Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
dala jsem do albíčka jmenovky na stůl, tak jukněte http://www.beremese.cz/_gallery/11967...
Profilova fotka
Holčiny jste mě rozbrečely :-N tím jak vám visí šaty a máte vše připravený...! Krásně se na ten den D vyhnipejte a svatbu si náležitě užijte!
Profilova fotka
Holky, tak já mám ještě masku na obličeji a už jen nalakuju nehty a pujdu spát... :) perný den dneska. Ale snad je všechno hotovo a připraveno. Zítra už jen kadeřník, kosmetička, šaty a tradá do kostela :-D Všem zítra vdávajícím přeji hodně štěstí, ať se všechno vydaří jak má a máte společnš šťastný život.
holky to je dnes bomba počasí! Hned jak jsem ráno vstala tak jsem se šla dívat, jak že to máte! A nádherně!
Profilova fotka
Ahojky holky, tak vám to počasí dneska krásně vyšlo....je nádherně, tak ať je i tak nádherný celý váš dnešní den :-)
holky tak tady dneska nudaaa a já musím sedět v práci. Pěkná kytička, taková neobvyklá http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
K. vaří já mám uklizeno a jdu plánovat - jsem nějaká zamotaná tak si to musím psát :-N . Hakli ať ti o v práci utíká a nikdo tě neprudí.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tu:) Jooo, dnešní nevěsty mají opravdu nádherné počasí, které jim na jedničku vyšlo!! :-) včera jsem psala holkám a Jindřiška (vorllinka) se moc těšila i když byla nervozní.. vstávala už o půl 5 jelikož nemohla spát a od 13hod měla obřad, tudíž už teď jsou holky mladé vdané paní x-) Janísek mi psala v 11 večer, že jde zkusit spát.. holky byly všechny dost nervozní, ale teď si to všechno užívají plnými doušky!! :-) Já mám dneska rozlučku, MP měl včera a prý vše v pohodě:) Byla jsem dneska na matrice si pro potvrzení a mám povolení pro 16 aut, tak paráda :-) Koupily jsme s mamkou špendlíky, silonky a koupila mi mamča umělé kytičky na výzdobu stolu (do vázy).. Mějte se krásně a pa zítra.. dnes už tu asi nebudu.. všechny vás moc zdravím :-)
Profilova fotka
Příjemnou neděli přeji... Holky jdu jen nakouknout a musím pochválit svého nastávajícího...pomáhá mi z písničkama a našel jednu, která je fakt hezká...Ve snu se vdávám od Holek :-) takže už máme 4 české jisté...Každý mi tě lásko závidí, Ještě, že lásko mám, Ve snu se vdávám a Mně sílu dáš... Tak a jedeme na čuníky do obory s pejsanem a pak do toho Slavkova se povídat...tak přeji příjemnou neděli a včerejším nevěstám krásný posvatební den :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak rozlučka je za mnou a bylo to naprosto boží!!!!! x-) fakt jsem si to maximálně užila a holky taky, domů jsem došla ve 4 ráno a naprosto spokojená a blahem bez sebe.. celej večer byl úúúúúúžasnej, skvělej, bombastickej ..prostě super!! :-) x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem taky po rozlučce. Dorazila jsem o trochu dřív než Lenča - ve 2 :-) Máme 11 dní do svatby a moji rodiče začínají vyšilovat :-D , už aby to bylo za námi :-D Krásnou neděli všem! Novomanželky, pište své postřehy a dojmy... Snad se Vám vše vydařilo podle plánu, i to počasí Vám přálo :-)
Profilova fotka
Ahoj berušky! Taky jsem na holky moc myslela a písla jim sms. Počasí jim vyšlo na 1!!! Až jsem jim trošku záviděla ;-) Snad si to všechny krásně užily!!! My včera pekly ty buchtičky, peklo se z 18 kg a bylo 24 lidí. Ve 2 hodiny už bylo hotovo. Nejhorší bylo rozvážení - nebo takhle - bylo hrozně milé vidět ty lidi, všichni byli nadšení, ale pro mě - jako těhuli, to bylo strašně náročné, kor, když jsem vstávala o půl 6 ráno! Přijeli jsme o půl 9, akorát jsem se najedla a usnula. Dneska roznáším zbytek. Leni a Pavlí, je super, že jste si rozlučku tak krásně užily! To je paráda, když se to takhle hezky vyvede!!!
Článek se načítá
hojahoj, my včera byli objet Tomášovo příbuzné a vyklubal se z toho fajn den. Tak dnes zase organizovat...
Profilova fotka
ahoj market holky, mě už to začíná trošku chytat. Hlavně se mi už zítra nechce do práce, nejradši bych zařizovala a vyřizovala a tak... A mám novou bižu, jdu jí vyfotit
Holky ahoooooj!!! Zdravím vás už jako mladá paní!!! Včera to bylo krásný!!! Všechny se máte na co těšit.. Vše vyšlo na 1. Byli jsme s Honzím oba v pohodě. Nervozita na mě přišla jenom když jsem čekala, až si pro mě ženich přijde. Obřad byl uvolněný, fotograf skvělý, jídlo mňamózní, i když já jsem moc nemohla jíst, protože mě pak škrtily šaty. Určitě Vám pak písnu víc, teď jdu ven, trošku se provětrat. Před tím ještě vložím pár foteček ;-) Zatím jsou od kamarádka, fotograf by měl nějaké dodat v průběhu týdne ;-) Zatím papapa :-)
OOOO tak první fotky jsou na světě! No výborné! Krásné, to obřadní místo fakt bomba a housle taky! Já se sem chodím celou neděli dívat, abych viděla fotky! To počasí bylo fakt bomba, vidím že jsi měla i holá ramena. Blahopřeji a at jste spolu dlouho štastní.
Hakli děkuji :-) No ona prý byla zima, ale já jsem to vůbec nevnímala a všem říkala, že ne, že je to v pohodě. Pak na focení jsem měla i šálu přes ramena. Co ostatní nevěstinky? Těším se holky :-)
Profilova fotka
Jindřííí, ty jsi byla kráásná nevěsta! x-) Moc Vám to sluší. Těším se na další fotky.. Moc Vám přeju, ať Vám to klape. U nás je to teď skoro před rozvodem, pořád se jen hádáme ]-( Snad to brzo přejde
nemu děkuji moc!! S tím rozvodem - v pátek odpoledne se mnou H. vůbec nemluvil, já na něho křičela a celkově jsme si to poslední ,,svobodné,, odpoledne vůbec neužili - kvůli hlouposti, když si na to zpětně vzpomenu.. Takže buď v klidu, ono to zase přejde, nervy pracují, i když si můžeš myslet, že ta hádka je úplně kvůli něčemu jinému.. ;-)
Profilova fotka
Jindři, díky za povzbuzení. Já někde v koutku duše vím, že to zase bude dobré, ale máme teď oba spoustu starostí v práci a do toho je svatba za rohem, tak to přestáváme nervově zvládat.. OD příštího pondělí mám dovolenou a budu ladit poslední drobnosti, takže už by snad měl být klid. Jsem ráda, že jste si to s manžílkem užili a nestihla Ti být ani zima :-) Snad to takhle parádně dopadlo u všech sobotních nevěstinek.. ;-)
S manželem (holky to je tak krásný, mít manžela :-D ) jsme si to užili krásně. Ten den prostě neměl chybu (alespoň podle mě). Spali jsme ve **** hotelu, dneska ráno jsme měli luxusní snídani a pak jsme se vrátili na pokoj a jenom odpočívali a koukali na televizi. Byla to taková pohoda, jak to z nás všechno spadlo. Po jedenácté jsme se sešli s rodiči v restauraci, zaplatili hostinu, dali si oběd a jeli v klídku domů. Jestli je to jenom trochu možné, tak doporučuji přespání v nějakém hotelu nebo apartmánu. Doma bychom se vrhli do vybalování, uklízení atd., takhle jsme si to první novomanželské ráno fakt užili..
Profilova fotka
Jé první fotečky... Vorli byla jsi krásná nevěsta a ještě jednou moc gratuluji a přeji, abyste spolu byli šťastni a spokojeni :-) My dneska zjistili, že nás bude na hostině asi o dva víc, co se dá dělat...Jinak zítra mám poslední zkoušku líčení, tak jsem zvědavá, zda paní vymyslí něco nového...
Profilova fotka
Jindři jsem fakt dojatá. Tak krásně to popisuješ. Ta zamilovanost z toho úplně srší.. x-) To je tak kráásný.. :-)
Profilova fotka
Ahoj vorli, mooooc gratuluju! Nádherná nevěsta, včera jsem si na Tebe vzpomněla a říkala jsem si, že máte luxusní počasí. Užívej manželství a těším se na další fotečky.
Holky moc vám děkuji. Přidala jsem už profesionální fotky, tak můžete mrknout. Mám z nich radost a těším se na další ;-)
Profilova fotka
holky teď už manželky...měly jste krásný počasí, úplně jsem vám to záviděla, doufám, že teď v sobotu to bude podobný Jindřiško: krásný fotky...je vidět, že jste si to užili já dneska padnu do postele jako podťatá....slavili jsme Týny narozeniny, měli jsme v našem 2+1 17 lidí i s dětma, takže docela mazec...byla tu skoro kompletní banda, která bude i na svatbě, takže taková generálka
Ahoj všichni, Vorlinko, gratuluju, i fotky jsou krásné, natožpak celý ten den v reálu, určitě byl krásný! ostatní mladé paní: také gratuluju a těším se na fotky :-) my dotahujeme poslední detaily (mašle na auta, prádlo a tak) a začínáme se děsit, zda celá ta organizace dobře dopadne... Tak dobrou noc a zítra zase ahoj
Profilova fotka
Dobré ráno slečny a mladé paní :-) Vorlinko, krásný fotky :-) Budu mít stejné šaty jako ty :-)
Profilova fotka
Dobré ránko z Brna, hlásím zataženo, sem tam vykukne sluníčko, ale zima je pořádná... Vorli fotky jsou opravdu krásné...moc vám to sluší :-) Lenczo tak to by mě opravdu zajímalo, jak jste se do toho vašeho bytu naskládali :-) U nás to začíná pěkně houstnout, včera jsme se pohádali, že jsem v jednu chvíli litovala, že tu svatbu vůbec děláme...máma se nám do toho montuje, má hloupé řeči, stará se jen o to, aby snad celá vesnice věděla, že vdává dceru a aby každý dostal výslužky a o miminko se naprosto nezajímá, vůbec na nic se nezeptá...za celé těhu se zeptala asi třikrát jak se mám? a přítele už to tak vytáčí, že mi včera vyčetl naprosto všechno. Takže z jedné strany máma, z druhé přítel a já jsem uprostřed...už nevím, co mám dělat... :-( :-( chjo...promiňte potřebpovla jsem si někomu postěžovat
Ahoj Jani, děvčata. Je to boj s tou rodinou, neni to jednoduche stat uprostred.taky to moc dobre znam. Jak bydlíme vedle sebe, tak se stím často potýkám. Doporučuji se přiklonit k manželovi, přece jenom ta mám toho snese víc. Alespoň u nás to tak je. Není to tak, že každýmu to těhotenství a následně i porod, péče o dítě připadá jako samozřejmost? Mě to tak příjde, že každý to tak bere. A mě to právě tak vůbec nepřipadá, připadne mi to jako jedna z nejodpovědnějších věcí v životě. Já mám dnes volný den, tak zas zítra papa

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?