Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Ahojky děvčata, hrdě se hlásím k tomuto ročníku.
Profilova fotka
Ahoj dolda, vítej mezi námi :-D Máte krásné fotky ze svatby, hned jsem omrkla :-N
Profilova fotka
čauky kočeny, tak já jsem v tomhle týdnu jak kdybych vůbec nebyla :-D Pořád jen v hokně ještě , že je zítra Sobota a já vydechnu :-D
Profilova fotka
Hoja hoja hoj ahoj :-D Ako sa máte?
Profilova fotka
Dobré dopoledne :-D Já taky tenhle týden moc času neměla, ale teď budu mít 4 dny volno, tak si to užiju - uklizet a dodělávat byteček :-D
Profilova fotka
ˇCauky mám se strašně v poklusu. Nic nestihám :-(
Profilova fotka
Misi ale cez víkend si oddýchneš nie? ;-) Soni za chvíľu bude hotovo nie? ;-)
Profilova fotka
Vitaj Doldi medzi nami ;-) Tvoja svadbička s ami veĺmi páčila. Malis te to krásne zladené ;-) :-)
Profilova fotka
Jo jo užiji aspoň si odpočinu od práce, ale jiná mi zase nastane celý týden jsem na byt nešáhla takže mě bude čekat utřít prach vyluxovat atd. a potom máme zase v plánu nějaké našťěvy takže po odpočinku možná nebude ani stopy. :-(
Profilova fotka
Tak nám asi přijedou Martinovo rodiče, tak tu bude taky veselo :-D Aničko, to bude asi na dlouho :-D Dneska se snad podaří podruhé vymalovat obývák, tak když to půjde, tak večer položíme koberec. Zítra se snad dodělá ložnice, tak by to bylo ok.
Profilova fotka
Tak Natálka stále spinká, už by bolo treba jesť lebo prasknem :-N :-D
Profilova fotka
Tak to spinká nějak dlouho :-) Kamarádce se 3.11. narodil chlapeček a prý si při porodu zlomil klíční kost. Nějak si to nedokážu představit. Prý mu to sroste samo...
Článek se načítá
Profilova fotka
čau holky, jak se máte při víkendu? Ložnici máme hotovou a teď jsme dodělali obývák, položili koberec :-D Jde to docela rychle. Jen jsme se večer nazlobili při stavění postele, ježiš to byl masakr ]-( A půjdu uklízet, dneska přijedou tchánovci.
Profilova fotka
Tak to jste Soni rychlíci :-D My jsme byli tři hodiny hrát bowling tak ted odpočiváme a chytáme síli. Večer jdeme na oslavu narozek a zítra si jedeme konečně prohlídnout dvd ze svatby :-)
Profilova fotka
Míšo, to víš, my jedem jak fretky :-D Hodím fotky do alba :-D Jé, taky bych se koukla na svatbu, tak až najdu DVD nebo VHS, tak se juknem :-D Manžílek teď s tchánem staví obývací stěnu :-D
Profilova fotka
Holky vy ste šikulky :-) Aj ja som si robila tento týždeň chúťky, že si pozrem DVD zo svadby ale nejak nebol čas |-|
Profilova fotka
Ahoj :-) Teda tady je tak hnusné počásko, nic moc. Mlha až někam ;-(
Profilova fotka
Soni fotka postele je dobrá v té se musí hajat :-D dneska jsme si dovezly teprve surový produkt, ale i tak jsme na to koukali a smáli se a plakali, moc hezký. Holky kolik vás stálo dvd ? Já jelikož jsem nejeprve měla mít za pětistovku a nakonec byla ráda, že jsem sehnala tohohle tak vůbec nemám představu o cenách.
Profilova fotka
Miši, myslíš to DVD ze svatby? Nám to natáčel na kameru ségry manžel, takže máme vše grátis :-D Na VHS i DVD :-N jj, na posteli se hajá parádně x-)
Profilova fotka
Misi my sme to mali tiež grátis, robil to tchánov známy ;-)
Profilova fotka
Dobré ránko :-D Dneska jsem nějak brzy vzhůru :-x
Profilova fotka
Čau čau :-)
Profilova fotka
Ahojky jo jo myslela jsem to dvd, no tak to jste měli super, že jste nic neplatili ;-) Já nejprve taky neměla , ano ale pak víte jak to dopadlo ]-(
Profilova fotka
Ahoj děvčata, jak to stíháte sem chodit tak často? Už jste byly někdo lyžovat?
Profilova fotka
dolda, to jak kdy stíháme :-D Zrovna dneska mám volno, tak sem občas nakouknu. A když jsem v práci, tak sem chodím minimálně... Lyžovat asi dlouho nepojedu. Za prvý - lyže mám u rodičů, za druhý - manžel nelyžuje, za třetí - nemáme auto, tak se tam nemáme ani jak dostat...atd atd :-D Ale jak ráda bych zajela :-D
Profilova fotka
Doldi ja som naposledy na lyžiach stála keď som mala 13 takže je to to 13 rokov :-D :-D
Profilova fotka
Jo mimichodem děkuji za komplimenty k naší svatbě. Já sem zajdu občas, když jsem v práci a doma an to nemám moc čas, teď tu mám kontrolu s Okresní správy sociálního zabezpečení, tak doufám, že brzo vypadnou.
Profilova fotka
dolda, tak ja ti dopadla kontrola? A kdepak vůbec pracuješ?
Profilova fotka
Ahojda :-) Tak sa musím pochváliť, že máme za sebou kontrolu kyčlí a Natálka ich má konečne v poriadku :-) :-) :-) Taká som happy, že by som zulíbala celý svet :-D 8-) :-)
Profilova fotka
Pracuju jako ekonomka a měla jsem kontrolu na nemocenské dávky a sociální pojištění, dělám totiž i mzdy, dopadlo to dobře až na dvě malé chybičky, je zase na dva roky pokoj. To už doufám, ale budu na mateřské.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?