Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Ahoj moody, vítej :-) JSem ráda, že se rozrůstáme ;-) Co už máte naplánované? Já osobně se těším moooooc 8-)
A taky ahoj Leni ;-) Jak se máš? Já jsem teď sama doma, Honza je v práci, tak jsem poklízela, peču koláč (jsem na něj moc zvědavá, protože se zatím moc netváří, že by se mu chtělo aby se povedl ]-( ) a teď jsem si sedla k netu, že se podívám po sv. dortech. Strašně se mi líbí takový ty jak jsou jakoby z jednotlivých buchtiček, ale podle mě budou dost drahé.. Nevíte o nich něco holky? ;-)
Profilova fotka
Ahoj Jindři, já se chystám na učení!! Dneska jsem si dala limit 5 otázek z dalšího předmětu!! Včera jsem se na učení nepodívala, tak to musím dohnat dneska a vím, že když si něco takovýho řeknu, tak to splním (snad) :-) My jsme včera s Tomem rozhodli, že objednáme to oznámko, jak jsem nakonec našla a mám radost!! :-) Tom dneska bude dělat jmenovky, ale zatím jen na počítači ty jména s obrázkem, jak jsem ti mailem posílala.. a pak asi udělá seznam počtu oznámení, pozvánek.. a když se mu bude chtít, tak ještě mix z písniček - navrhl to sám, protože já se budu učit, tak aby se zabavil :)) Já bych sv. dort chtěla ten jak mám v albu (jahůdkovej) :-) Jinak jsem si všimla, že už ses na ten "buchtičkový" dort ptala v diskusi o dortech ;-) Neboj, koláč se ti povede, nesmíš na něj spěchat!! Držím palce..
Tak ať ti to pěkně leze do hlavinky ;-) Tom dneska teda bude pěkně ,,makat,, na svatbě, to je príma ;-) jj, na dort jsem se ptala, moc by mě to zajímalo, ale když tak koukám, tak jsem ho u žádné nevěsty neviděla hotový v albu, tak jsem zvědavá ..Ten ,,váš,, jahůdkový dortík vypadá taky moc pěkně ;-) My odpol jedeme na chvilku k Honzovým rodičům a pak pojedem nákupčit x-) a do kina na Andělé a démoni. Se těším :-)
Profilova fotka
Tak ať se vám film líbí a mějte se hezky.. já se jdu učit :-( zatím papa :-)
Profilova fotka
Jindři, a taky jsem včera dostala od Toma kytičku :-) jen tak.. teď mě napadlo, ty máš narozky, viď?? Tak přeju všechno nejlepší!!!!!! :-)
Jééé Leni to je hezký :-) Mě kytička vždycky strašně moc potěší ;-) Narozky mám v pondělí, moc děkuji za přání x-) Kdy máš ty narozky? Nevím jestli jsi psala, že už ti je 22 nebo že ti bude.. Co učení, jak to jde?
Profilova fotka
Jindři, mně je 22 (narozky mám v lednu), tak to si zapíšu do kalendáře, že v pondělí máš narozeniny.. :) 22, že? Mě kytička taky hrozně potěšila obzvlášť teď, při tom stresu.. Dneska mám limit 5 otázek se naučit z marketingu a umím už 3, takže docela dobře.. dalších 5 (zbytek..celkem jich do marketingu mám 10) se naučím zítra.. V pondělí dám opáčko marketingu a managementu.. Taky se těším, až budem dneska objednávat to oznámko :-) jak dopadl koláč? Určitě je krásnej a moooooc dobrej!! ;-)
Ahoj říjnovky ;-) jak se máte? Leni tak co oznámko? Objednáno? Kolik jste jich nakonec objednávali? ... Koláč se myslím docela povedl, všichni mlaskali :-D a zbyly dva kousky, tak mám zase načas s pečením klid :-N .. včera jsme se nějak déle zdrželi u H. rodičů, takže jsme Anděle a démony nestihli. Ještě jsme totiž museli jít trošičku shopovat, že :-) Ale byli jsme nakonec na filmu Jménem krále. Holky to bylo hezký, taková odpočinková pohádka pro dospělý :-) Fakt se mi to líbilo. Hezkou neděli 8-)
Profilova fotka
Ahoj Jindři, oznámko jsme ještě neobjednali.. teď dořešujeme počty :-) taky se chystám ti poslat tu fotku líčení a nehtíků, jen se k tomu nemůžu časově dostat :-N Ale dodám.. určitě:) Já jsem ani nepochybovala o tom, že by koláč nechutnal.. určitě byl moooc dobroučký, já měla buchtu dnes k snídani - mamka včera pekla :-) A jak se máte vy holky??
Profilova fotka
Tak jsme oznámko objednali.. počet 35ks a pozvánky 20ks :-)
Super, takže teď byste ho do 14 dnů mohli mít doma x-) My jsme dneska poslali peníze na matriku. A rozhodli jsme se, že až podepíšeme smlouvu na tom zámku, že oznámení taky objednáme x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to je paráda.. :) do dvou dnů bychom měli být korekturu na odsouhlasení a potom do 5 prac. dnů by to měli dodat.. takže do 14dnů bysme to mohli mít doma x-)
Profilova fotka
Jindři, koukni na mail :-)
Profilova fotka
Holky ja asi prestanu navstevovat tchyni do datumu nasi svatby ........kazda navsteva je ....miliony otazek a nuceni ze by se melo delat toto a tamto a ono ...........toz nevim jestli to vydrzim ........probiralo se i prijimeni - stale nevi co na ne chystam za kulisarnu......a ...tak obecne ze si porad vymyslim...no proste asi bude s nastevama TABU JInak oblek pro zenicha dopadnul podle meho ocekavani, tato sobota nebyla prihodna pro vyber obleku, domluvili jsme se teda po dvou hodinach chozeni po obchodech ze da na me a koupime nejdriv kosili a k tomu napasujeme oblek ..........no hruuuuza a des..... Stale se nam potvrzuji lide, ze prijedou od nas ze Slezksa (Opavy) takze pocet stale stoupa a stoupa, jestli to pujde timto tempem tak nas tam bude 100 (nyni potvrzeno 86 lidi)..........proste .........nejak na me tento weekend nesednul. Snad to bude lepsi Lennia - a kdy mas termin zkousek ??
Profilova fotka
basska: nedělej si s tím hlavu, to se zvládne! Pochopila jsem dobře, že si budeš nechávat své příjmení nebo něco ohledně něj se bude dít?? Tchýni pošli slušně někam, když takhle prudí a cpe se vám do všeho!! Vím, že to asi není jednoduché, ale řekli jste jí, že pokud se takto bude chovat, odmítnete s ní probírat přípravy?? Chlapa musíš na výběr obleku pořádně a dlouho předem připravit, protože oni by buď vzali první, který by si vyzkoušeli anebo naopak by nejradši šli v riflích :-D :-( Musíš asi na něj postupně - košili, kravatu a pak oblek :-) Já jsem u paní kosmetičky měla termín zkoušky na 10.10. (týden před), ale jelikož je to daleko, tak půjdu k jiné kosmetičce u nás ve Znojmě (mj. je to taky nevěsta z BRMS - macinka2) :-) tudíž jsem kosmetičku změnila a s Marci se teprve musím dohodnout..
Profilova fotka
Ahoj! Jaký byl víkend? Já v sobotu šla hledat svatební botky. Botky jsem si koupila, ale ne svatební :-D . V neděli jsme s K. sily zástěru do kuchyně. Povedla se nám .... byla to psina. Dokonce si K. sám ušul kapsu. V albu mám vyhlídnutý botky tak si je v týdnu skočím vyzkoušet. Se bojím, že zase budou moc vysoký ....
Profilova fotka
Ahoj oskaro, já se v sobotu celý den učila a včera si dala volno.. máme objednané oznámko, tak teď čekáme až nám pošlou korekturu (náhled).. jinak asi nic moc novýho. Dělala jsem mix písniček na taneční překvápko :-D a chystám se zase učit .. a jak ty? Já mám bílé botky, takže s botičkama mám vystaráno - nemusím nic shánět, o starost míň.. :-)
basska - my taky nenavstevujem tchyni do svatby a je klid ;-) ja jsem se v sobotu učila a v neděli pařila a teď se chystam zase ucit :-(
Profilova fotka
rosi, tak to máš suprovej program, učit se, pařit, učit se... a zítra jdeš pařit? :-)
Profilova fotka
Lennn pro rosi: :-D Jinak já se bojím, že botky zas budou vysový a pak mi je v krámě nevezmou z5. Zkusím se pozeptat jestli bych si je vlastně jen "půjčila". Holky vy budete chytrý! Já si ze školy prd pamatuju :-N
Profilova fotka
oskara: já si taky budu pak prd pamatovat, teď jde o to, abych zvládla státnice a měla školu za sebou a věř, že pokud s těma informacema nebudu dál pracovat, tak to taky časem zapomenu!! :-N Ty si ty botky objednáváš přes internet nebo proč myslíš, že budou vysoký? když si je vyzkoušíš, tak zjistíš, ne? :-) nebo ty botky budeš kupovat v nějakém salonu?
Profilova fotka
lennn: dojdu si k nim do obchodu vévévémodniobuvcézet je to kousek. Sice je pravda, že ve všech zkoušených šatech jsem na podpadcích, ale zase se bojím abych to nepřehnala a šaty neměla nad zemí.
Profilova fotka
tak radši zvol menší podpatek.. šaty se zkrátit můžou, ale prodloužit těžko..
Profilova fotka
Tak to bych chtela tak resit, ja jsem tak vysoka ze kdybyc h mela boty na podpadku tak mam saty po kotniky a chlapa po ramena :) takze balerinky propadly jedine v uvahu a aj tak ..nemam saty uplne na zem, holt jsem trosku vyrostla :)
Profilova fotka
bass: mám 160cm :-| a šaty jsou většinou pro 170 - 180cm. I kalhoty co si koupím si musím zkrátit ]-( .
Profilova fotka
oskara: víš, co se říká.. co je malý, to je milý a ........ :-)
Profilova fotka
holky, tak jsem před chvílí odsouhlasila korekturu svatebního oznámení, do 5 prac.dnů budou expedovat :-)
Profilova fotka
lennia : tak to je supr, doufam ze ho pak hodis do albicka...... Osara - ja mam prave bez bot 180 a hrozne dlouhe nohy.....takze smolik pacholik, to co ostatni zkracuji ja prodluzuji :)
Profilova fotka
basska: už ho tam mám, jen není s našimi údaji :-) teda, ty jsi vysoká.. nedělala si modeling? Takové vysoké holky by brali všema deseti..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?