Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Tak jsem to zkusila ještě jednou...tak uvidíme http://www.youtube.com/watch?v=OxYlv0...
Profilova fotka
Jani....tak tvůj Filípek, dost dobrý..je pěkně akční. Doufám, že se nám s MP taky zadaří. Minulý týden jsem byla u doktora a moc mě nepotěšil...
Profilova fotka
Kristy díky...jen si stále schovává obličejík, dává před něj ručičky... Určitě se vám to taky povede, dočkáš se neboj :-)
ty jo tak to je dobrý, jak se pořád pohybuje! Neuvěřitelné. Kristi a co máš za problém? Jsi 81 ročník?
Profilova fotka
Hakli tohle byl právě ještě v klidu, dá se říct, že spinkal...když jsme byli na ultrazvuku před měsícem, tak se mlel stále, že mu ani doktor nebylschopen spočítat prstíky... Kristi já se ptát nechtěla, ale když už se zeptala aj Haklinka...jaké máš problémy? Pokud nám to chceš říct ;-)
Profilova fotka
Ano, jsem roč. 81, před třemi lety mi napraskl slepák, byla jsem na operaci a pak v lázních. A po roce jsem měla díky předchozí operaci neprůchodné střevo...takže dalších 17 stehů na břiše :-( A v létě jsem vysadila HAK...protože jsem ani nedostala menses, šla jsem na gyndu. Díky stěhování mám i novýho doktora, vypadá v poho, píchnul mi injekci ...ale ať počítám s tím, že je vyšší riziko, že se nám to nepovede. Je to pitomý, ale musím na to teď prostě myslet....
Profilova fotka
Kristy aha tak to potom chápu, ale ase na druhou stranu vám neřekli, že se vám to nepovede po delší době...určitě to půjde, ani pak nebudeš vědět jak :-) Chápu, že na to teď musíš myslet...ale na druhou stranu máš teď taky plnou hlavu svatbičky ;-)
a myslel, že nepovede úplně a nebo ted v dohledné době. Moje máma je moc nemocná už od 16 let, se střevama a taky mě nakonec měli a bez jakékoliv pomoci. Je fajn, že to řešíš a čím dřív tím lépe.
Profilova fotka
Holky tady máme předpověď na říjen :-)http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/pocasi-v-rijnu-teplo-je-pryc-kvuli-suchu-hrozi-pozary.html
mě působí stres akorát to, že bych to hrozně chtěla mít dokonalý a aby to bylo tak jak si to představujeme.Kdybych to tak nějak nechala osudu...bylo by to možná lepší. A hlavně mít něco dokonalého je vlastně nemožné. Pořád si pročítám diskuzi co psala holka o svatbě na Mauriciusu a tak no... Je to drsný, ale opravdu to budeme mít asi tak na 1,5 hod. Počítám max půl hod na obřad a hodinu na focení...Tak nechápu co na tom řeším! Furt nevím co s vlasama, jakou kytku bych si představovala.. já nemám žádnou vysněnou. ááách jo. čím víc se to blíží tím víc váhám. Jak s těma šata, jestli jsou dobrý, moc bohatý, moc bílý :-D s doplňkama...
Profilova fotka
Nooo, taky říkal, že je dobře, že to řeším už teď..a cituji pana doktora "když nespěcháme, ať to zkoušíme dokud nás to bude bavit. Až nás to bavit přestane, třeba v zimě nebo na jaře, ať přijdu." Zkrátka, normálně se má prý člověk snažit třeba i rok, ale u mě je vysoké riziko srůstů vejcovodů anebo jejich úplné deformaci. Což se řeší laparoskpicky: udělaj ti dvě dírky do břicha, jednu na kameru a druhou zkoumají... když to jde, vejcovody "prošťouchnou", když je to horší, nezbývá než umělé oplodnění. Nemám prý moc ztrácet čas. Naštěstí pan doktor byl fakt milej, ale chtělo se mi brečet...vím, že nemá cenu se tím nějak stresovat, člověk to nijak neovlivní...ale ten červík pochybností hlodá...A navíc nemám ani ten menses...nebýt prsou, ani bych se necítila jako ženská :-D
Profilova fotka
Hakli tak to máme asi stejné pocity...jak se to blíží, tak si říkám, zda jsou to zrovna ty šaty, ve kterých se chci vdávat,zda jsem si neměla koupit boty na menším podpadku...co líčení, vlasy apod... A řešit se to musí, je to přece den kdy se vdáváme a máme být za princezny a měly jsme na co vzpomínat, že to bylo tak jak jsme si představovaly
Článek se načítá
Profilova fotka
Hakli, já zas mám na svatbu vše zajednané, ale nic "v ruce", prstýnky a deštník mají přijít každým dnem... Dort, kytku, oddávajícího...to uvidím až v den D, tak doufám, že to nikdo nezkazí... Jo a šaty se mi taky zatím šijou :-D
Profilova fotka
No jediné, co mám po ruce, je ženich a ten je komplet...fešák i v monterkách :-D
Profilova fotka
No Kristy tak to je hlavní, že ten ženich je kompletní :-D :-D
holky žádný pesimistický úvahy jasný? :-) Taky už jsem nervozní, ale nic tím nevyřeším. V náš svatební den budeme všechny krásné, nádherné, vyladěné, načesané, s nejkrásnější kytkou, úžasnýma šatama a s člověkem, kterého milujeme a se kterým zestárneme ;-) To je přeci krásné :-) Vy co jste těhulky navíc budete mít pod srdíčkem to největší štěstí a my ostatní se na to budeme těšit x-) x-) x-) To bude úžasný den x-)
janul ten ultrazvuk je moc hezký, máš krásného syna ;-)
No a s tou předpovědí to je nic moc, ale nějaké počasí nás nerozhodí :-)
Profilova fotka
holky pá, letím domů. hezký večer, krista
Profilova fotka
ahoj holky konečně jsem se dostala domů a než jsem přečtla všechno, co jste napsaly :-. :-. takže šaty vyzkoušený, zabraný, dokonce mi jsou po tom, co jsem přestala tak často kojit, velký na prsou, takže mi to musí zabrat a ještě si musím vzít podprdu, to mám radost...příští středu je jedeme vyzvednout mám pocit, že já jsem tu suverénně nejstarší...mně bylo v červenci 31 a Honzovi v srpnu taky, mým rodičům je 58 a 53, Honza má rodiče ještě starší, jeho taťkovi je 63 a mamce 60 jani: já mám taky 2 ségry a momentálně spolu máme takový chladnější vztahy, ale na svatbu jdou obě a bez nějakých velkých problémů holky mně chybí ten jeden den, nějak teď nestíhám...zítra jdu za tetou, nabídla se, že mi zařídí studený bufet na raut, tak to musíme domluvit, co bych chtěla a tak, musím objednat Týně ten dort, aby byl v pátek hotový,musím koupit krabičky na výslužky a večer se chci jít podívat na ségru, začíná tu další sézona 1.ligy basketbalitek, tak se chci jít podívat, jak jim to půjde dneska jsem se byla podívat na H. oblek, vypadá dobře, tak se těším, až ho v něm uvidím
kristi tak to bude dobré, dnes dokážou vážně zázraky. lenza tak dobrý šaty! já jsem ráda, že ted můžu chodit k té švadleně si je oblékat, protože bych si je jinak ani moc neužila!
Profilova fotka
Kristy, jasně žlutou měl MP na mou promoci - sladila jsem ho s mýma šatama a taky neprotestoval!! Já vždycky košilí nebo kravatou sladím chlapa ke mně :-)
Profilova fotka
Jindři, krásně jsi to napsala.. opravdu!! Takže: všechny holky povinně!!!!!! přečíst vorllinky příspěvek!!!!! :-) ;-)
Profilova fotka
Jani, prďolka je úžasnej.. dívala jsem se na něj - fakt krása!! x-)
Profilova fotka
holky, jdu vyrábět dráčka na dveře :-) držte mi pěsti, aby se mi povedl.. ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, mockrát se sem do svatby už nestihnu podívat,protože na mě leze nějaký nachlazení a budu se snažit odpočívat v pelechu se zavřenýma očima a doufat, že mě to do soboty aspoň trochu přejde |-| přeju všem pevný nervy při dolaďování a ještě sem určitě juknu, ale dočítat nestihnu :-. holky, najednou se to děsně přiblížilo a skoro za 3 dny se vdávají první z nás včetně mě :-D
Profilova fotka
Ahoj, já jsem sem psala jen párkrát... :) tak asi nepamatujete, ale to nevadí... :) Já dneska byla na zkoušce šatů a zjistila jsem že je přes břicho tak tak dopnu. :) A koupila jsem si tam i boty s menším podpatkem, šaty byly docela krátké, tak ty moje co jsem měla s větším odpadkem by mě dělaly ještě vyšší a šaty by byly už moc krátké :( Ale tak už jen pár dní a mám to za sebou... :)
Ahojky, mayla luceka už to máte za pár ;-) lennia dáš pak do alba fotečku ? Holky, můj dotaz odpoledne zapadl, máte některá svatební noviny ? Jdu su číst Deník šílené nevěsty. ;-)
Profilova fotka
a tady na videu jeden super svatební nástup :) http://free.zoznam.sk/video/Najlepsi-...
Profilova fotka
Lucíku, držím ti pěstičky a já ti určitě napíšu v den svatby:) snaž se vykurýrovat ať jsi fit :-) Maylo, a ty se vdáváš kdy? V pasu nemáš datum.. Jakto, že jsou ti šaty přes břicho tak tak - ty jsi těhu? :-) Strat: já ti odpovídala - svatební noviny my mít nebudeme..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?