Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
knedluska: jůůů, tak to bude velká událost!! Je to pěkné - líbí se mi to, takové ohlášky :-)
Profilova fotka
Knedlusko teda už tak dlouho, tak to bude opravdu velká událost a příjde se podívat spousta lidí :-)
Profilova fotka
No to mi povídejte, to si takhle dobírají všichni ženicha, že přijde spousta lidí ...., už teď z toho má hrůzu :-)
Profilova fotka
nemusí.. protože v konečné fázi si myslím bude fuk, jestli tam bude 50lidí anebo 80 :-D
Profilova fotka
Jinak se mi narodila sestřička :-) Naši jsou rozvedený, táta má přítelkyni, tak si spolu ještě pořídili mrňouse. No mrňouse, měla 4,30 kg :-) Takže spíš takovýho obříka.
Profilova fotka
fakt? tak to gratuluju.. a kolik je taťkovi a přítelkyni? Jak se malá jmenuje? :-)
Profilova fotka
Taťkovi je 45 a přítelkyni 41. Malá je Barborka.
knedluska gratuluju :-)
haklina moc pěkná kravata
Profilova fotka
Knedlushka tak to moc gratuluji...Barunka je opravdu velké miminko :-)
Profilova fotka
knedluska: to máš mladého taťku, aj jeho přítelkyně.. kolik je tobě? :-)
Profilova fotka
Mě bude za 2 měsíce 26. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to jo.. já jen, že máš vaše mladé, víš? Naši jsou o krapet starší.. 55 taťka a 52 mamka - ale zase mám dva bráchy - 32 a 30:)
Profilova fotka
Tak mamině je 46. Taky mě měla brzy :-) Bráchu mám mladšícho, tomu bylo minulý týden 20. K tomu novopečenou sestřičku, nevlastního bráchu od tátovi přítelkyně a dvě nevlastní ségry od maminy přítele. Taková malá rodinka :-)
Profilova fotka
Frčím domů, aspoň se půjdu podívat na toho zmeťoura, jak si to užívá ve výběhu :-)
Profilova fotka
tak utíkej, papa :-)
holky tak jsem tak ze srandy skočila tady vedle do obchodu s kravatama a co? Odnesla jsem si kravatu za 350 kč, tak to je fajn a můžu ji příjít případně vyměnit. Je to tmavší bílá, první po bílé ale ne šampaň. To mi paní říkala, že nevypadá hezky na bílé košili a ukazovala mi to a fakt se mi to zdálo jak zažloutlé.... Tak dřív bylo normální mít dítě v19, mě mamka měla až ve 23 protože nemohla otěhotnět a už říkala že byla skoro poslední ze svých kamarádek. ted jí je 48 a tátovi 53. Holky já budu mít zítra návštěvu hehe, janulev za mnou příjde. Snad si padnem do oka!
Profilova fotka
Hakli, já vím, že dřív to bylo normální.. a proto jsem nic neříkala :-) Holky, já myslím, že si padnete do oka.. ;-) a hezky si návštěvu užijte :-)
tady jsem našla jednu co k nám nechodí! http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
taky jsem se na její album zrovna teď dívala.. třeba k nám haklinko chodit nechce.. je tu víc nevěst, které se vdávají v říjnu, ale nechodí sem.. :-N
jo jo, já tak ze srandy trochu, trochu vážně... asi je nebavíme! ;-) Jaké budou kravaty u Vás?
Profilova fotka
asi je nebavíme, jejich problém.. my se tu bavíme hezky :-D :-) ten můj bude mít sv. růžovou - viz album
haklina taky jsem si zrovna jeji album prohlížela :-D
Profilova fotka
:-D
Profilova fotka
Hakli u nás bude košile i kravata do zelinkava, dala jsem fotku do alba... Já mám fakt dneska den na dvě věci...přes půl hodiny se mi tu nahrává video z UTZ na net a až teprve teď mi to napíše, že to nejde zobrazit, že je to moc dlouhy...tak to musím zase upravovat Na to album jsem taky koukala, už předevčírem jsem tu koukala na jednu slečnu, co má svatbu taky v říjnu a nechodí za náma
Profilova fotka
Ahoj holky, MP bude mít pastelově žlutou - k mým žlutým kalám...je dost výrazná, fakt hezká, ale divím se, že neprotestoval... Bohužel vyfotit nemůžu, nemám foťák :-(
Profilova fotka
Holky zkusím sem vložit odkaz, ale nevím zda bude fungovat...http://www.youtube.com/my_videos_annotate?v=n40CVPgtPNM
Profilova fotka
jé funguje, tak alespoň takto se můžete juknout pokud chcete a bude vám to fungovat, normálně na youtube to totiž nejde...moc velky... Kristy pastelově žlutá, tak to jsem moc zvědavá na fotky ze svatby...ta musí být hezká
nefunguje :-|
Profilova fotka
hakli aha tak to nevím, mi totiž funguje...chjo, já to zkusím ještě nějak pořešit, ale zase mi to vezme nějaký čas...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?