Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
foogy, já chtěla napsat pupíček a místo toho mám pulíček :-D :-D :-D
Profilova fotka
Lucíku, chybička se vloudí.. já myslela, že chceš napsat "puclíček" :-)
Profilova fotka
luceku, leni - díky!!! Už je fakt veliký, co? Hihi. luceku - pulíček? Asi tomu čéče začnu tak říkat, zní to moc hezky x-) leni - ale dyk tam budeš mít ještě jednu, ne? Nebo si to pletu? leni - neboj, botky ještě nějaký seženeš, ničeho se neboj!!! A vyrazíš ještě i do toho Deichmana a Humanicu?
Profilova fotka
Hani, já tam budu mít dvě.. ale obě dvě budou do oběda.. a botky určitě vyrazím aj do Deichmana.. příp. do Jihlavy se zajedu podívat.. :-)
Profilova fotka
leni - ahá, tak to jo, to jsem nevěděla. Holky a co vám ještě chybí na svatbu? Ať už bižu nebo noční košilka nebo tak? hele a dlouho tady nebyla Lůca z Jihlavy, že? leni - a myslíš, že stihneme ještě před svatbou srazík v Jihlavě?
Profilova fotka
Holky,máte vybraný krásný dortíky :-) My se byli podívat včera, ale nic hezkýho jsme neobjevili. Výslužkám jsem se chtěla vyhnout a nedělat je, ale to se ,,tchýni,, moc nelíbí. Tak asi jenom upečem nějaký koláčky :-) foggy: taky to máme naplánovaný tak, že po obřadě jenom oběd s nejbližší rodinou a pak se to - doufám, nějak rozpustí, když tam budou i maličký dětičky, a my budeme sami :-)
Profilova fotka
Hani, já myslím, že srazík před svatbou asi už nestihnem.. já toho mám taky hrozně moc na dořešení.. Myslím, že zařízené mám všechno, teda ještě mi chybí schůzka s kameramanem, koupit svatební album a předat profi fotografce, koupit balonky, košili a oblek MP.. a kdybych náhodou, tak bílé balerínky :-) jinak mám všechno :-) Ona tu aj dlouho nebyla Pája.. :-(
Profilova fotka
Foogy, mě chybí zrovna ta košilka, jinak už mám koupené snad všechno..doufám, však jdu ještě s některými na řadu jako první z vás =-)
Profilova fotka
Holky, mně chybí bižu, spoďárky pod šaty, silonky, přítelovi chci půjčit v Praze vestičku do šatů a muzika. Největší vítr mám ale z bižu a z muziky.
Profilova fotka
jo a ještě mi chybí doladit seznam písniček na obřad a pak schůzka s hudebníkem, abych se s ním pobavila, co a jak.. :-)
Profilova fotka
Jo, silonky mi taky chybí, ale to je věc, kterou koupím všude :-) budu mít totiž klasické, hnědé a lesklé ;-)
Profilova fotka
tak jsem byla u zubaře a vrátila jsem se s vědomím zdravých zoubků, dostala jsem pochvalu, ale obrázek nee ;-( :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Lucíku, tak si měla říct, že jsi hodná holka, tak chceš obrázek anebo samolepku :-D Já dneska dohodla schůzku s muzikantem.. :-) příští sobota.. ;-)
Profilova fotka
jé, to se nám to zařizuje, viď? ;-) za to, že jsem byla hodná si dám koláček x-)
Profilova fotka
Joo, zařizuje se to dobře.. :-) Holky, já si dala 5 lžiček nutelly :-N =-)
Profilova fotka
holky, která z vás budem mít ty lítající lampiony na svatbě? Mě teď přišly domů a zkoumám to, a nemůžu vykoumat, jaký hořák jako k tomu mám sehnat..já jsem teda technik =-)
Profilova fotka
mnam, nutellu, tu miluju ;-) aspoň ti nebudou velký šaty :-D
holky x-) x-) x-) x-) http://www.novinky.cz/domaci/178625-b... a máme to jasný :-D
Profilova fotka
Lucíku, já měla děěěěsnou chuť :-N to se mi taky nestává.. jsem zvědavá na tu zkoušku šatů:) já ty lampiony mít nebudu..
Leni já mám nutellu tak moc ráda a můj Honza ten jí snídá skoro každou sobotu s čerstvýma rohlíkama :-) Ta u nás nesmí chybět.
Profilova fotka
Ahpj holky, s tím zařizováním jste mě dojaly ...k smíchu :-D My máme po 10 dnech (tak dlouho zatím svatbu řešíme): zařízeno: ženich a jeho oblečení, kadeřnice, nocleh pro hosty, botky nevěsta předjednáno: šaty nevěsta: šijou se květiny, dort, oznamka: mám vybráno, musíme objednat/ vyrobit restaurace: pozdní oběd: zamluvena restaurace, ne menu prstýnky: jedeme vybrat v pátek zatím nic: líčení nehty, spodní prádlo nevěsta ...a to ještě nevím, jestli jsme na něco nezapomněly a POTŘEBUJU PORADIT: V Hradci od října zavírají obřadní síň a budou oddávat v náhradních prostorách na náměstí...tak mě napadlo udělat svatbu v muzeu...je to tam moc krásný, ale pronájem je za 5.000 Kč. Obávám se, že to přítel nerozdýchá....nevím, co dělat. Mám se na to vykašlat, nebo jít do toho?
lucek já lampiony taky mít nebudu.. Takže neporadím..
Profilova fotka
jé, už jsme na to s taťkou asi přišli, on tam ten hořák totiž asi je a já zas myslela, že ne, jsem trubka :-o
:-D jít do muzea, vdáváš se jen jednou za čas :-D
vorllinka znáš cestovku World Travel? Už jsme si o tom spolu povídali?
Profilova fotka
Kristy a víš v jakých náhradních prostorách to bude? Viděla jsi je? Pokud jsou stejně pěkné, tak bych se na to vykašlala hledat něco nového.. Jindřiško, teeeda, tak to máte super (resp. tvůj Honza), já naposledy měla nutellu s palačinkama a to jsem si dala dvě a byla jsem "hotová" cukr mi lítal po celém těle, zvýšila jsem si dost hladinu :-D :-D
Profilova fotka
Leni, no právě: náhradní prostory jsem neviděla...ptala jsem se na magistrátu, jestli se je možné tam jít podívat..paní mi řekla, že ne a že bych tam stejně nic neviděla: nic tam zatím není, jen holé stěny :-(
kristy jestli se vám to v tom muzeu líbí, tak do toho jděte. Je to jenom jednou za život! A ve finále to přítel určitě rozdýchá. .. Mně taky H. řekl, že v žádném případě to nebudeme na zámku, kde je pronájem tolik peněz a kde myslíš, že to budeme mít? :-N
hakli world travel znám jenom od slyšení, povídej ;-)
Profilova fotka
Kristy, pokud jsou na magistrátu takoví, že vás tam ani nepustí se podívat.. místo aby se paní snažila třeba říct, že teď tam nic není, ale že třeba do týdne to tam dají dopořádku aspoň provizorně - výzdoba, stůl, židle, atd. Pokud však chcete to v muzeu, tak si myslím, že přítele přemluvíš.. :-) my ženský to umíme ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?