Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Jo jo to někdy znám takže jsem ráda, že ten můj chrápe a já se sním nemusím dohadovat :-)
Profilova fotka
AHojky, tak rodicove odjeli, tak mame zase svuj klidek :-D Pujcili jsme si v pujcovne Shreka tretiho, tak se na to juknu :-) Jeste jsem to nevidela :-) Kat, muj manza je obcas taky pekne na palici, vsechno mu rikam taky hodnekrat, nez neco udela...ale nastesti dneska mi dopol pomahal, to protoze meli prijet nasi, no...luxoval a uklizel :-D A zitra prijede pan na zamereni te kuchyne, jupiiii :-D Tak jsem na to zvedava, co vymysli :-D
Profilova fotka
My jsme se dneska dívali na ten _Bermudský trojúhelník a bylo to nějaký divný. Shreka jsem taky ještě neviděla.
uf, konečně jsme na další stránce, ta předchozí byla děsně rozhozená :-D soni, misi, díky. Jsem ráda, že se to netýká jen mě, že nejsem tak netolerantní manželka :-D
Profilova fotka
Jo byla nějaká moc moc dlouhá :-D Neboj nejsi netolerantní ;-) :-D
Profilova fotka
Zase kdyby si člověk čas od času nedupl tak by ještě víc zlenivěli a mylseli si , že můžou cokoli a to teda né :-D
misi, to je fakt. Já mu to občas dávám najevo, že nic není zadarmo :-D
Profilova fotka
Holky, koukám, že to je všude stejné...a nejhorší je, když manža přijde a rovnou dřepne k počítači a něco po něm chci, to pak je nabubřelej, že tady pořád něco dělá :-) No, a já opět nedělám nic, samozřejmě :-D
Soni:-D my zase máme úplně opačnej režim, já brzo vstávám a jedu do práce, on vstává kolem 9. a začíná pracovat (pracuje doma). Já přijedu z práce a on je v největším pracovním zápalu. Takže já mám pak pocit, že pracuju, přijedu a ještě mě čeká domácnost a on si klidně spí, pak pracuje a doma nic nedělá :-D Ale je fakt, že on pak dělá třeba do dvou v noci (no, ale to mi je šumák, když spím že jo?):-D
Ahoj holky, tak tu pročítám diskuzi 1982... a to už jste všechny vdané???
Profilova fotka
ahoj robin, jojo, skoro všechny jsme tu vdané :-D Je to divné?? :-D
Profilova fotka
No asi to už ta vypadá :-D A co ty plánuješ svatbu :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Normálně, já když vidím, jak se vdávají holky mnohem mladší než my, tak si připadám, že jsem se vdávala "stará" :-D :-D
Profilova fotka
Né stará, ale vyzrálá :-D :-D :-D A já jim zase zavidím, že mají vše před sebou :-) ]-(
Profilova fotka
No, když si na to vzpomenu na ty přípravy a všechno, tak to bylo super...a ten den D zvlášť :-D Manžílek dneska se dal do vaření, tak dělá kuřátko a já brambory :-) A koukáme na Chalupáře, to je sranda :-D
Profilova fotka
Tak to se máš , že nemusíš vařit :-)
Ale houbeles holky! Samozřejmě jsme byly všehny v ideálním věku :-D Dřív by to bylo brzo, ještě bychom k tomu nebyly dostatečně vyzrálé, připravené...no a kdyby to bylo dýl, zase bychom byly myšlenkama už někde jinde a třeba bychom to tak neprožívaly a neužívaly si to ;-) Ideálně jsme to udělaly :-D A teď přijde časem ten další krok, těhotenství x-)
Robin, mela jsem podobnou otazku kdyz jsem se prisla podivat na muj 82 rocnik! Vsechny jsou tu uz vdane, ja se budu vdavat letos...a to si pripadam jako fakt mlada nevesta....vsichni kolem jsou svobodni, kolem me se vsichni vdavaji tak nejdriv v 28! Uz se me par lidi ptalo co ze blaznim, ze se chci vdavat...vzdyt je mi "jen" 25 :-D
Profilova fotka
ahojky julie, neboj já jsem ve svém okolí byla taky mezi prvníma taky na mě všichni koukali a teď jen tenhle rok půjdu na tři svatby asi jsem jim dala inspiraci nebo potřebovali nakopnout. :-D
Profilova fotka
Minulý rok se vdávaly ještě tři moje spolužačky ze střední, jsem úplně koukala, že až tolik :-D
Profilova fotka
No vidíte, podle mě praví věk na to kdy by se člověk měl brát neexistuje buď to tak citíš tak to uděláš ať je ti dvacet nebo dvacet pět a nebo to tak necitíš tak to neuděláš :-) A koukat se na někoho , že tak brzy atd. ..my připadne divný. Nejlepší je , že většinou jsou to rodiče, kteří už v našech letech měly dvě děti a 5-7 let po svatbě :-D
Profilova fotka
To je fakt, že rodiče mají nejvíc keců, i když u nás to brali celkem v klidu, jen teda to, že se berem ani ne po roce, jim přišlo divný, ale zvykli si :-D Mojí mamce bylo 18, když se vdávala, v červenci, a v lednu se už narodila ségra, brácha pak za 3 roky a já až za osm leto po bráchovi ;-)
Profilova fotka
No a o tom mluvím :-D
Profilova fotka
Hele koukni sem tady se zase nějaký chlap snaží být zajimavý :-D :-D :-D http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Profilova fotka
Boha mojeho :-D To jsou nápady :-D
Profilova fotka
No to je něco jako když tu psal nějakej, že by se tu mohli založit rozvodový stránky tak jak jsou svatební tak prostě rozvodový :-o No prostě chlapi, nepřestanou nás překvapovat a my baby jim na to musíme odpovídat :-)
No mě to připadá docela brzo no... :-N Ale to je asi proto, že žádná moje kamarádka ještě vdaná není. Já se budu vdávat v červnu, tak jsem si říkala, že je to brzo, ale jak to tady čtu... Tak si myslím, že tak akorát :-) Naši to ještě ani nevědí, a myslím si, že je moc nepotěším, berou svatbu jako něco zbytečnýho...
Profilova fotka
A jak jste s přítelem dlohou?
2 a půl roku
Profilova fotka
Moje tchýně taky byla tak nějak proti svatbě, ale byla ještě ráda :-D Prý že to je zbytečné, že by nám radši ty peníze dala, než je vrážet do svatby :-d

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?