Ročník 1979

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj dámy, najdou se zde nevěsty nebo manželky narozené 1979? :-D
Profilova fotka
ahojte, tak koukám si užíváte víkendu :-) petru - můžu se zeptat co děláš, že můžeš pracovat doma - to by se mi taky líbilo i když asi musí být člověk sám k sobě dost disciplinovaný co, aby se přinutil udělat to co má - což já bych pracovat doma asi flákala :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky,mě bylo trošku vyčteno že trávím čas na internetu tak se snažím to trošku omezit,ale je pravda že na to teď nemám tolik času pořád nějaká návštěva achodím s malým hodně na procházky skoro každý den.No ale nechápu co je mi vyčítáno když má navaříno každý den.Peru,žehlím s malým si hraju,uklízím.No tak nevím ]-( taky se potřebuju odreagovat,on si chodí do práce si odpočinout a co já?Asi by se mu nelíbilo kdybych každý večer byla pryč.Chlapi :-S
Profilova fotka
prti - z toho si nic nedělej, já přišla ve čtvrtek dost nakrklá z práce, jelikož šéfka se ke mě zachovala jak ke kusu hadru typu kam letíš a co tam budeš dělat ostudu :-N včetně toho že mi začala tykat aniž by se mě zeptala - na což jsem přímo alergická 8-( - ( a to sem jen šla vyfasovat sešívačku, jelikož jedna opravdu pro 3 nákupčí a 3 manažery nestačí :-N) kolegyně co šla se mnou se nestačila divit :-N no přišla sem naštvaná k našim a potřebovala si trochu vylejt srdíčko - jelikož já mám děsnou smůklu na šéfový vždycky starý baby a děsně protivný ]-( proč já nemůžu mít za šéfa chlapa :-o - tak to řilkám mamce - Jirka pak přišel pro mě i malýho a hned co se děje atd. tak mu řikam že už o tom nechci mluvit - no samozřejmě to dopadlo tak že rejpal tak dlouho a celý to otočil, že kdovíco jsem jí řekla a že to je moje vina až sme se tak dohádali jako nikdy v životě :-S vyčet mi pomalu úplně všechno včetně toho že neni uvařeno - jaksi pozapoměl, že dělámne podlahu v kuchyni a jaksi kuchyn nemám, jelikož je vše nastěhovaný ve sklepě a uvařim jedině tak že zapálim parkety :-D :-D 2 dny se mnou nemluvil a až dneska když šel na noční tak mi dal pusu a řek ahoj - tak snad změna k lepšímu
Profilova fotka
Tak asi ti naznačil že si musíš poradit i bez kuchyně :-D No někdy mají myšlení se pozastavuju.A to byla jeho první výčitka za celou dobu co jsme spolu 2 roky tak mě to zamrzelo a přemýšlela celý večer,ale už jsem o hodila za hlavu. A stěma šéfama máš pravdu.Já byla vždycky radši když jsem měla chlapa.No i když někteří jsou tupci arogantní.Ale s ženskýma mám špatné zkušenosti hlavně v jedné nejmenované firmě to byl porod fakt,střídaly se tam manažerky jak ponožky protože to nikdo nechtěl dělat a pořád závaděli nějaký novoty tak jsme neustále něco měnily.No pakárna.
Profilova fotka
jo to mi povídej, no mě to taky docela dostalo, jo za těch víc jak 10 let jsme se pohádali nesčetněkrát, ale nikdy ne takhle, aby byl na mě naštvanej tak dlouho a dokonce se mnou nemluvil :-N :-p
Profilova fotka
brumdinka, ja tady nechci psat, co delam. Ale firma ma 5 pobocek po jizni Morave, tak se coby sefova dcera staram o to, co je zrovna potreba. Ale neni to nejaka velikanska firma. Doma pracuju jen obcas a nekdy to je boj se donutit. Ale udelat se to musi, takze nekdy to dohanim az v noci. Ale zas si u toho muzu vyprat nebo jit v poledne s pejskem na dlouhou prochazku. My se taky obcas pekne dorafeme. I tak, ze se potom ptam jestli mi to vubec stoji za to? Ale zatim jsem vzdy usoudila, ze ano:-)
Profilova fotka
holky caute, ja si uzivam, dneska snidane do postele od milacka :-) a jeste zitra a pozitri ma volno. prti to by my jsme si mohli vycitat denne stridame se a jsme na netu oba aspon pres vikend porad, ja spise vecer ale najde se i rano ci odpoledne :-) :-) :-) :-) :-) mno zabavit se nejak musis kdyz oni maji svou praci a jdou ven, a 24h denne nemusi byt v pozoru :-) :-) :-) :-) :-) :-) brumdi to jsi ale manzelka Ty neumis varit bez kuchyne? :-) :-) :-) :-) chlapi fakt :-D :-D :-D :-D :-D petru ma to sve vyhody i nevyhody co? ja taky zacnu asi delat pro strejdovu firmu s manzelem tak doufam ze se nezabijeme!!! ;-) ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
lucie - vid´ neumim :-D :-D :-D jinak ono je to složitější -a jak to tak vypadá zas tak rychle dobrý to nebude :-( - jsem z toho docela neštástná, je tak divně chladnej ;-( mám pocit, že čekal kdovíjak se po svatbě nezměnim a já sem pořád stejná a jemu to najednou nějak po těch letech nejde pod nos, ach jo s chlapama malýma i velkejma je jen trápení :-S ono doufám, že to zas přejde a snad je to jen tim, jak najednou sem začala znova po mateřský a delší době, kdy sem nemohla o práci zakopnout, znova pracovat a najednou nemám na nic čas a když ho trochu mám tak ho zabíjim na beremku :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky,krásné dopoledne.Tak vám musím sdělit radostnou zprávu.Přibude nám v rodině další pindík.Lukášek bude mít parťáka.Švagrová musela jít na odběr plodový vody protože se jim nezdály výsledky krve na downuv syndrom tak jsme čekali 14 dnů jak to dopadne.A dneska tam volala tak je to vpořádku a řekli že to bude kluk.Tak v dubnu se nám to narodí.To jsem si oddechla.Snažili se 3 roky a když se jim to povedlo tak je takhle vystrašili....No a hned je lepší den. A jak se máte jinak 30????? :-D :-D
ahoj, já se taky přidám jako čerstvá třicítka, co se vdávala před dvěma lety. Děti zatím nemáme, ale už bychom chtěli (i když na druhou stranu mě to trochu děsí, že už je to pak navždycky, že se mimčo nedá vrátit v porodnici ;-) )
ahojky, jsem ročník 79 a vdávat se chystam v březnu :)
Profilova fotka
prti tak já se lekla že jsi mně předběhla a budeš mít druhééééé :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D švagrovou pozdravuj to je moc dobře že jí ty vysledky dopadly dobře, ségře tehda ne, čekala dvojčátka a jedno bohužel zaniklo ale má krásnou zdravou dcerunku, nakonec to bylo dobrý ale ty nervy :-| :-| :-| :-| :-| Mám se fajn, počasí luxusní co víc si člověk může přát, dneska jsem se byla v práci nahlásit že mohu od 1.2.2010 nastoupit z5, pokud zatím mimčo není ;-) eifelovka ahoj vítám Tě odkud jsi z kterého města? Jo dobrý komentář, nedá se vrátit v porodnici :-D :-D :-D :-D :-D ale ono to příjde uvidíš a určo to zvládneš :-) lenička. h a Ty jsi odkud a co svatbička už se těšíš ??? :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Článek se načítá
Profilova fotka
lucie:jo druhéééééééééé u mě zatím nehrozí,ale když už tak doufám že to bude holčička ať nemáme v rodině jen kluky :-) nevím jestli se dočkáme u moji ségry dítěte protože je nemocná a nevíme jestli bude moct mít děti. tak ty půjdeš už fachat od února a chce se ti?my jsme se zrovna dneska s Honzou o tom bavili jestli bych chtěla do práce už.A já že ne.Ještě budu odpočívat :-D :-D eifelovka ahoj ono když už vlezeš do tý porodnice tak není úniku,ale odvezeš si ten největší poklad :-D lenička:ahoj já se budu vdávat v červenci?jak jdou přípravy?
ahoj, jsem z Liberce. Na svatbu se tesim, ale pripravy jeste nic moc. Spis tak koukam kolem, co meli na svatbe ostatni a snazim se inspirovat. Ale ve ctvrtek se aspon jdu mrknout na nejake saty, na to se fakt tesim :) Pomalu zaciname pracovat n svatebnim oznameni. Jedine co uz mame je rezervovany termin na radnici :D Hlavne v klidu, ze? :D
Profilova fotka
Tak to jste docela daleko :-D :-D :-D všechno se dá stihnout.já si s tím taky moc hlavu nelámu ale máme to v červenci tak ještě času dost.
jo, jeste jsme si zvladli rozmyslet, jak by mla svatba vypadat a koho vseho pozvem, ale nejak nemuzeme najit ty spravne prostory pro naslednou oslavu s kamarady. Na jidlo pujdem jen s rodinou (i tak je to 30lidi) a pak chcem neco, kam se vejde asi 70 lidi, kamaradu, kam bychom si radi alespon castecne donesli nejake jidlo a piti sami. ABy se to dalo nejak financne ustat. Vy uz nejak planujete?
Profilova fotka
na obřadě i na hostině bude 20 lidí jen ty nejblžší budeme mít oběd a pak večer raut,chceme mít kapelu,barvu svatby ještě nemáme vymyšlenou.My to budeme mít všechno na jednom místě a je tam i ubytování takže to taky využijem.mám už nějaký firmy vyhledaný na netu co se týká dortu,šaty,kytičky,prstýnky.Už pak jenom to stačí obvolat a uvidíme.s čím je teda problém tak s kapelou co jsem našla já můj drahý to nechce .Takže to nechám na něm,ve finále si tam asi bude hrát sám jestli to nezamluvíme nějak brzo. :-|
Profilova fotka
Čau holky, jen vás chci pozdravit. Hele prti, kašlite na váš vkus ohledně kapely - koukejte spíš na to, co se líbí "masám", které tam zvete. Já taky nesnáším Kabáty, ale když je svatebčané chtěli, tak proč ne? Podstatný je, aby se všichni bavili.
my budem mit asi jen muziku z pocitace. Mela to tak kamaradka i bracha, bylo to fajn :) Nejak se porad nemam od ceho odpichnout, kde bych jako zacala neco chystat nebo tak :-) ale na dort bychom se mohli podivat taky, to je dobry napad :)
Profilova fotka
hoj holky, prti, hudbu jsem vybirala podle osobni zkusenosti z jedne svatby.. ale lenicka.h muziku z pc tak to taky neni vubec spatny napad, jen Ti to musi nekdo obsluhovat !! petru ahoj jak se vede? citruslady si uziva ale uz by mela byt zpatky ne? jsem zvedava jak si to uzila !!!
Profilova fotka
ahoj holky, hudba z PC je dost dobrej nápad, jen to chce člověka co to obsluhuje - byla sem takhle na svatbě jedné mé kamarádce před 4 lety a měla tam kolegu z práce, který vyloženě jen stál u PC a pouštěl cokoli z PC - a byla to bomba - fakt nejlěepší svatba na který jsem kdy byla a co já jich prolezla :-D :-D jinak dnes držíme smutek :-( přišla sem z práce a děda s Jiříkem mi říkaj, že se nám utopila kočička, náš macek, co s náma v baráku bydlel -od doby co tu jsem já (a já už tu jsem 10 let) a ještě předtim - tehdy šel za dědou z práce jako malý toulavý kotě a už tu zůstal - všem nám přirostl k srdci - mě hned přibral do smečky a když sem byla těhotná tak mě hlídal (neustále ležel vedle mne) - bude nám chybět stejně si myslim, že ho asi někdo majzl po hlavě, protože v tý louži (minirybníčku) bylo málo vody a kdyby tam jen tak spad, tak vyleze - chudák malej - no a náš Jiřík se poprvé setkal blíž se smrtí - kocourka našli s dědou a pak mu děda udělal kremaci, ach jo je to takový divný když už nebude čekat u dveří jak přídem z práce atd..... ;-(
Profilova fotka
Ja si stejne myslim, ze kapela je lepsi nez reprodukovana muzika. Hlavne to nekomu zadate a nemusite se uz o nic starat. Prvne me to taky moc nebralo, ja moc hudbu, co hraji svatebni kapely, neposloucham. Ale nakonec to bylo super - vsichni parili na Abbu nebo Helenku a kamoska mi s karaoke zazpivala Anetu. Brumdi, musi to byt strasny! Ja si nedovedu predstavit, ze bych prisla o pejska, ale taky to jednou prijde. Ale vis, jak se rika, ze nejlepsi lek na chlapa je chlap - a totez plati i o zvirectvu.
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte?Co se týká hudby tak je asi lepší ta kapela je to víc živější nebo nevím jak bych to popsala hudbu s CD si můžu pouštět doma.Ale jde o to sehnat dobou kapelu aby to právě uměla rozproudit.no uvidíme snad se něco najde. Prosím vás máte někdo notebook.Malej mi tady něco zmáčknul a mám na všech diskuzích co používám úplně malý písmenka že to sotva čtu.Nevíte jak se to zvětšuje.Nemůžu pořád na to přijít.Děkuji :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
Jo jo, já taky prvně přemýšlela o nějakém DJ, ale ta kapela prostě na svatbu patří. prti, teď jsi mně zaskočila a to mám jen své notebooky 2 8-) Hele, já mám nad hodina na displeji, když otevřeš net, napsané 100%, tam se dá klepnout a jsou tam různé velikosti, tak by to mohlo být ono - jinak nevím.
Profilova fotka
Petru:Děkuji moc máš pravdu vůbec mě to nenapadlo supr už je to ok. :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
petrus - no je to takový divný, úrostě už neni, nepřiběhne když zapískáš jak byl naučenej, nepohladim ho, malej nemá koho honit po baráku - hlavně tchýně to dost prožívá, měli ho pomalu jak dítě - jak byl rozmazlenej :-) no jo no, je to pryč a jinýho už nechce - my bysme možná časem pořídili pejska na zahrádku, ale to chce abysme nebili pořád v práci a mít na to čas, tak třeba až Jiřík bude větší prti - no já bych sz notebooku nic nenapsalka, píšu vám z klasickýho pc, jednou v žatcoi sem si ho od kolegyně půjčila, že sem napíšu a radši jí ho hned vrátila - nejsem na to zbvyklá - všechno je tam moc malinký :-D :-D
Profilova fotka
brumdi:já jsem zvyklá na mini pidi,když si sednu k velkýmu PC tak jsem vykulená. :-D :-D
prti: dneska už jsem z Prahy, za to může manžel (a taky práce, abych to nesváděla jenom na něj), původem jsem ale Plzeňanda ;-) brumdi: kocourka je mi líto, znám to, když člověk přijde o zvířátko, je to smutný...
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) tak jsem zpět... brumdi: to je mi opravdu moc líto!!! Dokážu si přestavit jaké to je...Našemu kocourkovi je 5 let a doufám, že vydrží co nejdýl...Je to strašně smutný, prostě odešel člen rodiny.... luci: to je hezký, že sis na mě vzpomněla! ;-) No dámská jízda byla úplně úžasná!V lázních jsme si hezky odpočinuly - v pátek tam skoro nikdo nebyl - a v sobotu jsme až do rána pařily v klubu Charlies hat :-) petruszka určitě bude znát :-D Takže se akce vydařila a už máme na duben zamluvený lázně v Maďarsku (Hevíz). Jinak do práce jsem šla už ve středu, ale těch restů jsem tu měla tolik, že jsem měla čas sem kouknout až dneska.... A co vy, jak se máte? ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, citruslady vítej zpatky, no super já bych takovu jízdu potřebovala jak sůl hehehe !!! brumdi tak to je mi taky líto přesně jak citruslady já si to taky nedokážu představit že by můj Pooky :-( :-( :-( prti já to cítím přesně naopak zvykla bych si asi na notebook ale mám teď pc takže jsem si už zvykla na něj eifelovka Plzeň tam jsem jeste nebyla mno musime si udělat výlet :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) já fičím dneska na narozky a těším se na víkend doufám že bude tak pěkně svítit sluníčko jako dneska :-) :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?