Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Ahojte holky, co uz vsechno mate, ale me obcas po padne schiza to nemam nic a pak ........dostanu stejnou otazku od mojeho co jeste nam teda jakoze chybi? a druha je kdyz to zarizuejem ted co budeme delat v srpnu a zari? Proc to vsechno musi byt tak hodne dopredu? ....no proste chlapi :) My nemame jeste ani dort (momentalni rozepre s babickou kdo a jaky necha udelat - snad nebude predortovano), ani menu - pry tos taci az v zari (tak snad me do te doby nejake vhodne napadne), kyti taky jeste nee......ani nevim co mam po pani chtit......, a pak ty prokladte kolacky zakusky, vysluzky ......to uz vubec nee :) Ale stale jsem v pohode, a zavidim vam to uceni (jeste bych se ucila nez hakovala) a skolu :) Tak pripravam zdar !!
Ahojky, basska no ono je to s těma chlapama asi všude stejné.. Holky jako musím si postěžovat, vybrali jsme si na netu prstýnky, mám je v albu, a tak nějak jsem doufala, že budou mít nějakou akci a slevu a oni je místo toho zdražili :-( Přibližně o 2500,- :-( Už ta původní cena byla docela vysoká a teď navíc dva a půl tisíce. No když jsem to viděla tak mi bylo normálně smutno.. Uvidíme jak se to vyvrbí. Když mně se žádný jiný tak nelíbí :-N Jo a Leni už nacenili svatební oznámení, to co se mi fakt líbí stojí 50,- bez potisku =-) Tak to neprojde :-S Hezký den nevěsty :-)
Profilova fotka
Čauves! Tak šaty ještě nemám rozhodnutý, ale o víkendu jdu koupit botky (obejdu celou Prahu) tak příští týden se to snad vyvrbí. Taťka mi dnes přinese katalog dortů atd. od jedné známé co dělá na gastroškole. Škola má i hotel. Takže můžeme si tam nechat udělat hostinu, koláčky, dorty, zákusky, ubytovat hosty a strávit tam svatební noc. Tak uvidíme. Večer jdeme s rodiči do kina na Andělé a démoni - těším se!
Basska my taky skoro nic nemáme, všechno máme vymyšlené, ale nic pořádně zařízené. Navíc jsem zjistila, že bychom potřebovali nějakého sponzora, nevíte o někom, kdo sponzoruje svatby? :-D :-D :-D
oskara ahoj, to by bylo praktický, kdybyste to měli takhle pohromadě. Nemusela bys obíhat tisíc věcí. Tak ještě aby se ti to líbilo a vybrala si dorty a menu a tak a bude hotovo 8-) Film si užijte, my už se na něj chystáme 14 dní a ještě nebyl čas. Tak pak povyprávíš, jestli stál za to ;-)
Profilova fotka
vorll: O filmu info určo podám. To s těma prstýnkama to je drsný, ale jsou fakt krásný. Oznamko za pade je teda dost ... Jinak sponzor by se hodil i nám. ;-) Zkusíme si dát inzerát do bazárku? Třeba se někdo chytne :-D
oskar to mě nenapadlo s tím bazárkem, ty jsi hlava :-D No za pade to je hrozný, jsem to počítala a vyšlo by to cca na 3 a půl tisíce, to jako nejsem blázen! A na prstýnky pořád koukám, no nevím no.. Jsou krásný.. To bude něco :-N
Profilova fotka
vorll: to je bílé zlato? Od koho? Co prstýnky ukázat v nějakém zlatnictví jestli by vám je vyrobili za rozumnější cenu? Jsem nedávno kupovala k narozkám přívěsek a ve zlatnictví jsem se dozvěděla, že ti udělají z doneseného žlutého zlata třeba prstýnek v bílém zlatě. Jsem netušila, že ze žlutého udělají bílé. Tak třeba jestli máte nějaké zlato tak cenu by to ponížilo.
oskar jojo je to bílé zlato a prstýnky jsou z originalni-sperky.cz. Já se ale bojím toho, že nebudou přesně takový jako originály.. To, že ze žlutého zlata jde bílé jsem taky nevěděla, ale my stejně žádný zlato doma nemáme, takže to by nám nepomohlo.. Ale děkuji za tip ;-)
Co vy prstýnky? Ty co máte v albu jsou hezké, budete objednávat z netu nebo kupovat ve zlatnictví?
Profilova fotka
My budeme mít ocel. K. šperky nenosí tak kdyby chtěl prstýnek uklidit do šuplíku tak mi to MOŽNÁ nebude tolik líto. Budeme objednávat taky přes net na e-prstenycézet
Profilova fotka
ahojky holky.. Jindři, to oznámení je fakt hrozně drahý a ještě k tomu je to cena bez potisku!! To abys vidělávala jen na oznámko, ne? :-N Se porozhlídni po jiných stránkách, určitě najdeš něco, co se ti bude líbit a bude za rozumnou cenu.. víš, kolik jsem toho prolezla já? 8-) Prstýnky jsou teda mazec.. my taky ještě žádné nemáme a snad nepodraží.. Chceme se zajet podívat do Phy do zlatnictví Lukáš Rýdl - uvidíme co nás tam zaujem/nezaujme a hlavně si to chceme vyzkoušet osobně, jak budou na ruce vypadat. Holky, sponzor by se mi taky hodil: takže.... HLEDÁM SPONZORA NA SVATBU, Zn. rychle a klidně anonymně!! :-D :-D :-D Přeju krásné dopoledne - u nás svítí sluníčko od rána!! :-)
Článek se načítá
No tak pozor Leni!!! Pokud se přihlásí nějaký sponzor, tak první na řadě jsem já, jasný?! ]-( :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D :-D já ti půlku z částky dám.. slibuju :-D
Oznámení - ještě se mi tam líbí jedno a to je za 33,- což už mi nepřijde tak hrozný.. Ale jako mají tam docela drahý - tu jednorázovou přípravu za 200,-, potisk.. Ale zase tam to oznámení mají krásný.. Holky počítaly jste kolik jich budete potřbovat? Já vůbec nevím? :-|
Profilova fotka
Jindři, tu jednorázovou přípravu, resp. příplatek za to mají snad všude, co jsem viděla... Já jsem to počítala, že budeme potřebovat asi 25-30 oznámení (radši víc než míň, takže asi třicet) a cca 15 pozvánek ke svatebnímu stolu. Protože to nebudem dávat jednotlivě, ale vždy párům nebo rodině.. Plus jsem počítala jedno do svatebního alba asi, našim do práce, druhým rodičům do práce a nám s přítelem do práce, takže to je o 6 oznámek víc.. A to jak mám v albu, tak nás v takovém počtu vyjde cca něco přes tisícovku.. což je v pohodě :-)
Profilova fotka
len + vor: jste s tím dělením na mě zapo!!!]-( :-)
Profilova fotka
jéééjda?? :-N tak dobrá, na tři díly bude dělení a víc ne, jinak bysme z toho nic neměly :-D ]-(
oskara, taky premejslim o oceli, i kdyz mozna to nakonec bude bily zlato, je totiz jemnejsi, a ja mam strasne malou ruku a tenky prsty :-| velikost prstenicku mam 46, tak se bojim, aby ta ocel nebyla na me moc hruba...
rosi, jejda ty máš drobounké prstíky.. To bude chtít asi ozkoušet ta ocel.. ;-)
Profilova fotka
rosi: je pravda, že se mi ty prstýnky zdají tlustý, ale jinak jsou docela něžný. Hlavně ty s leskem.
Profilova fotka
mně co řekli asi 3 zlatníci, tak když je matná strana prstýnku a někde se škrábne, tak už to nejde opravit a jde to vidět.. to psaly i holky v diskuzích o prstýnkách.. proto my si vybíráme jen lesklé ;-)
Profilova fotka
lennn: ocel by se neměla škrábnout
basska: řekni mu, že může být rád že to děláš tak a nemáš to jak jedna holka z diskuze /já/ která se rok před svatbou budila hrůzou, že se nestihla nalíčit a jde k oltáři bez makeupu! Takže si to chystáš dopředu pro dokonalý prožitek svatby! :-D :-D
Profilova fotka
oskaro, s ocelí nemám vůbec žádné zkušenosti, takže nevím.. psala jsem to o bílém a žlutém zlatu.. basska: my taky toho spoustu nemáme, jen spíš představy, ale zařízené toho máme málinko.. Po státnicích na to ale vlítnem :-D (na přípravy) a bude.. Hlavně si nedělej stres.. můj Tomáš taky nejdřív že je na všechno čas a když jsme loni kolem vánočních svátků šli do restaurace se optat, jestli mají volno, tak měli v ten termín obsazeno (a v tu chvíli příteli sklaplo).. a pak naše fotografka řekla, že má na ten termín volno jen kvůli tomu, že fotí i její manžel, jinak bysme taky neměli fotografku a to jsme ji volali taky kolem Vánoc 8-) ..od té doby mě přítel nechal, ať si vymýšlím, zařizuju, atd. :-)
Profilova fotka
hakli: tak to máme stejné sny :-D taky se mi zdálo, že nemám šaty ... lennn: mi to pak došlo, co jsem to dopsala :-N
Profilova fotka
oskaro, v pohodě.. :-) já právě vůbec nevím, zda se ocel může/nemůže poškrábat.. ..holky, mně se nezdá o svatbě, ale teď se mi pořád zdá o škole :-( ale je fakt, že se mi jednou o takové svatbě zdálo a probudila jsem se celá vyděšená a koukala na ruku, jestli mám nebo nemám snubní prstýnek - neměla sem, tak to byl jen sen :-D uff..
Profilova fotka
holky, jdu se učit.. pak sem zase nakouknu.. mějte se, papa
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zase tu :-) Koukám, že nás je zas o jednu víc, to je dobře ;-) Debata s mým drahým byla o ničem ]-( Zvrtlo se to v téma dodělávky bytu a zahrady a do té doby nechce řešit nic jiného.. Dál přišlo na přetřes to moje povýšení, že se to teď vůbec nehodí, protože budu mít víc práce a nebudu dělat doma a na zahradě, bla bla.. ]-( Nakonec jsem to, už parádně naštvaná, uťala tím, že když je mu ta svatba tak na obtíž, tak proč mě žádal o ruku a že ji teda zrušíme! 8-( Práskla jsem dveřma a bylo. Asi za hodinu přišel, a že všechno co dělá, dělá kvůli mně a ať mu ani neříkám, že si ho letos nevezmu a tak.. :-N No, nakonec jsem se rozhodla, že si všechno budu muset zařídit sama ve volné chvíli (vidím to zatím někdy kolem půlnoci :-( ) až bude práce v práci, na bytě a zahradě v rámci dne hotová a jemu dám vybrat z pár variant a hotovo.. Možná to není dobrá strategie, ale jestli se chci vdát letos, tak nic jiného nezbývá.. :-N Jinak k prstýnkům - my budeme mít z bílého zlata, Michal nejspíš bez kamínku, já bych kamínek chtěla a určitě budou lesklé. Zvažuju ještě variantu bílého v kombinaci se žlutým, ale to bych musela vidět nějaký moc hezký :-D Na oznámka jsem trochu koukala, ale ještě se podívám na ty odkazy co jste sem dávaly. Díky za tipy :-D
Profilova fotka
Pavli, to mě mrzí, že Michal se o tom nechtěl bavit :-( Já jsem to s Tomášem měla to stejné - když mě žádal o ruku, tak jsme řešili (a pořád řešíme) vybavení bytu, víš, ne? Nejdřív jsme se hádali kvůli tomu, že on chtěl řešit bydlení, já svatbu (neviděl, že na výběr kde bude hostina, ubytování, hudby a fotografky není tolik času, jako na oznámení, cukroví, atd.).. to byly hádky ]-( do toho jsem měla školu (zkouškové), takže jsem se nechtěla zabývat bydlením.. ale on jo!! Pořád mi posílal odkazy na spotřebiče, atd. rozebíral to se mnou, jenže když jsem já chtěla rozebírat kde bude hostina, obřad, tak nechtěl ]-( pak jak už jsem psala, nechala jsem to na něm, aby sehnal fotografku a narazil - ejhle: bylo obsazeno.. a hostina? to stejné!! po několika hádkách ustoupil!! Po zkouškách jsem začala řešit kuchyň, nejdřív jsem to musela navrhnout, pak jsem si vyřídila úvěr a za měsíc ji budeme mít :-) musím říct, že mi teď Tomáš ohledně svatby naslouchá - občas teda remcá, ale kompromis většinou najdem.. Pavli, není od něj zrovna fér, že ti vyčetl tvé povýšení - vždyť tě v tom rozhodování, abys to vzala podpořil, tak proč najednou obrat?! A když máte kde bydlet, kde jíst, vykoupat se a spát, tak můžete chvíli zase myslet na svatbu, nebo to se chceš vdávat jen ty?? On tě snad nechce?? ]-( Ti chlapi, všichni jsou snad stejní!! ]-( :-N Já to udělala tak, že jsem si sama shromažďovala obrázky, informace, atd. a pak se mě všichni začali ptát, jakou máme představu o tom a o tom, tak jsem je posílala za Tomášem s tím, že ať se ptají jeho, že na to máme čas a že zbytečně teď řeším nedůležité věci - všem to bylo jasné o co šlo a T. se pak "srovnal" :-D My jsme našli pěkné prstýnky od Lukáše Rýdla a co jsem četla tady na brms komentáře, tak drtivá většina nevěst je spokojena :-) a budeme mít kombinaci bílého a žlutého zlata (lesklého).. Oznámení asi budem objednávat teď o víkendu.. (viz album)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?