Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Market, ja uz neco sehnaneho mam, doufam, ze neumrznu 8-(
Profilova fotka
holky udělala jsem album ze včerejších fotek, zatím to jsou jenom fotky, co fotili příbuzný, profi budou nejdřív ve čtvrtek a to počasí vám nezávidím, ještě že my to stihli teď
Profilova fotka
kamirka: já měla něco podobnýho s mojí ségrou a jejím přítelem...taky šli oba v bílým, ale to jsem zjistila až den před svatbou, ale už jsem to neřešila....akorát když jsem se fotila s chlapama, tak musel stát kus ode mě, aby to nevypadalo, že jsme se brali my dva a ne já s Honzou
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-)
Profilova fotka
dobré ráno večer jsem dala do albíčka pár prvních fotek
Profilova fotka
Už jsem se pokochala, moc vám to tam sluší :-)
Profilova fotka
knedluska: díky moc teď jsem si všimla, že už jsem o těch fotkách psala večer :-o
Profilova fotka
Ahoj Holky, tak se hlásím taky jako vdaná paní...vše bylo naprosto v pohodě, klidu, bez nervů... Malinko nám v Hradci sprchlo, ale jinak vše ok. Musím říct, že se teď cítím mioc spokojeněm hjen si nemůžu zvyknout na jiné příjmení... pro fotky si pojedeme až za 14 dní a zkusím sem hodt během týdne něco od švagrový
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už se také hlásím jako vdaná paní. Musím říct, že nám vše vyšlo na jedničku a vůbec mi nevadilo, že mi nesvítilo celý den, jak jsem si vysnila. Focení jsem si užila i tak a všichni byli moc spokojení. Nám tedy vůbec nepršelo, jenom ráno, když jsem seděla u kadeřnice a potom i dokonce párkrát vykouklo sluníčko. Jeli jsme se fotit před obřadem, potom na hradě a pár fotek jsme také udělali v areálu hotelu, kde jsme měli hostinu. Pro hosty jsme měli jako překvapení připravenou prohlídku hradu, tombolu a večer pouštění létajících přání. Všichni byli nadšeni, protože nic takového nečekali a užili si to.
Profilova fotka
Všem těm, co už jste vdané, gratuluji, doufám, že jste si to užily stejně jako já a všem těm, které to teprve čeká přeji aby jim ten jejich den vyšel dle představ a pokud něco nevyjde, ať si s toho nedělají hlavu. Já jsem si celou dobu říkala: "Plán už mám a co se nepovede budou pouze odchylky od plánu" :-) Až budu mít nějaké fotečky, tak je hodím do alba na zkouknutí.
Profilova fotka
Novomanželky, přeju dobrý start do manželství. Ať Vám to pořád klape. Leni, máte krásné fotky. Už se těším na ty profi. Jste moc hezká rodinka :-) Holky, já už jen tři dny... Měla jste některá z Vás pro hosty svatební noviny? Co jste do nich psaly? My teď přemýšlíme co budou dělat ostatní, když my se budeme fotit...
Profilova fotka
My jsme poslali svatebčany na prohlídku hradu a bylo. Jinak jsme svatební noviny neměli, jen svatební info, které obsahovalo 4 stránky. Na první bylo přivítání společně s harmonogramem celého dne, na druhém jmenný seznam svatebčanů s číslem stolu, u kterého sedí, na třetím orientační plánek tabulí, aby všichni věděli, který stůl je čí a na čtvrtém byla tombola.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, moc děkujeme za přáníčka :-) leni moc Vám to slušelo, jste krásný pár... My přišlo mailem pár foteček od profi fotografky, tak jsem je dala do alba...musím říct, že jsou opravdu krásny, moc se mi líbí... My před chvílí dorazili z obchodu, potřebovala jsem si koupit bundu, abych v těch teplotách nezmrzla a nové těhu kalhoty...tak mám zase na nějakou dobu vystarany :-) Tonny a kdy budeš mít fotečky?
Profilova fotka
holky, byly jste krásný nevěsty, přeju všem nastávajícím nevěstinkám, aby se jim vše vydařilo jako nám, co už jsme vdané paní x-) Janulko, ty profi fotky jsou naprosto kouzelný, týýjo, nádhera, valím kukačky jak blázen :-)
Profilova fotka
Ahoj holky,všem novomanželkám gratuluju!!!!!!!!!!!!!! Leni-strašně mocinka Ti to sluší!!!! x-)
Profilova fotka
Holky tak mi přišly na mail dalších pár profi fotek, tentokrát z příprav, tak jsou nějaké v albu...fakt se mi moc líbí... Musím říct, že fotografky byly opravdu super a moc šikovné...jsme naprosto spokojené a moc nás to bavilo :-)
Děvčata moc vám gratuluji, všechny fotky prohlídlé. Zvlášt teda Janulev má krásné od fotografky. NEvím, jestli jsi chtěla aby bříško bylo vidět nebo nebylo. Řekla bych, že není vidět vůbec!
Profilova fotka
Hakli ahojky, tak jak bylo na chatě? A kdy odjíždíte? Moc děkuju...fotografky byly opravdu super...budu je tu chválit ještě asi mockrát, jelikož ty fotky jsou krásné...
chata dobrá, počasí na houby a babička která na ní bydlí ještě horší takže už jsme doma. Haha. Jani máš Facebook?
Profilova fotka
Já si říkala, že jsi se měla vrátit až v úterý... facebook mám ale spíš jsem na icq...
přítel šel na rozhlučku....tak doufám, že to nebude sodoma gomora. :-N
Profilova fotka
Jo rozlučka...to se někdo má... A kdy máš rozlučku ty, teda pokud máš? Ani nevím, zda jsi říkala...
Profilova fotka
Tak už mám fotky v albu!!!!! :-D
lucka: krasny fotecky a velka gratulace!
leni, taky krasa, supr uces!
luceka - tak doufam, ze nase fotky budou v podobnym stylu, fotili jsme se za stejneho pocasi v podobnem parku :-)) moc ti to sluselo! holky, kdo chcete fotky, tak mi pisnete do IP mail, nechci davat rodinu a manžela na net ;-) mam zatim jen par amaterskych
Profilova fotka
Leni krása...moc vám to slušelo Rosi já bych chtěla fotečky :-)
Profilova fotka
ahoooooj - tak konečně jsem na vás jukla. Dneska jsem byla doma a trošku odpočívala a trošku dávala baráček do kupy a uklízela. Zkoukla jsem vám albumy, všechny jste teda byly fakt krásný!!!! Fakt nádhera!!!! Mám z vás holky radost! A hlavně se mi líbí, jak jste všechny nadšené, to jsem moc ráda! hakli - hihi, sodoma. Neboj! Bude to OK! jani - těch pár profi foteček je moc hezkých! Už se těším na další!
Profilova fotka
ahoj holky moc vám všem děkuju za milý komentáře u albíčka nikdy jsem si nemyslela, jak se budu cítit dobře jen proto, že jsem vdaná, hned po svatbě mi to ani nepřišlo, ale den za dnem mám fakt úplně jiný pocit
Profilova fotka
Ahoj další vdané paní, koukala jsem do vašich albíček a všem vám to moc slušelo a je vidět, jak už tady psaly ostatní, že jste si to vážně hodně užívaly! :-) Takže vy nastávající - berte si z nás příklad! :-) My si jdeme konečně dneska nechat udělat nový OP, minulej tejden jsme to nějak nestíhali a vzhledem k tomu, že se ta změna musí vyřídit snad do 1 tejdne, tak není na co čekat....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?