Profilova fotka
To je asi nějakej můj jazyk :-D Asi jsem si lehla na klavesnici nebo si to neumím vysvětlit :-D Já to nenapsala :-o
Profilova fotka
Jo lehla na klávesnici :-D Kdepak máš manžela, v práci jo? Kdo ví, co tam neděláte :-D :-D
Profilova fotka
No jasně, že je v práci |-|
Profilova fotka
Jo to odešel v šest a přijde až ráno, jo...a co budeš mít tento týden za směny?
Profilova fotka
Zítra a v úterý mám na odpo pak dva dny raní a zase jedna odpolední. Týden nic moc :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?