Ročník 1979

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj dámy, najdou se zde nevěsty nebo manželky narozené 1979? :-D
Profilova fotka
peti, dííííky moc! Hned jí to napíšu ;-) A jak se dneska máte, holky? :-D
Profilova fotka
Ahoj,denska nic moc.Asi nějaký špatný den.Počasí na nic už aby bylo zase teplo.dneska musím už konečně sesumírovat jídelníček na svatbu.někdy je těžký něco vybrat když jsem to nikdy nejedla a nevím jak to chutná .chjo. :-|
Profilova fotka
ahoj prti ;-) já jsem teda taky šťastná, že je pátek...Venku tma, pomalu tu usínám.....Plánuješ jídelníček - copak budete mít dobrého? A svatba bude vůbec kde - v Praze? :-)
Profilova fotka
bude v Areálu Botanika kousek od kladna,ale jinak sjem z Prahy.teď jak koukám na tvoji fotku tak si vzpomnám že jsem si prohlížela alba někdy a ty jsi měla svatbu někde u moře jo na Mauritus.To bylo určitě hezký viď?Krásný fotky.Budeme mít oběd klasika svíčková,ale vybírám co budeme na rautu večer.
Profilova fotka
prti, dííííky moc ;-) jo bylo to krásný! Nejradši bych tam bydlela :-D zvlášť teď, když je tady tak hnusně :-| My jsme pak měli ještě svatební hostinu v Čechách a ta už byla tradiční - taky jsme měli svíčkovou a knedlíčkovou polévku ;-)
Profilova fotka
ahoj holky prti na raut nech udělat řízecky, kuřátko, studené misy, ovocnou mísu, salátové, my jsme měli kýtu a guláš bylo to parádní, citruslady mám se dobře fičím za chvilku s kamoškou na vínečko a taťka hlídá :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D zítra má oslavu tchýňka 60 !!!!! jo já bych se vdala hned znova byl to super dennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn !!!
Profilova fotka
lucie:přemýšlím nad kýtou no.tak uvidím zeptám se budoucího manžela co on na to? :-N :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jsem nepracovala doma, tak vas kontroluji az ted. Jesteze je uz patek, vikend si dame takovy odpocinkovy, manzel byl cely tyden na sluzebce, tak se musime navzajem trochu uzit. Mozna vyrazime do kina na Nezvratny osud. Ja bych se taky hned vdavala znovu a vse bych udelala jinak:-) Na raut urcite rizecky, gulas, bramboracky, taky koleno lidi ocenuji - ja to teda nejim. Ale to vam poradi v hospode, maji prece zkusenosti;-)
Profilova fotka
petru.. tak do kina, to bych šla hned, my jsme byli naposledy na naší první schůzce :-D :-D to jsme ostudy co? ale my chodíme občas na večeře atd.. ale s malým je to trošku komplikovanější s hlídáním... :-p :-p :-p :-p prtinka dam do alba obrázek té kýty až to zkoukneš tak to smažu dej vedět, bylo to fajn a jak píše petru v restauraci Ti určo poradí :-) :-) :-) :-) :-) :-) jj spoustu věcí bych taky petru udělala jinak ale co to nejkrásnější máme s manželem v sobě !!! ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
lucie:děkuji Luci,koukla jsem,vypadá to moc pěkně hlavně ty párečky v tom(doufám že to jsou párky) :-D uvažuju o tom že jí tam dáme.uvidím co nám řeknou.jinak máš krásnýho syna?kolik mu tam bylo?Lukáškovi bude 1,5 tak snad už bude do tý doby chodit chlapec :-) já se právě bojím aby jsme toho jídla na večer neměli zbytečně hodně bude nás tam 20. :-|
Profilova fotka
lucie, my právě v kině taky dlouho nebyli a teď hrají v Brně ten Nezvratný osud ve 3D a já ještě nikdy na filmu 3D nebyla, ale manžel na to kino moc není. Když si vezmu naši svatbu, tak bych tam fakt udělala vše jinak, ale zas na druhou stranu mi všichni říkají, jak to bylo super a mezi námi s manželem to nic nezměnilo, byli jsme už spolu dlouho, takže prostě jedeme dál jen se jmenujeme stejně. prti, fakt je nejlepší se optat v restauraci - oni ti i řeknou pro kolik lidí je kýta i to, co u nich lidi chtějí na svatbu - ono se to může hospoda od hospody měnit...každá mívá jinou specialitku. Ale fakt se toho neboj, oni to odhadnou. A u nás to dopadlo stejně tak, že po něčem se jen zaprášilo a něco zůstalo, ale přece se člověk nemůže všech ptát, co jedí, že. My jsme aspoň několik dnů po svatbě nemuseli nakupovat a dojídali jsme tu naši hostinu. Vlastně i cukroví hned zmizelo a dorty zůstaly.
Profilova fotka
no tak my v kině nebyly už dost dlouho.naposledy na Vini vidi vici(blbost)měli jsme zadarmo lístky tak proč ne.Ale jinak jsme nebyli už na ničem.občas je to složitý s hlídáním malýho.Ale teď budeme mít vyročí 2 roky tak snad někam zajdem konečně. :-) taky si myslím že budem dojídat.já se na svatbu těším ale tyhle přípravy mě moc neba...ale těším se na vybírání šatů :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky,můžu se přidat?Taky rádi pořád vzpomínáme na naši svatbu,byl to super den.Už ani nepamatuji,kdy jsem byla v kině naposledy,máme doma takových dvd,že nevíme dřív,na co koukat,ale ted budou dlouhé zimní večery,tak bude čas... :-D
Profilova fotka
elomanka:Ahoj taky patříš mezi 30cítky? :-D My taky máme DVD docela dost a na žádný nekoukáme občas si pustím nějaký oblíbený film který jsem viděla už stokrát takže kdybych měla tak 3 dvd s tím bych si vystačila.A kde jste měli svatbu?
Profilova fotka
prtinka:ahojky,svatbu jsme měli tady u nás na radnici,svatbu jsem dostala jako dárek k mým 30.narozkám od drahé polovičky. :-)
Profilova fotka
ahojte, teda Vy jste se nějak rozjeli :-D koukám řeší se těhotenství a řízečky :-D no tak já měla těhotenství naprosto v pohodě, žádný problémy sem neměla ani neblinkala a nic a vpodstatě mi bylo líp než normálně - bych potřebovala bejt v takovyhle "jinym stavu" pořád :-D :-D :-D jinak zrovna děláme novou podlahu v kuchyni, takže sem vpodstatě bez kuchyně - no trochu bojový podmínky :-p :-D
Profilova fotka
brumdinka:Ahoj,no jo řízečky řeším já :-D koukala že si měla prímový auto na svatbě.Něco podobného mi nabízí tchán,ale mělo by to být americký ,veterán.prý včem snad jezdil elvis nebo co.Né on sám ale v tý době co bylo.No nevím nejsem z toho nadšená taky jsem mu neřekla že bych to chtěla :-N o rekonstrukci mi povídej.já když se přestěhovala k píteli tak jsem musela chodit asi 14 dní na záchod ke tchýni takže nic moc příjemnýho.už jsem se nemohla dočkat až to bude hotový.tchýně bydlí pod náma tak jsem naštěstí nemusela běhat po ulici :-D
Profilova fotka
holky jak se vede? prtinka super párečky to byly, však se neboj oni v restauraci mají odhad když jim řekneš že budeš mít 20 lidí tak oni ten raut připraví a pak si podle mně u nás to tak bylo vezmeš zbytek domů a jak píše petru budete to dojídat :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Aleškovi prti bylo 2 roky a 4 měsíce, i tak je to náročné, jsem si říkala jak počkám až nebudu kojit bude větší, ale nebylo čas ho vůbec hlídat ještě že jsem tam měla ségru ona má dvě děti tak měla rázem 3 :-D :-D :-D :-D :-D elomanka79 vítám tě pěkný dárek svatbička k 30tinám, to já :-) :-) :-) dostala šicí stroj :-) včerejší oslavička 60 proběhla v pohodě mály se tam tak vyběhal že dnes spal do 8 rána :-) :-) :-) :-) :-) prti k té rekonstrukci nás čeká stavění domů na jaře základy a hurá na to... mno jsou to starosti a pak a je dílo hotovo tak radosti :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to ja manzela donutila ke svatbe uz ve 29:-) Mela jsem predsevzeti, ze do triceti chci byt vdana a inzenyr, ale zvladla jsem to uz ve 2008. Ke tricetinam jsem dostala digitalni zrcadlovku.
Profilova fotka
Ahoj holky, já dostala k 30.30 růží a mobil.A od tchánovců hodinky od Diesel nádherný až mi ukápla slza :-D Já měla předsevzetí že do 30 chci mít alespoň jedno dítě a to se mi splnilo hi hi..stavění domů jsou starosti,ale můžeš si to udělat podle svého a to si myslím je na tom nejlepší a hlavně mít něco svýho,kde budete bydlet sami :-N lucie:a už si něco ušila???já bych si stopro přišila i prsty
Profilova fotka
ahojky.prtinka:to já taky a hlavně bych na to neměla trpělivost 8-( a k té svatbě,no ono už bylo na čase,když už máme dvě děti :-D lucie:prtinka má pravdu,není nad to,udělat si vše podle svýho a mít svoje jisté :-) taky je u vás tak škaredě?Tady poprchává a je mlha.
Profilova fotka
Dneska bylo nic moc počasí,malej se vyvětral s tchánovcema tak byla chvilka klidu asi hodinu :-| a jak máte staré děti?
Profilova fotka
petruska - no já měla stejné předsevzetí + jedno dítě k tomu - malej se poved a se svatbou jsem ho taky donutila do mých 30 :-D, narozky mám až 5 dní před vánocema a řikala jsem, že by se mi hodil notebook a myčka - tak uvidíme :-D :-D :-D no a ted´pomalu necháváme na přírodě druhý (tj, že už jsem dobrala HA a další neberu) prti - viz.výše, v lednu bude našemu Jiříčkovi 6 let :-) a v září příštího roku nás čeká škola, což netušim co tam bude dělat, když už ted´umí číst a púočítat a jeho největší zábava je luštit sudoku :-N :-D u nás je taky hnusně, celej den byla mlha, jinak malej nám pořád kašle,m už se to snim táhne měsíc a už nevíme co pomalu s nim, aby se toho zbavil :-( no a momentálně jsem bez kuchyně, jelikož se bude dělat nová podlaha, všechno je vystěhovaný :-p :-D
Profilova fotka
malýmu bude 7 a malé jsou 4.V září začal chodit do školy,zatím je tam spokojený,baví ho hlavně matika,to po mně nemá :-p brumdinka:taky mi kašlal dlouho,až jsme vyzkoušeli sirup ambrobene a do týdne byl od kašle pokoj.
Profilova fotka
elo - no právě, že malej měl už ambrobene a ještě i jiný antibiotika a pořád se toho nemůže zbavit, můj muž to měl taky dlouho a já jak ted´pracovně spim po hotelích, kde se moc netopí už chrchlám taky :-p no nemůžem se toho nějak zbavit, ach jo
Profilova fotka
prtinka jj ušila, a prsty to zatim nebyly :-D :-D :-D :-D :-D :-D umím to tak trosku, malemu pyzamo, sobe sukni no snad budu zvladat taky nekdy něco většího... a k 30tinám jsem taky dostala 30 růži to byla kytice nádhera miláček překvapil :-D elomanka79 Ty už máš tak velký děti jůůůůůůů paráda, já se těším až Aleškovi přidáme sestřičku nebo bratříčka uvidíme :-) :-) :-) :-) :-) brumdinka ahoj co třeba homeopatika nebo sinecod kapky ty se nám osvědčily minulý rok při laryngitídě :-( :-( všecko tím počasím, u nás taky nic moc tady v Opavě mlha a prší :-| petru a jakou tu digitální zrcadlovku máš ?? Canon Nikon ???to je bezvadný dárek fakt :-p
Profilova fotka
ty jo vy tady máte všichni tak starý děti,kdy jste je dělalli???? :-D :-D :-D :-D já si musela počkat na toho pravýho jinak už jsem taky mohla mít dítě už ve 20 ještě že to nevyšlo :-p
Profilova fotka
luci - no asi už vážně budem muset vyzkoušet všechno :-|
Profilova fotka
prti Ty jsi srandovní, však ty máš taky dáreček :-) :-) :-) :-) :-) :-) brumdinka je to holt počasím, chudáci děti a co na to říká doktorka a malý nemá teploty jen tak kašle? :-(
Profilova fotka
luci - no doktorka do něj právě furt cpe antibiotika - teploty nemá, jen kašle :-| prti - no jasně, tak ve 20 to nebylo, jen o 3, 4 roky dýl - no jo už je nám těch 30 :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?