Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Zítra má pršet :-(
Profilova fotka
ahoj holky oskara: u nás v jižních Čechách pršet nemá, má být polojasno a beze srážek...ale dneska je tu tedy hnusně, zataženo a prší markéta: taky se mi líbí to druhý líčení víc já byla včera na nehtíčkách, nechala jsem si dát jenom francii bez ozdůbek a taky jsem byla na kosmetice,no užila jsem si to parádně...večer jsme pak s H. mamkou rozdělovaly cukroví a koláčky do krabic a dneska budeme odpoledne rozvážet a večer už si chci dát jenom nohy nahoru, s MP si dáme skleničku vína a půjdeme brzy spát, tedy já určitě ano, protože dneska jsem šla v půl 3 ráno
Profilova fotka
Třeba ne ;-) Ne vždycky mají meteorologové pravdu!
Profilova fotka
holky koukněte si sem, je tam počasí zvlášť pro každý okres http://pocasi.centrum.cz/pocasi-v-cr....
Profilova fotka
Ahoj berušky, jsem tu!!!!
Profilova fotka
ahoj foogy, tak jak je? :-D :-D
Profilova fotka
holky, to byla nááádhera!!! Všem moc přeju, abyste si to užili tak, jako já. Jste milé, že jste na mě myslely a držely mi palce, šak i já jsem si na vás několikrát vzpomněla. Ráno, když jsem se oblékala, tak jsem se rozhodla, že si svatební den užiju, nenechám si ho ničím a nikým zkazit. Budu si to užívat a nebudu koukat na hosty, jestli se oni baví nebo ne. A udělala jsem dobře. Moc jsem si to užila. A je fakt, že nám teda vyšlo úžasný počasíčko, to bylo neuvěřitelné štěstí. Ale to byla asi satisfakce za to, že měl - teď už manžílek opar, já beďáka pod nosem :o) Jo a taková perlička dne - na Štiříně je teď ubytovaná česká fotbalová reprezentace a představte si, že se jich na nás pár kluků přišlo podívat - např. Čech a Baroš, trenér Hašek a pak nám přáli i štěstí. To je ftipný, co? Hosté odjeli v 6 hodin, my se šli ještě fotit a pak jsme se na hotelu převlíkli - hotel fakt náádhernej! A šli jsme na večeři a užívali si jeden druhého. Bylo to fakt krásný! Ráno snídaně a teď tady na štiříně v hotelu sedím na netu, manžel - jéé, to krásně zní ;-) , manžel jel vybrat peníze, pač nám to z karty nejde strhnout a tak vám hned musím napsat dojmy a pojmy x-)
Profilova fotka
Holky, kdo se vdáváte zítra - krásně si to užijte!!!! Moc a moc vám přeju, aby se vám VÁŠ den povedl přesně podle vašich představ a ještě o trošku líp! Myslím, že si to všechny užijete kouzelně!!!
Profilova fotka
foogy: to jste měli tedy exkluzivní gratulanty...to jsou náhodičky, viď :-D ...fajn, že jste si to užili a soustředili se jeden na druhýho, přeju vám oběma do manželství jenom pohodu a hodně lásky
Profilova fotka
leni - moooc děkuju. Ještě vám chci napsat, že jsem za celý den byla v šatech na WC jenom 2x a to jsem fakt pila hodně a jsem těhule, ale asi se to vsáklo do šatů. Tak se nebojte, třeba to s tím WC nebude tak horké. A já šla jednou s mamkou a jednou s tetou, záchody fakt úúúzké, ale zvládly jsme to. Akorát jsem měla před tetou trošku problém, nechtělo to téct ;-) Kytky jsme měli nááádherné! Daleko hezčí, než jsem si představovala. Jen, co mi dneska někdo pošle fotky, tak to sem hned hodím. Slibuju. A nalíčená jsem byla dle mého taky moc hezky, dokonce mi vizážistka přilepila na konec oka trošku umělých řas a vypadalo to krásně! Jo a teď mě napadlo, že jsem vorlince, lucekovi a janiskovi nepopřála do manželství hodně štěstí a tolerance! Lásku máte, tak ji chraňtě a nikomu nedovolte, aby se pletl mezi vás!!! A jsem ráda, že jste si to všechny tři taky krásně užily!!! Myslím ale, že jsme tak báječné holky - v tomto tématku, že se všem, které sem chodí, svatební den vyvede na 1*. Leni - jojo, s těma fotbalistama to bylo ftipný, hihi ;-)
Profilova fotka
no já už začínám trošku chytat nervózu...aby bylo všeho dost a všichni byli spokojený a tak, ale už se moc na zítřek těším moje mamka razí heslo: Už aby byla neděle a bylo všechno za námi :-D
Profilova fotka
leni - ta nervoza k tomu patří, bez ní by to nebylo ono! ;-) Takže si užívej i jí. A jak jsem psala, vyprdni se na ostatní, důležité je, abyste si to užili vy dva! ;-) A taky Týnka. Ale té se to myslím bude líbit 100%. Maminka jako nevěsta... x-)
Článek se načítá
foogýýýý!!! Strašně moc štěstíčka a zdravíčka Vám přeji!!! Z toho co píšeš úplně srší to jak jste si opravdu užili!!! To je dobře x-) A z těma fotbalistama - H. by byl úplně hotový, kdyby se nám něco takového povedlo :-D Máte originální gratulanty :-) Holky já mám teď v práci strašně práce, vůbec nestíhám, ale hnedka jak to půjde, tak se zastavím na poklábosení, těším se :-) Jo a holky, vy co se vdáváte zítra - MOOOOOC SI UŽIJTE!!!!! BUDU NA VÁS MYSLET!
Profilova fotka
vorlinko - jojo, bylo to úžasný! ;-) A moc děkuju! Holky, tak já se loučím. Mějte se všechny krásně! A vy, co se zítra vdáváte, ještě jednou vám přeji, aby vám to vyšlo přesně podle vašich představ!!! Užívejte si každou minutu!!! Držím vám pěstičky!!! PAPAPA
Profilova fotka
Jééé, foogy, tak to jste si to teda krásně užili:o) To je dobře, myslely jsme tady s holkama na vás ;-) No a ty fotbalisti....tak to je teda úlet :-) Leni, přesně, jak píše Hanča, ta nervozita k tomu patři - u mně se objevovala v takovejch vlnách, ale nebyla rozhodně nepříjemná..... Užívej si to a mysli na to, abyste si to užili hlavně vy dva a Týna :-)
Profilova fotka
Foogy, gratuluju a přeju Vám moooooc štěstí a lásky v manželství :-)
Profilova fotka
Jinak vy, které jste na řadě zítra, si to maximálně užijte, vždyď je to jenom VÁŠ den. A snad ani to počasí nebude tak hrozný :-)
Profilova fotka
Haníí, moc gratuluju a přeju moc štěstíčka! A holky, co to máte zítra, užijte si to moc a moc, budeme tu na Vás myslet!! :-D ;-) Já to za chvíli zapíchnu a jdu dom. Příští týden mám dovolenou a budu doorganizovávat poslední zbytečky věcí, ale většina už je zařízená. Dnes jsem ještě doukoupila poslední dekorační věcičky a už mám snad všechno, teď jen vyleštit botky a můžu se vdávat :-) Holky, moc si to užijte a kráásný víkend všem
Profilova fotka
Tak už jsme doma :o) Manžílek vedle mě chrupčí na gauči, ta svatební noc ho nějak zmohla ;-) Já jsem dala do albíčka už pár neprofi fotek, tak jukněte. Zítra ráno jdu o půl 10 ke kadeřnici, pak pro dort, k našim na oběd a od 4 hodin začíná další party. Holky, akorát mi je stejně kapičku líto, že už je to za mnou a už to nikdy nezažiju. Vám taky?
Profilova fotka
Jo a bílý deštník jsem nepoužila a kdybyste ho chtěla některá prodat, tak může být váš. Stačí písnout IP.
Profilova fotka
Foogi úplně ti rozumím - mně první tři čtyři dny bylo trochu smutno, že už je po tom.... To je ale asi normální.... Vzpomínky nám ale zůstanou - naštěstí ;-)
Ahoj, zdravím Vás kvečeru! Já včera zkoušela šaty, zkusila jsem k nim i na hlavu hučku, ale nevím - moc mi to nesluší, ne? Každopádně je to veselé... (fotky jsem dala do alba). Tak přeju krásnej víkend, zvlášť těm, které se zítra vdají :-))). Těším se na fotky, myslím na Vás a držím palce!!!
Profilova fotka
ahoj holky tak už mám všechno připravený, ráno vstávám v 6, tak doufám, že nezaspím dáváme si s MP vínko, kouknem na telku a půjdem spát takže všem zítřejším spolunevěstám přeju krásný den ničím nerušený, užijme si to holky na 1000%
Profilova fotka
Všem dnešním nevěstinkám přeju ať se vám všecičko vydaří!!!!!!!!!!!!!! Moc se holky omlouvám,že jsem tady tak dlouho nebyla,ale zbláznil se mi notebook-teď se s vámi můžu konečně podělit o své zážitky-bylo to naprosto SUPER!!!!!!Nemohlo to snad ani vyjít líp,počasí nádherné,v kostele úžasné,hostina super...Pořád jsem čekala kdy přijde nějaká nervozita a ono pořád nic,ráno jsem v klidu vstala o půl deváté,v 9 přijeli známí z jižní Moravy,pak jsem šla do sprchy,v 10 přijela kadeřnice,vizážistka v jedné osobě a začlo se s přípravami,přítel měl vstup zakázán-viděl mě až v kostele...Kolem půl jedné mě kamarádky pomohly obléct,tatínek mi donesl kytičku,poděkovala jsem rodičům za lásku a péči (samozdřejmě se to neobešlo bez slziček),dali jsme si panáka a já scházela dolů po schodech,kde na mě čekal můj úžasný bráška,který když mě viděl,tak začal brečet...Potom jsme jeli do kostela,kde jsem vcházela s tatínkem při písni Halellujah,kterou zpívala teď už moje švagrová,v kostele byly na zemi položené svíčky-no nádhera,akorát jsem se bála,aby mi neshořely šaty,ale v pohodě,miláček když mě viděl měl slzy v očích a já je jen těžko potlačovala.Potom proběhl krásný obřad,při které jsme se s miláčkem docela nasmáli,pak slib výměna prstýnků a polibek a potom už gratulace,u kterých jsem to nevydržela a začala plakat...Před kostelem focení,focení a zase focení a potom hurááááá na hostinu,kde bylo výborné jídlo a úžasný personál,který nám vyšel naprosto ve všem vstříct-takže se pilo a tancovalo a jedlo,o půl noci mě kamarádka z jižní Moravy začepila čepcem a sundala závoj a já u toho brečela jak želva,bylo to nádherné a dojemné...Pak se vypouštěli lampióny přání a potom se zase pilo,tančilo a jedlo.......... Tak takhle nějak v kostce to proběhlo!!!! Moc gratuluju všem novomanželkám,které už mají svůj den zasebou!!!!!!!V pondělí na mě přišla lítost,že už to nikdy nezažiju,ale budu se tešit na svatby svých kamarádek!!!!!! Budu se snažit sem dát alespoň pár amaterských foteček...
Profilova fotka
ahoj holky, nestíhám sem ani chodit a tak se nezlobte.. zkouknu vždycky vaše fotečky a nebojte, myslím na vás pořád!! ;-) U nás to proběhne za týden. Já nervozní zatím nejsu, ale MP prý ano - dnes se mu zdálo, že zapomněl v den svatby občanku :-N :-D Moc vám to slušelo holky, ale to se asi opakuju, co? Haničko, ty jsi byla opravdu krásná a už jsem ti (vám)pogratulovala aj v albu!! :-) Psala mi Janča, že už to mají za sebou a že jsou šťastní spokojení. Prý šli zrovna papkat:))
Ahoj holky, lucko tvůj popis je krásný, je vidět, že jste si to užívali! To je super. Přeji Vám do manželství všechno nejlepší!! Ať se máte celý život rádi a jste šťastní! Těším se fotečky ;-) Leni kočko, no všimla jsem si, že tu teď scházíš, ale znám to, prostě není časík.. Každopádně já na tebe taky často myslím, už se Vám to blíží. Máš se na co těšit ;-) Tak Janča už je taky novomanželka, vlastně teď už víc holek ;-) Těším se na zážitky :-)
Profilova fotka
Ahoj u nas to bude 31 řijna asi zmrznu a jak se to blíží tak se hádáme :-|
Profilova fotka
Jindřiško, máš pravdu, že časík nějak není.. ale moc bych sem za váma chtěla chodit :-) teď jsme se vrátili ze sklípku u známého - vybírali jsme vínko na svatbu a prostě to rychle nejde.. okoštovala jsem několik odrůd a musím se přiznat, že to na sobě hodně cítím :-D zdravím nově příchozí nevěstu - nikitku ;-) kde to máte?
Leni ty mi děláš chutě s tím vínem. Normálně bych si dala nějaké dobré suché bílé, jééé.. Ale jsem sama doma (manžel šel s klukama fandit fotbalu) a celou lahev bych nevypila, navíc ho nemám vychlazené.. A jaké jste vybrali Leni? Ahoj, zdravím nově příchozí nevěstu. To jste se rozhodli až teď nebo už plánujete déle? ;-)
Zase pouze nakukuji a zkusím něco dočíst...zcela nestíhám...všechny moc zdravím a gratluji novopečeným manželkám...dneska je u nás pěkně hnusně, tak snad holky mají lepší počasí... ;-) Koukám na první fotky říjnovek a krása...Co více dodat...I Vám závidím, že už to máte za sebou, my musíme stále dolazovat a máme z toho nervy v háji :( To mám za to, že jsem to nechala na poslední chvíli asi :-( Jdu Vás dočíst, tak zatím ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?