Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Mě bylo 25 v červnu, oslavila jsem to asi na třikrát a vždycky řádně, se svědkyní jsme slavily tak, že jsem druhý den musela zavolat, že nejdu do práce. Oficiální oslava byla myslím do pěti do rána a bylo to super.
Profilova fotka
Tak až takhle nikdy jsem svoje narozky neslavila :-D Já ani na ty velký oslavy moc nejsem, spíš jen tak doma. A navíc já ani moc nepiju, někdy jen tak třeba sklenku vína, ale víc ne. Možná je to divné a nebudete věřit, ale já nikdy nebyla opilá :-x
Profilova fotka
To buď ráda, víš, jak mi je když pořádně zapaříme.
Profilova fotka
Sice to neznám, ale je mi celkem jasný, že to asi musí být docela morna, dostávat se z opice :-| Manžílek tenkrát měl sraz se základkou,v červenci, ve čtvrtek, a v sobotu byla svatba. No dopadl, jak dopadl a ještě v pondělí mu bylo šoufl 8-( Aspoň, že ten sraz neměli v pátek, to bych ho asi jinak zabila :-D Na svatbě pil pak akorát colu a vodu, a ještě jsem mu doma vařila mátovej čaj :-D
Profilova fotka
Já jsem bohužel tento rok svoje 25 tiny taky moc neoslavila. Pořád nebyl čas zařizovala jsem svatbu pak byla nemocná, takže jsem to oslavila jen s našima a mojí kamoškou a to bylo vše. Docela mě to mrzelo jelikož jsem pařicí a slavycí tip :-D Soni co myslíš co se u nás v práci dělo? Jak si jinak uživáte víkendu, my už máme konečně i fotky ze svatby tak jsem dneska dávala do alb a večer půjdeme asi na pivko i když jsem zas nějaká nachlazená tak nevím jestli se nedorazím :-)
Profilova fotka
Mišo, já myslela toto: http://www.novinky.cz/krimi/kyselina-... ale asi tam neděláš, nebo jo? Tak my dorazili před chvíli z práce a zítra máme frei :-D Tak se těšíme. Konečně zase budem doma spolu :-N
Profilova fotka
Jo aha toto, tak tam naštěstí nedělám. No někdo totiž posílal něco co neměl nějakou žiravinu či co. Tři lidi skončili v nemocnici. No hrůza :-( My dneska jedeme k babičce na narozky a konečně máme i fotky take se budeme chlubi :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně mi jde beremko, včera a ještě před chvíli nešlo, už jsem z toho byla celá mimo :-. :-N Dneska jdu po dlouhy době na noční, tak snad to bude v poho. Tady máme krásně, sluníčko svítí, ale je tam pěknej studenej vítr :-( Tak si užijte nový pracovní týden a zatím páčko :-D
Profilova fotka
U nás to taky nefungovalo. Tak v pátek jsem byli v tom sklípku a manže se zmastil, jak zákon káže, celou sobotu proležel a říkal, že do sklepa už nikdy nepojede.
Profilova fotka
Včera jsme byli lyžovat v Orlických horách a bylo to bomba, sice byla dost zima a zněžilo, ale super jsme se vyřádili. Jak se Vám v pondělí chce? Mě vůbec, teda mě se nechce a ani ve čtvrtek.
Profilova fotka
Dolda, tak to musela být super lyžovačka 8-) Taky včera dopoledne tady sněžilo, docela dost, jsem se až divila. A to jsme ještě jeli do Prahy a tam pršelo, jak jinak, že...Tak my jdem ven, něco pokoupit a pak dělat obídek. Asi udělám zapečenou brokolici, tak snad z toho vzejde něco dobrýho :-N
Profilova fotka
No mi když jsme vyjížděli ráno a balili lyže a snowboardy do aut, tak na nás lidi čuměli,u nás bylo asi pět nad nulou a pršelo.
Článek se načítá
Profilova fotka
To je nejhorší, když člověk něco venku dělá a všichni okolo čučí jak zevlové, jako kdyby neměli co jiného na práci :-D Tak konečně jsme zase doma a snad už budem jíst :-) Jsme šli ven v tom nejhorší počasí, co snad mohlo být...taková vánice tu dlouho nebyla, ale teď už zase svítí slunko :-D
Profilova fotka
No jo aspoň si lidi pak mají o čem povídat ;-)
Profilova fotka
to je zase fakt, drby musi byt :-D Miso,z prace? A kdepak je Anička, už tu dlouho nebyla :-.
Profilova fotka
Jo jo z práce dneska byla raní :-D No domů jsem přišla jen tak tak, jen jsem zabouchla dveře od domu tak se vcenku pěkně zatáhlo a začlo chumelit. No fuj nechtěla bych v tom být venku :-)
Profilova fotka
No jo taky jsem si říkala kde co se stalo s naší nevěstinkou :-o
Profilova fotka
Ale na Koňovi Anička působí :-D :-D Dneska mám noční, tak už budu muset pomalu jet do Praglu, vůbec se mi nechce :-( Ještě než tam dojedu, než oběhám obchody :-D, tak je osm, tak snad to stihnu do práce včas :-D
Profilova fotka
No tak to jí budeme muset nadat, že se za námi ani nepřijde podívat ;-) Juj noční, tak to tam nějak přežij :-)
Profilova fotka
Čau holky, tak jak je? Venku se nám pěkně ochladilo 8-( Aspoň, že svítí to sluníčko, hned je lepší nálada :-D
Profilova fotka
Žilkový umřel chlapeček, to je hrozné :-( :-( Ale pro něj to bude úleva :-x :-(
Profilova fotka
Ahojky no venku je kosa jak blázen. Jakto , že umřel byl nějaký nemocný nebo co?
Profilova fotka
On se narodil s vrozenou vadou, měl brániční kýlu a pak i měl nedorostlé plíce, takže vše najednou. Narodil se v květnu. http://www.novinky.cz/domaci/syn-vero...
Profilova fotka
Hm tak to je teda smutný :-( :-(
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak ako sa máte? :-) :-)
Profilova fotka
Dobré ránko :-D Tak konečně tři dny volna a jedem k rodičům, se odreagovat :-D
Profilova fotka
Soni supeeeeeeer x-) Bude leháro nie!? x-)
Profilova fotka
Dobré ráno děvčata, to je venku krásně. Ještě že je pátek. Už máte něco napečeno a nachystanou výzdobu?
Profilova fotka
Tak já jsem ještě nic nepekla a výzdobu ještě taky nedělala....Kam všichni spěcháte :-D :-D Ale asi taky začnu příští týden nebo pak. Včera jsme akorát dělali výzdobu v práci, tak už tam máme stromeček :-N A možná že moje mamka bude bláznit, tak jí asi pomůžu s pečením :-D
Profilova fotka
Tak ja tiež nič nemám :-p ale už by som pomaly začať mohla :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?