Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
uz nam to svisti ;-)
Profilova fotka
ahojky holky no hurá :-)
Profilova fotka
Holky ani já nemám vaše Icq ]-( tady je moje kdyby měl někdo zájem 361210547 :-D
Profilova fotka
Ahooojky :-D Tak já zase v pracovním procesu :-( A tři dny, tak to snad nějak uteče, když mám teda tu novou knížku Harryho Pottera :-D :-D
Profilova fotka
ahojky holky.....
Profilova fotka
doufám, že jsi nestála ve frontě už od půlnoci aby jsi tu knížku mohla koupit ;-)
Profilova fotka
jsem si ji objednala asi před 14 dny na internetu, takže jsem stála akorát chvilku frontu na poště :-D :-D :-D
Profilova fotka
jsem si jí přinesla zabalenou, tak se Martin na ní vrhnul, vybalil jí a začal listovat a hledat, kde se co stane a jestli někdo umřel a tak...a pak za mnou chodil a hele, chceš něco vědět...tak jsem už na něj byla naštvaná :-D :-D Tak jsem mu jí pak zabavila a šla si číst pomalu :-)
Profilova fotka
Noto věřím to taky miluju , když něco vidí a já ne a pak mě to chce říct a tak... :-D
Profilova fotka
No nic musím do práce, ať je už večer. ]-(
Profilova fotka
Čao holky, jak je při sobotě? Všechny se určo válíte doma, co?? :-S
Profilova fotka
ahojky, no jo tak nějak já jsem se dneska vyspala až do desíti, ale jsem nějaká přeležená a stuhlá , záda bolí jako pr.se :-D No měla bych začít cvičit, ale nějak se mi nechce :-( Dneska vůbec netuším co budu dělat jelikož manžílek má zase před noční takže ve tři zalehne v pět stane a valí do rána do práce, takže si musím najít nějaký program :-) A jak je v práci?
Článek se načítá
Profilova fotka
V práci to ujde, tak projíždím net a asi si půjdu dát papu :-D
Profilova fotka
i já se chystám na papů , dneska máme smažený sýr mňam mňam :-)
Profilova fotka
Tak dobrou chuŤ ;-)
Profilova fotka
Tak taky dobrou chut. Ja si delam testoviny z pytliku, ty mi chutnaj...a uz se tesim na pondeli, udelame si s muzickem smazenej kvetak, po nem bych se utloukla...teda doufam, ze sezenu nejakej solidni...jsem videla v Albertu vcera, krasnej velkej, ale urco uz ho tam mit nebudou...projdu celou Prahu, abych ho nasla :-D
Profilova fotka
Pro jídlo cokoli :-D
Profilova fotka
Ta jse se pěkně přejedla, ale bylo to vyborné :-) miláček šel hajat a já se něja necitím ve své kůži tak nevím jestli neudělám to stejný, mám už třetí den pocit jako by se o mě pokoušel nějaký chřipkový bacil, ke všemu mi ještě ani né před půl hodkou začala nějak týct s nosu a už nevím co mám sníst nebo vypít abych ten průběh zastavlia :-)
cauky kocenky, tak ja se pripojim - prave jsem zpapala obidek - kuskus se zeleninou (zapeceny jako nakyp) a k tomu manza bramborovou kasi a ja salatek, mnami 8-)
Profilova fotka
Smazak posledni dobou uz ani nejak nemusim :-. kat, tak to jste taky meli dobry obidek... :-N
soni, jojo, dnes jsem vařila já, tak se těším na zítřek, to vaří manža 8-) se střídáme ;-)
Profilova fotka
Tak to máte dobře vymyšený, ten můj uvaří tak jednou za půl roku :-D
Profilova fotka
Tak já jdu něco polklidit a pak zase hurá na net :-D Budete dneska koukat na miss?
Profilova fotka
ááá, Míša má novou fotku :-) Jdu se juknout, cos mi to poslala za maily :-D :-D Tak ten můj vaří, když má náladu, ale zase pak to stojí za to :-) Já jsem ve čtvrtek dělala segedín a byl dobrej :-N Na Miss se spíš koukat nebudu, to budu na cestě domů, přijdu v deset, umyju se a asi budu chvilku koukat na Prcičky :-D :-D
Profilova fotka
Holky, tak se mi to rozleželo v hlavě a taky jsem přispěla majce na vozik ;-)
Profilova fotka
Jo taky chci přispět jen se nemůžu rozhoupat a vypsat tu složenku :-D Se nudím tak si měním fotky :-D
Profilova fotka
Trička byli dobrý :-D
Profilova fotka
No, tak já to poslala sabce, tak snad to bude ok. Ale fakt to byla jen symbolicka castka, ale potesi...uz tam maji docela dost :-) Holky, normalne my na stredni meli spoluzaka, ktery ma cystickou fibrozu a uz tenkrat na tom byla spatne, ze kdyz mu nebudou do 30let transplantovat plice, tak zemre...a ted jsem se na spoluzacich docetla, ze uz je 14 po transplantaci...no tak to je super...Mam hroznou radost :-D
Profilova fotka
No aspoň můžeš říct, že jsi udělala dobrý skutek ;-) Kolik jsi přispěla já pořád nevím :-| Napiš mi to do Ip ať mám nějakou předtstavu či tá mám částka je malá nebo tak akorát ;-)
Profilova fotka
jj, mám dobrý pocit :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?