Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Ahoj říjnovky ;-) Jak píšete, s těma chlapama je to asi všude stejný. Když něco vyberu, tak je to špatně, protože jsem to vybrala sama (ve finále po tisíci řečích jsem to vybrala moc pěkně :-D ) a když se ptám jestli bychom něco mohli vybrat, tak je to taky špatně, protože teď zrovna na to není chuť :-. Takže holky klid, my to zvládneme. Občas to s těma chlapama budou nervy, ale zvládneme to 8-) Maximálně je někdy přetrhneme jako hady ;-) Leni a jaké jste našli prstýnky? šup s nima do alba ;-) Holky mám novinu 8-) My jsme včera změnili místo obřadu. Měli jsme naplánovanou radnici a nakonec jsme se rozhodli pro soukromý zámek, kousek tady od nás. Včera jsme se tam byli podívat, byla tam strašně ochotná paní, všechno nám popsala a provedla. Je to tam krásný, ale malilinko se bojím toho, že obřady probíhají venku, takže si musím přát, aby vyšlo alespoň trošku počasí..
Profilova fotka
Tak já tedy řeknu K., že taková je představa a on jí stráví a pak jí bere za svou ;-) . Nás zařizování bydlení čeká po svatbě. Do konce října máme v bytě (po babí) podnájemníka a tak v listopadu začne rekonstrukce a v březnu se stěhujeme. Už ho pomalu trénuju, že obývací stěna tam opravdu nebude!!! Jinak včerejší kino bylo výborný. Moc se mi to líbilo - celou dobu se něco dělo, bylo to napínavé a konec překvapující. Takže ADĚLÉ A DÉMONI doporučuji. A kdo byl v Římě bude furt říkat - tady jsem byl/a - jako já :-N
Oskar super, že se vám to líbilo. My nejspíš půjdeme zítra. Tak se těším ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, přeju krásné ráno! :-) ..že bych se od vás nechala inspirovat a šla na filmík?:) V Římě jsem taky byla, tudíž bych na tom byla stejně jako ty oskar.. fotky prstýnků a vlastně nehtíků dodám..
Profilova fotka
Jindři, koukala jsem na to vaše nové místo obřadu - to je krásný!! :-)
Leni díky ;-) Mně se to taky strašně moc líbí, teď jen to počásko, aby trošku vyšlo.. Ono je možnost to tam mít i vevnitř, ale tam je malá kapacita..
Holky já mám dneska dovolenou :-D Ale měla bych se učit :-| V 11 jedu do školy a mám dvě zkoušky. Ale volak se mi nechce :-N
Profilova fotka
tak jsem prstýnky dala do alba.. počasí si člověk bohužel neobjedná ]-( ale budeme mít všechny krásně!! Tak držím pěstičky u zkoušek, já jdu na 11 na kosmetiku :-)
Leni prstýnky x-) x-) x-) Všechny jsou krásné, nejvíc se mi líbí ty první :-)
Profilova fotka
mně taky ty první a pak ty třetí (s tou menší úpravou počtu kamínků).. :-)
Leni já jsem koukala na to video co jsi mi posílala i se zvukem :-) A je to vážně pěkné, je to srandovní. Nedokážu si tedy představit, že by se do toho Honza pustil, ale jako překvapení by to pro Vaše hosty bylo parádní!!! ;-)
Profilova fotka
Jindři, že je to super?! My něco takovýho chystáme!! Tom už souhlasil a budem trénovat, moc se těším :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
..a z čeho máš ty dvě dnešní zkoušky?
Profilova fotka
Ola holky....tak ....tesi me ze...je nas vic kdo resi neresitelne veci s chlapama :) Prstynky - my chceme chirurgicou ocel nebo titan a .....vzhledem k tomu ze muj je takovy deisgner tak to budem vybirat asi dva mesice a pak stejne dojde na to ze se vybere varianta c. 1 - je to uz odzkousene Co se oznamek tyce, tak pade je velka cena, me vyslo oznamko vcetne tisku a rozpocitani matrice na 23KC - mame je od veveve.stloukalovi tecka cezet - maji prkny vyber, dobre ceny ahlavne v pondeli jsem poslala objednakvu, v uter ymi prisla korektura a odsouhlaseni textu a v patek jsem je mela doma - ani jsem to tak rychle necekala - a fakt pekne provedene (mam je v albicku). My ted resime svicu (vcera jsme mei tichou domacnost) - ted mame jit o vikendu na svicu spoluzaka a resime jestil kdyz nejdeme na obrad se neco nosi (darek, penize) nebo ne. Ja zastavam nazor ze ano, a muj ze ne ze je to trapne - a bylo vecer ticho :) Resime jestli ji mit spolecne, nebo zvlast, problemje ze na svatbu kamarady nezveme - jenom rodiny je na 85), jak to udelat co zaridit a ..........hlavne aby nas to nestalo moc penez - prece jenom nas samotna svatba bude stat hoodne (ucast rodicu neocekavame). Jak to delate vy?
Leni zkoušky jsou z angličtiny a z němčiny :-| Jo a ta oznámení :-) Našla jsem firmu - pamas.cz, která má ta samá oznámení a o dost levnější x-) To ,,za 50,-,, mají za 39,- :-) Mám radost :-) basska co to je svica? =-)
Profilova fotka
Basska: koukala jsem na ty stránky s oznámeníma a jedno se mi tam zalíbilo, tak to pak proberu s drahým :-D Jsou tam pěkné ceny, to je pravda!! :) děkuju za odkaz ;-) My svícu budeme mít odděleně, přítel to chce dělat už v létě, aby mohl grilovat, koupačka, atd. A já si to s holkama udělám až v říjnu :-) S tím, jestli se něco nosí ti neporadím, ale taky bych řekla, že ano.. já bych tam s prázdnou asi nešla, to by mi bylo hloupě!
Profilova fotka
svíca je rozlučka se svobodou.. tak se to říká u nás na Moravě - svíca :-) Jindři, promiň!! Já zapomněla že už jsi mi ty předměty jednou psala :-N
Jo aha :-N My rozlučku budeme mít odděleně. Mně řekly kamarádky, že o nic nemám starat, že všechno zařídí. Plánujeme to na týden před svatbou. basska já bych taky něco přinesla, když nejdete na obřad.. Jdu taky mrknout na ty stránky s oznámením ;-)
Profilova fotka
já už koukám.. a našla jsem na těch stránkách odkud mám vyhlídlé to z mého alba další krááásné oznámení, sice dražší, ale miloučké.. :-)
Profilova fotka
můj druhý favorit: http://www.kyoprint.cz/svatebni-oznam...
Tohle je hezké x-) http://www.stloukalovi.cz/432.html
Leni to co jsi posílala má jedna kolegyně z práce, vypadá moc hezky ;-)
Profilova fotka
jj, já poslal odkaz, které se líbí mně.. a teď babo raď které (tohle x-) nebo to z alba?)
Leni já nevím :-. Já na to teď pořád koukám a fakt nevím. Ale asi bych se spíš rozhodla pro to co už máte v albu.
Já jsem zvědavá jaké nakonec s Tomem vyberete :-)
Profilova fotka
já se zase víc přikláním k tomu puzzle :-) líbí se mi to a moooooc, asi víc než to jak mám v albu.. ale už vím teď, že s Tomem budem skrz to hádat, protože on najde jiné a bude boj ]-(
Profilova fotka
Jindři, koukni do IP ;-)
To k tomu patří, bez boje by to nebylo ono 8-)
Profilova fotka
to máš pravdu :-D tak to snad přežiju ve zdraví :-)
Léňo tys mě s tím oznámkem normálně nakazila :-D Původně jsem ho chtěla objednávat někdy konce července a už jsem to přesunula na dřívější termín :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?