Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
lennnia: jéé, to mě mrzí, škoda. Já myslela, že jsi ze Znojma a teprve nedávno jsem tu zahlídla nevěsty z Vysočiny, tak proto jsem to neposílala dřív. Kdybych to věděla...
Profilova fotka
lencza: řeším to samé a zkouším se opalovat, ale nějak to nejde a ke všemu jsem se ještě na dovo spálila, takže mám docela "připáleniny" u ramínek a je to vidět :-( no snad to nějak zamaskuju make-upem. Uvidíme.
Profilova fotka
Lencza: neboj mam stejny problem a ....kdyz to nedoopalim tak se budu snazit to zamskovat samoopalovakem - sice jsem ho jeste nikdy nezkousela - vsechn je nekdy poprve Holky uz mate zamluvene dorty - ty ktere nepecou maminky, zname? neni to jeste brzo nebo neni to uz pozde? .........mam nejakou predstavu ale nejsem schopna tam zajet :) ...a uz ted se bojim zase te castky kterou si za ty dorty reknou . BUdete delat jenom svatebni patrovy nebo i dorty pro rodice jako podekovani aby bylo co do vysluzek?
Profilova fotka
basska: já už dort vybraný mám, tedy tvarově, ale chtěla bych, aby mi ho upravili podle mé představy...a cenově mi vyšel kolem 1000,-....do výslužek dort dávat nebudu, jenom svatební koláčky a ostatní cukroví tonny: já se připálila hned zkraje léta, takže teď už je to dobrý a jsem dohněda, což je u mě docela zázrak, protože ještě před pár lety jsem měla něco jako alergii na sluníčko a místo opálení jsem měla červenou vyrážku
Profilova fotka
tonny: já jsem ze Znojma, ale nedávno jsem se přestěhovala na Vysočinu .. takže teď bydlím tady.. :-) Svatba však bude v mém rodném bydlišti, což je Znojmo :-) Baru, já představu mám, dokonce jsem je už poslala mamce, co na to řekne.. a objednávat to budeme 14dní předem (prý jim to stačí).. Chci, abysme měli svatební dvoupatrový dort, dva dorty pro rodiče jako poděkování plus k tomu asi jeden dort do výslužek, jelikož výslužky budeme dávat ve čtvrtek před svatbou asi..
Profilova fotka
ahoj breburdy tony - hoď se prosím ten kontakt na toho zlatníka. Já jsem z HB, mám to do Jihlavy kousek, díky!!! Holky, to já jsem celkem světlá, letos se nebylo zatím kde opalovat, ale doufám, že to ještě se sluníčkem a samoopalovákem doženu. Jo a já si nechám dělat jenom jeden dort a taky to ještě nemám objednané, ale myslím, že je čas... A já dorty ani cukroví do výslužek dávat nebudu, budeme dávat jenom buchtičky ;-)
Profilova fotka
Hani, vy nebudete dělat výslužky s cukrovím a dortama a sv. koláčkama? U vás se tu dávají jen buchtičky? :-)
Profilova fotka
leni - ohledně včerejší konverzace do IP, ti napíšu až zítra, včera jsem přijela domů dlouho a šla hned spát, takže nebyl čas. Tak se prosím nezlob. leni - u bráchy se dělaly veliké výslužky, mamka si na to vzala týden dovči a pekla s tetou a taťkou 10 dortů a 20 rolád a byla totálně psycho. Ten týden se doma vůbec nedalo bydlet. Takže proto nechci žádné dorty ani cukroví, chci, aby mamka měla co nejmíň starostí. Nám totiž onemocněla vážně babička, takže se mamka stará ještě o ní a má starostí už dost.
Profilova fotka
Hani, to je jasné.. my si však necháme všechno péct, takže doma to bude bez starostí.. A ohledně včerejška - dobře, to je pochopitelné.. jen bych však věděla co nejdřív, co a jak.. ;-) To je taky pochopitelné, ne? :-)
Profilova fotka
Dobré ráno ptáčátka!!!!! :-D Tonny já jsem přímo z Jihlavy,tak sem prosím hoď kontakt nebo mi ho pošli do IP-děkuji!!!!!!!!!!! ;-) Já dorty taky ještě neřeším,byla jsem za cukrářkou asi před dvěma týdny a když jsem ji řekla termín svatby,tak říkala,že stačí přít dva týdny dopředu!!!!
Profilova fotka
leni - jasný. Zítra, jo? Slibuju ;-) leni - no, moje teta totiž dělá nejlepší buchtičky na svatbě, chodí péct skoro každou sobotu, je tady vyhlášená, takže chci péct buchtičky s ní. A už se na to i těším, bude sranda. Sejde se nás tak kolem 20ti bab, vyžahne se pár flašek Jelzinů - dokážeš si to představit.
Profilova fotka
Ahoj holky, teda vy jste se rozjely :-) ... jdu vás dočíst..
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj luci a nemue luci - já si taky myslím, že na dort je čas. Holky a necháte se nalíčit od profíka? Já určitě, akorát se jí od pondělka nemůžu dovolat. Máme tady úžasnou vizážistku, líčí krááásně.
Profilova fotka
Tak to je super babinec!!!! :-D Já jsem ráda alespoň za to,že mi mamina a tatinem přijedou ve čtvrtek před svatbou,aby mi pomohli s konečnýma přípravama-je to docela děs zařizovat všechno sama... |-|
Profilova fotka
Já mám kamarádku,který je kadeřnice a vizážistka-má salón v Pelhřimově,ale přijede mě nalíčit i učesat domů,tak se nemusím stresovat (stejně je pozvaná na svatbu,tak o mě bude pečovat)... :-D
Profilova fotka
Luci - a odkud jsi? No, já si to právě chci zase zařizovat sama, i když samozřejmě suroviny na buchtičky a kuchyň zařídí mamka, ale jinak chci sama, aby neměla nervíky.
Profilova fotka
Já teď už druhým rokem bydlím v Jihlavě,ale jinak pocházím z Třince (severní Morava)... Ono u nás je to tak,že mamina by mi chtěla pomoct a vlastně ani nemůže,tak ji to zase mrzí!!!! ;-(
Profilova fotka
Luci, nám taky právě v cukrářství řekli, že stačí 14dní předem.. ale představu již mám :-) Hani, jasný.. budu čekat.. a co se týče kosmetičky, tak tu mám - nechám se u ní nalíčit a dohodnu si s ní i zkoušku líčení - abych věděla, zda třeba výraznější či jemnější ;-) je to nevěsta ze Znojma - no, od 1.8. už mladá paní :-) Hani - ty asi na pověry moc nejsi, že? Já teda taky moc ne, ale slyšela jsem, že nevěsta by svoje cukroví neměla péct.. jen uždibovat :-D
Profilova fotka
Ahooooooooooj Pavli ;-)
Profilova fotka
luci - tak to máš ideální, že za tebou přijede domů!!!!!! To ti teda závidím! To je ideální! luci - no, vidíš to a já bych ráda, kdyby se nám do toho zase nepletly, ale maminky se pletou... Je to sranda, vid´? My právě máme v neděli rande s našima i tchánovcema, tak mám trošku strach, že se budeme dohadovat. Oni nás totiž moc nerespektují, nelíbí se jim, že to chceme ve 2 dnech, nelíbí se jim kapela, mamce se nelíbí jenom buchtičky a tak podobně. Jsem říkala příteli, že kdybych mohla, tak se před tímhle randetem posílám Jelzinem, abych to vůbec zvládla. Holky a co budete mít za přípitek na svatbičce? Jo a stejně je teda dobrý, kolik se nás tady sešlo z Vysočiny, že jo? To by snad chtělo i nějakej sraz či co.. :-D
Profilova fotka
Hani, dobrej nápad se srazem.. my jsme ze ZN taky plánovaly, ale nevyšlo to - samé dovolené, atd. :-S Jinak přípitek myslíš po obřadě hned anebo před obědem? Já nevím proč, ale chtěla bych na obřadě šampus asi.. a na obědě nevím, protože já na ty campari, apod. nejsem.. :-N a co byste chtěli vy? Já taky budu muset za kosmetičkou i za kadeřnicí, takže taky závidím takový luxus až do domu:)
Profilova fotka
Představu už mám taky-a už se na dort moc těším,na sladké moc nejsem,ale ten dort je prostě úžasný!!! :-D Já na pověry taky moc nejsem,za mě to obstará moje babi,ta je samé-3.října je liché datum a to je neštěstí,kaly jako květiny jsou pro slzy,atd.,atd. :-S
Profilova fotka
Jééééé,já chci srázek!!!!!!!!! :-D
Profilova fotka
leni - jsem na pověry, u nás se říká, že nevěsta by neměla motat, ale může polejvat rumem a obalovat v cukru a hlavně už pak budu chystat výslužky a oznámení a budu to rozvážet. Takže motat nebudu, abych si nezamotala štěstí - tak se to u nás říká. Leni - myslela jsem přípitek před obědem u svatebního stolu. Já právě taky radši šampus a pak v sobotu na afterparty chci Fragolino s jahodou, je to strašně dobrý pitíčko, ňam! Luci - co bys řekla srazíčku? A je mi jedno, kde to bude, dojedu všude. Mohla by to být legranda, ne?
Profilova fotka
Tak babičce řekni, že když se sečte 3.10. vyjde 13, a 1+3 jsou 4 a to je už sudé číslo :-D kaly jsem taky chtěla jako kytky, moc se mi líbí a moje maminka je taky měla.. ale chci si na památku nechat nějaké lístečky, což z kaly by nešlo.. tak budu mít růže a z jednoho květu si otrhám lístečky a dám do svatebního alba.. anebo si vylisuju celý květ :-) ..taky bych srázek brala !! :-)
Profilova fotka
Já jsem na 100% pro!!!!!!!!!!!! :-D Já mám právě moc ráda to sladké pití,takže asi tradičně Merlota,ale šampus by nemusel být špatný-možná je to lepší!!!!
Profilova fotka
luci - super!!! takže kdy a kde? haha luci - babička je teda taky dobračka, co? Kdyby si to radši nechala pro sebe, viď? A takže sudé datum je f pohodě? :-D ;-)
Profilova fotka
No kdybych ji řekla,že 13 když se to sečte,tak by ji asi ranila mrtvice!!!!!! ;-) Tenhle týden nemůžu,to jsem v Třinci,tak ale klidně příští týden...
Profilova fotka
Tak se domluvíme na srázek, až luci přijedeš z Třince, jo? Já pak můžu skoro každej den, Lendík určitě taky, takže to domluvíme pak, jo? Už se na vás holky těším!!!
Profilova fotka
Leni, ahooooj ;-) Včera jsme byli s Mišákem nakupovat - koupil si oblek, košili i kravatu od OP Prostějov ... strašlivě drahý, ale krásný.. Skoro jsem ho v tom obleku sežrala, jak mu to seklo ;-) :-D Koukali jsme i na botky, ale nic moc na výběr neměli, tak se juknem ještě jinde.. Dívali jsme se i na prstýnky, ale bude to boj - já chci hladký a nahoře nějakou ozdobičku, Mišan chce rytinky po celým obvodu... Chjo, včera jsme tam jedný holčině dělali hodinu divadlo, když jsme ty prstýnky vybírali.. Smála se tak, až si chudák natrhla koutek.... :-N Taky jsme včera domluvili hostinu a zrovna jsme plánovali menu, přípitky a tak.. Ještě to nějak musíme doladit, protože předběžná cenová kalkulace je cca 50tis, což jsem padala do mdlob..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?