Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
nemu u tebe by bylo spíš překvapující, kdybys napsala, jojo už mám vymyšlené, že budu mít přes šaty to a to bolerko :-D
Profilova fotka
Vorlinko: tak to máš naprostou a nepopiratelnou pravdu!! :-D :-D
víš co jsem se všimla, že my dvě přispíváme asi stejně, vždycky když se na to mrknu, tak máme přibližně stejně příspěvků :-D
Profilova fotka
Taky jsem si toho všimla :-) Ale na Lenču nemáme, ta už jich má přes 1200 ;-)
Tak holky, kde jste? :-) Jsem do pěti v práci, tak probereme něco? 8-)
Holky nebyla jste některá z vás na Kanárských ostrovech? Moooc by mě lákaly :-N
Vorllinko, taky jsem do peti v praci, ale ted se tu strhnul blazinec, ze nic moc neproberu. Kazdopadne segra byla loni a moc si to chvalila, takze myslim, ze to je dobra volba :)
a klate nevíš kde byla? A jaký měsíc a jaké měla počasí? :-)
kde presne nevim, jezdili sem tam, ale byli v cervenci a pulku jim prselo, pulku svitilo slunicko a manzel si privezl strevni chripajznu ;-) ale jinak krasny fotky
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem tu.. mj. jste tu probíraly četnost příspěvků - Pavli, máš pravdu, já jsem hroznej "spisovatel" :-D ..ale jak jsme slíbila, omezím to :-D Já byla dneska ve městě.. Tomovi jsem koupila košili na promoci, sobě kalhotky (bílé hladké pod šaty na promoci - jiné barvy a bílé krajky jdou vidět :-( ).. a kamarádce dáreček - v neděli má narozky! :-)
Profilova fotka
Leni, kvůli mně to rozhodně omezovat nemusíš. Chodíš sem dýl než my, takže je logický mít víc příspěvků ;-) :-D Co jsi koupila kámošce? Potřebuju nějakou inspiraci pro švagrovou, narozky má v úterý ;-)
Profilova fotka
.. myslím, že počet příspěvků není o délce, ale já jsem hrozně ukecaná aj v reálu, takže se to asi odvíjí aj do psaní :-D :-D Koupila jsem jí takovou krásnou vázu - vypadá to jako dřevo, ale je to keramika (takže i barva taková hnědo-černá).. tvar vázy je klasickej - jakoby hruška s úzkým hrdlem.. a přitom uprostřed té vázy je ve tvaru slzy díra.. :D snad to popisuju aspoň trochu srozumitelně.. je to hrozně zajímavá váza (upřímně jsem takovou ještě neviděla).. vzhledem to vypadá jako něco podobného jak jsou ty dřevěné sošky budhy, koček, ptáků, tygrů, apod. (něco jako v čajovnách, apod.).. no a pak takovou hloupost - růžovej zadeček pejska s ocáskem (je to věšák na klíče, z Ikei).. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D Ta může být opravdu moc hezká. Nic podobného jsem taky neviděla a to jsem před nedávnem sháněla vázu pro sebe, takže mám obchody prolezlé, ale žádnou pěknou jsem nenašla.. Teď mě tak napadá, že vlastně budu muset koupit dárek i tchýni, ta má narozky 10.7. Prý jí máme koupit nějaké šperky, tak to se bude dobře vybírat :-) Holky, zítra jedu juknout na ty svatební šaty a začínám se těšit.. :-D A dnes po obědě jdu k doktorce, tak doufám, že vše bude ok. A ve středu jedeme pro auto... :-) Tak doufám, že ho nerozsekáme dřív než dojedeme domů :-N
Profilova fotka
Leni, jak jste na tom s vodou? Teď jsem četla na netu, že na Moravě řádí povodňové vlny :-(
Profilova fotka
Pavli, až půjdeš vybírat šatky, tak si vezmi foťák.. já ho neměla a pak jsem lovila v paměti, jak byly jaké šaty střižené, atd. Ne kvůli fotkám na web, ale kvůli sobě si ho vezmi (kdyby ses nerozhodla hned), tak ať můžeš na fotkách srovnávat, je to lepší.. :-) držím pěstičky a pak se nám pochlub zda sis nějaké vybrala ;-)
Profilova fotka
Leni, myslím na to! Už jsem tu někde četla, že bez foťáku je to na houby. Akorát dnes musím stáhnout fotky do počítače, abych měla na zítra prázdnou kartu.. Pokud vyberu, tak dám fotku do alba..
Profilova fotka
:-) je to fakt lepší s tím foťákem.. můžeš to pak snáz porovnávat.. ;-)
Profilova fotka
teď jsem psala kámošce - svědkyni, že jí naposílám fotky, aby to zkritizovala ;-) Pak to dám i sem. Víc hlav víc ví ;-) Včera jsem vybírala hudbu a zjistila jsem, že to nebude tak jednoduché.. Něco málo jsem dohromady dala, ale ještě to bude chtít úpravy. Holky, vy už hudbu máte vybranou a odsouhlasenou s drahouškem?
Ahoj holky, taky chci vyrazit za satama, jen mam segru = svedkyni v cizine a prijede az na konci cervence a to je myslim trosku pozde zacinat. Ale snad si muzu zacit chodit sama a zamluvit to treba na vice mistech a pak to s ni zkouknout, myslite, ze to je takhle mozne??? Jinak mi taky zacina trapit kadernice, vlasy jsou pro me asi neco jako zubar, nikdy mi nikdo neuspokoji, jak bych chtela, a jeste ke vsemu mam polodlouhe vlasy a chci je asi rozpustene, jen nevim kam jit. Nejste nektera prazanda? Uvitam radu kam jit, nebo spis kdo by pak mohl v den D prijit i za mnou, protoze na tuhle cast dne nebudu :automobilni" :) Co vy a ucesy?
ahoj, nemu tak my hudbu už vybranou máme, shodli jsme se a tak tohle téma je vyřešeno. Vám to bude hrát varhaník nebo pouštět z CD? klate, já nevím jestli si šatky budeš moci zamluvit na více místech, přeci jen většinou chtějí nějakou zálohu.. A s vlasama to mám stejné, málokdy jsem na 100% spokojená. kadeřnici tedy mám, už jsem tam i objednaná, ale co si nechám učesat, to vůbec nevím .. :-(
Profilova fotka
Určitě pouštět z cd, protože nemáme vybrané místo obřadu a můj drahý má na hovor o svatbě dost času.. 8-( Nechci pak někoho na rychlo uhánět, aby se učil noty.. CD bude nejjednodušší. Já budu mít účes od své kadeřnice. Teď jsem u ní v pondělí byla, tak se zhrozila, že ještě nemám šaty :-D, chtěla začít zkoušet, aby bylo dost času, protože ona na rozdíl ode mě si bude brát dovolenou :-) Nechala jsem se od ní česat na ples (už k ní chodím hrozně dlouho, snad 6 let) a účes slavil velký úspěch
No tak asi budud muset patrat..... vorli, snad se nam to tentokrat bide libit ;-) Jinak s tou hudbou... jsem dost narocnej clovicek, mam vystudovanou muziku a od mala vim, ze ja tam musim mit zivou hudbu. takze na obrade mi pravdepodobne bude hrat cellove trio a nebo nejake jine, ale smscce to budou stoprocentne. Taky mame s moji drahou polovickou jednu zamilovanou pisnicku, a kamaradka by nam ji snad pro ten dany pocet instrumentalistu upravila. Tohle je holky bohuzel jedina vec, cim jsem si hned po tom, ze se chci vdavat a koho si chci vziy, jedina vec, kterou mam v predstave stoprocentne usazenou. Saty, vlasy, make up, prstynky, oznameni atd adt..... ja vim, je toho trosku vic, co bych mela mit jistejsi :-N
Profilova fotka
Klate, můžeš být v klidu. Já vím od ledna, že se budu vdávat a nemám doteď nic a představy skoro žádné.. :-N Ty víš poměrně krátce, že se budeš vdávat, takže Ti vybírání teprve začíná.. ;-)
Profilova fotka
Pavli, my hudbu vybíráme taky na CD.. zatím teda jsem udělala svůj výběr, co by se mi líbilo a můj drahý to absolutně zkritizoval, jelikož tu jednu písničku dával do prezentace svýmu kamarádovi k fotkám.. a prý nechce mít to stejné (jako kdybych se měla řídit tím, co měl jeho kamarád v PowerPointu u fotek a já už to nemohla mít).. ]-( tím mě Tomáš naprosto nas... ]-( tudíž jsem mu řekla, ať si hudbu shání sám a ať mi předloží návrh jako já jemu (nástup: ...., proslov: ...., gratulace: .....) - pěkně se vším všudy, jako já jemu!! Co se týče účesu, tak jsem své kadeřnici poslala spoustu obrázků a ona prý něco vymyslí.. já jí věřím, protože vždycky když za ní jdu a řeknu, co bych chtěla a ona mi to upraví na můj obličej, atd. :-) vždycky mi to slušelo! A moje mamka k ní jde s tím, že to nechá na kadeřnici a POKAŽDÉ vypadá super!!!!! x-)
Profilova fotka
klate: já nevím, zda si budeš moct zamluvit šaty ve více salonech, protože jak psala vorllinka, tak chtějí zálohu!! A co mamku, tu bys s sebou nechtěla vzít? :-) já ji měla.. a neměnila bych!! :-)
Tak se alespn budu pokukovat. Mamku asi taky nakonec vezmu jako kritika, udela ji to myslim i radost, ale je to takovej kritik, co do vseho zvatla :) Holt uvidime :)
Já jsem s sebou taky měla mamču a jsem za to taky strašně ráda, fakt skvělá volba - nebrblala, pochválila, zkritizovala .. :-D
Profilova fotka
já mamku vzala a fakt bych neměnila! bylo to hrozně dojemný a myslím, že se náš vztah utužil :-) při prvních šatech se mamča rozplakala, protože si najednou prý uvědomila, že jsem velká holka a ne to miminko, které si brala domů z porodnice ;-( x-) byly jsme obě dojaté a plakaly jsme.. ...až nás to přešlo, tak jsme mohly kriticky vybírat a myslím, že volba byla velmi dobrá!! :-)
Leni my jsme si s mamčou pobrečely, když jsem jí říkala, že se budeme brát (nejdřív jsem to řekla jenom jí a pak jsme to oficiálně oznámili i taťkovi). To bylo taky dojemný ;-( :-)
Profilova fotka
Jindři, naše mamka oznámení svatby brala trochu skepticky.. moji oba bráškové jsou rozvedení (takže tak nějak má strach).. myslí si, že někde ve výchově udělala chybu, ale ujišťovala jsem ji, že to není výchovou, ale životem.. že přeci člověk nemůže hned poznat s kým mu to vydrží a s kým ne-e.. a že je lepší se rozvézt než být s někým, s kým nechtějí být.. :-) už to bere normálně, ale při oznámení svatby jí to vzalo.. 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?