Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Gabikri: nic se neděje to je už dávno :-) Cab: Byla jsi sexy nevěstá, nevím o jakých kilech mluvíš. Já taky nejsem zrovna barbinka, taky jsem prsatá a macatá no a co? Hodně chlapů to má rádo. Hlavně, že si rozumíte. Holky: poradtě, narazila jsem na napřekonatelný problém :-) Můj snoubenec včera vázal kravatu asi 2 hodiny, ale nepodařilo se. Pokaždé do měl nějak naruby, nebo naopak. Zkoušel všechny techniky zprava do leva, z rubu na líc ze spodu do zadu :-) :-) :-) ale výsledek byl pořád stejně blbý. Nenašla jste někdo náhodou návod na netu, jak uvázat karavatu? Nejlépe i s obrázkama ( hi hi hi) :-p :-D Je mi směšné to tu vůbec psát a směju se tu sama se sebou tomu
dzein: http://www.tvorime.cz/article.asp?nAr...
Děkuji, to je super, fakt. Moc díky. :-)
Profilova fotka
Dobre dopoledne x-) tak jsme dnes byli pro fotky a jsou uzasne :-D Zitra vam sem nejake dam .
lidunka1981: už se těšíme x-) x-)
Profilova fotka
čaute holky .... tak začínám mít motýlky v bříšku :-D nervozita stoupá.... včera byla zkouška mých šatiček, budou se mě ještě zkracovat a žehlit ,,...... dneska jdu ke kadeřnici, abych byla krááásnáááá :-D :-D :-p drahý má antibiotika a léčí se doma, já poslušně s nemocnýma průduškama v práci :-S ale už je to lepší .... dneska mě přišla ozdoba na autí ..... :-D :-D
verunka84: tvoje svatbička bude nádherná..už se těším na fotky x-) Držím palečky, aby jste byli do svatby oba zdraví ;-) A ty motýlky si užívej... ;-)
Verunka: ty to máš 18, že? No já o týden později, těším se a zároveň bojím. Ale přeji Ti ať to máš v pohodě a s pěkným počasím. :-) Já ještě nemám zařízeno plno věcí a pořád jsem v práci, to je fakt hrozné. Aspoň že v pátek ( před svatbou) budu mít volno a to i tak se na mě šéf blbě díval.
Profilova fotka
Holky, hlavne ten den prevelte veskerou zodpovednost na nekoho jineho a uzivejte si to. my to tak udelali a neskutecne se nam to vyplatilo... nemuseli jsme se starat vubec o nic, vsechno bezelo jako na dratkach a my si to jen uzivali... a myslim, ze i na tech par fotkach je to vidët... kdyz jsem ted na ne koukala, vsude se vlastne smejeme... a tak to i bylo, nezne, laskave, mile, a plne radosti.... Preju vam spoustu radosti ve svatebni den i pak do zivota....
Profilova fotka
gabi ---- jééé, děkuji :-D :-D :-D užívám, užívám :-D :-D dzein ----- modlím se každý večer za pěkné počasí, ale to je to jediné, co nemůžu ovlivnit ----- a hrozně mě to s*** štve :-p :-p :-p ale to není to nej, pomalu mi to začíná být jedno,..... začínám si asi fakt užívat ten pocit, že to bude jen MŮJ den ..... :-D :-D :-D taky ještě nemáme vše ..... čekám na deštník, T nemá ještě manžetky (jede pro ně v pátek....no comment 8-) ), je potřeba ještě předělat zaseadcí pořádek a doladit dárečky pro hosty ... a vytisknout noviny.... ale jsem už fakt teď nějak klidná....až moc 8-) víc na nervy jsem byla min týden, teď už je mě to nějak tak jedno, těším se na šaty a že budu princezna a je mi to fakt jedno :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
cabal - no vy jste to měli náááádherné....přesně takový podzimníí den na focení jsem si vysnila.....teď už jen doufám..... fakt krása...... a tvůj muž ..... vééééliký sympaťák .... sluší vám to !!!! ;-) ;-) :-D :-D
Profilova fotka
veru.... to, co prozivas, je uplne normalni... mne to tesne pred taky bylo jedno, prestala jsem resit a mozna i diky tomu to pak bylo tak uzasne.... uvidis, ze pocasi vyjde.,... nam to klaplo dokonale, hoste cekali v hospode, ktera je na severnim svahu a tam byla mlha a nic moc... ale misto, kde jsme se my fotili, bylo naopak na jih a tam uz od rana svitilo slunicko, takze byly zbytky mlhky a pomalu se to zvedalo a bylo krasne... proste made in ideal.... vsechno bylo opravdu dokonale, ted se uz jen tesim na profi fotky, kde by mela byt zachycena i vyzdoba a tak... ale vsichni mi porad gratuluji, ze to bylo super, a ze kdyz to videli, jak to bylo uzasne, hned by se brali znovu... a to prosim rikali i rodice me svagrove, kterym je k sedesatce a jsou to vytvarnici, takze jsou na tyhle veci dost kriticti.... tak myslim, ze to nakonec byla pohadka i pro ostatni, ne jen pro nas....a muj manzel je moje zlato nejvetsi.... vsechny ty pripravy se mnou prezil a ve svatebni den byl skvelej, dobre jsem si vybrala!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
cabal - ještě jednou gratuluju, fotečky máte mooooc hezké a ohromně vám to oběma sluší a hezky ladí :-) co tě na té tvé kytičce zklamalo?? já naštěstí přesnou představu neměla, jen jsem dala zadání, z čeho a jak zhruba uvázat a jak velkou asi, takže jsem byla překvapená jen příjemně :-) a teda musím tě pochválit, jak ti krásně sednou šaty, si myslím, že seš jasný důkaz, že i nevěsta baculka může být na svatbě za krásnou princeznu a že dlouhý závoj si klidně může dovolit :-) fakt to vypadá krásně a sluší ti.. už se těším na ty profifotky moc :-) hezkou svatcestu přeju, kdy jedete?
Profilova fotka
wopi.... chtela jsem, aby kytice byla oranzovo cervena a sem tam smetanovy akcent... no a byla smetanova s bordo a sem tam oranzovy akcent... teda byla krasna, to jo, akorat jsem ji chtela jinou (viz album priprav).... ale to byla fakt jedina prkotina, jinak to bylo cele uzasne...dokonce bracha se svagrovou nam jako prekvapeni dali vecerni ohnostroj... to bylo fantasticke... fakt se to cele povedlo a moc lidi nam rika, ze to bylo skvele a ze maji chut zopakovat si vlastni svatbu... pokud jde o foto... vybrala jsem samozrejme jen ty, kde se sama sobe libim a kde saty vypadaji lichotive... ale ten zavoj byl super, vubec se mi z nej nechtelo, mela jsem ho i pres hostinu, prvni tanec a kus rautu.... jeste ted si vzpominam, jak to byl uzasny pocit, kdyz jsme jeli autem, a ja ho mela nacechrany vsude kolem sebe.... a taky kdyz jsme vystupovali pred obradem pred kostelem, vsichni rikali, ze si ho uvalim a at ho nosim v ruce... ale co, bylo to jednou, tak jsem ho tahala za sebou a citila jsem se fantasticky, jako krasavice... a stejne tak s vleckou... saty dostaly silene na p...., ale byly moje a nemusela jsem se o ne bat, tak jsem si to taky uzila... vlecku maji uplne cernou, jsou podupane, koralky z lemu opadaly.... ale byla jsem za princeznu, co se nese a neresi, jestli si ucoura vlecku nebo ne... uzili jsme si to paradne, tak, jak se to uzit ma... niceho nelituju, nic bych nemenila, bylo to dokonale... a v patek odjizdime na 16 dni do Provence.... jupiiiii!!!! Konecne bude svatebni noc... nejak jsme ji o vikendu nestihli a v pondeli manzel odjel na sluzebni cestu a vraci se snad zitra nebo az ve ct.... tak se na nej tesim, uz.... profifotky budou az po svatebni ceste, ale uz se na ne taky tesime... ty prvni, co tam mame, fotila kamoska, co s nami byla na dopolednim foceni, a vzdycky kdyz nas pan fotograf se slecnou asistentkou postavili a nasvitili, tak to cvakla taky... tak jestli budou takhle pekne i ty od nej, tak si jeste budeme pripadat jako filmove hvezdy.... :-) :-)
Profilova fotka
ja jeste neumim slib, do svatby tri dny...jeste resime, jake cteni cist pri msi. a udelal se mi dalsi bolak na obliceji. Do toho jeste nestiham vubec nic a jsem protivna na kamaradky, ktere mi rusi, ze na svatbu nemuzou prijit, ze jim do toho neco vlezlo. Vedely to pul roku dopredu. Snazim se to chapat, ale prijde mi to smutne, ze se tim trapim a neuzivam si pripravy. Me totiz vubec nebavi.
ahoj holky, fotečky máte úžasnéééééé Char...ani nemluv o těch kamarádkách, to je teda mazec. opravdu to zamrzí, ale kašli na to. Verunko....tak už se to blíží, včera jsem jela kolem Vaší restaurace, kde máte oslavu :-D jinak taky už jsem to přestala nějak řešit. Nějak to přece dopadne. Momentálně rozvážíme koláče, dnes je druhý den a za chvíli to začne. JInak skoromanžel už má konečně oblek, ale dneska ještě pro vestičku a kravatu. A pak na kontrolu s malým fazolkem. JO a taky jsem byla na zkoušce šatů. hmmmm no musí je opět přešívat. Se mi kapánek změnila postava :-D a normálně malý fazolek už jde i vidět, hlavně večer, když se najím :-D :-D :-D Cab.. tak si pořádně užijte tu svatební cestu, to vám fakt závidím. My tak maximálně do Tater :-D tak papa
Profilova fotka
nunu ----- jé, fazolek :-D :-D :-D no jo, se nám to taky blíží :-D :-D :-D ale nejlepší jako je, že prý, no poslední pěkný týden, až do neděle,.....a včera už říkali (i dneska) že ne, že od pátku ochlazení....... tak uvidíme....deštník mám, kožuch taky :-D :-D :-D ale jako pršet by tedy nemuselo ;-( jinak já se furt nemůžu zbavit toho průduškového kašle....fakt nevím, co dělat...... :-( :-(
Profilova fotka
Holky ... s temä kamaradkama je to normalni... nam jedna odrekla primo rano v den svatby... ale zase na obrad prisli jedni kamaradi, ktere jsme ani necekali, tak jsme je pozvali misto tech, co zrusili, a bylo to super!!!! Mozna jeste lepsi... berte to tak, ze se to zarizuje samo (nebo shora, jak si myslim ja) a nakonec to stejne bude pro vas ten nejuzasnejsi den a budou tam ti spravni lide, kteri to budou chtit s vanmi oslavit... takze hlavu vzhuru... ja jsem ze svatby zacala mit radost az v den svatby, predtim mi to prislo jako pruda.... tak uvidite, ze to budete mit taky tak... dzte se a preju hodne radosti ve vas den... :-)
Profilova fotka
Ahojte holky, tak k nám se na svatbu všichni těší a dokonce i ti, co jsme mysleli, že nepůjdou, i když jsme je zvali, tak jdou (a my jsme samozřejmě rádi). A to, že se tak těší, nás akorát provokuje k tomu, aby to prostě bylo perfektní, aby se všichni dobře bavili a tak. I když ani v jedné rodině to neklape všechno ideálně... :-| Ale kde nic není, že? No, já jsem včera dodělala zahradu, je pěkně čistá, nachystaná na rytí, takže jeden kus práce mám hotový (prostě musím mít všechno perfektní... ;-) ). Taky jsem objednala dort pro přítelovy rodiče a dnes jedem objednat jmenovky - perníky. Verunka, Chara, Nunu a další, o víkendu budete mít určitě krásně!!!!!! Gabi to přece zařídila (viz výše) ;-) :-)
Ahojte všechny novomanželky i brzomanželky! Těm, které svatba v následujících dnech i týdnech teprve čeká, přeju hodně štěstí, radosti a sluníčka v srdíčku i na obloze! Užijte si i přesvatebních příprav - já vím, že to teď zní dost divně, také jsem to prožívala hekticky a šílela, že nic nestihnu (navíc ještě dva dny před obřadem jsme měli v domě řemeslníky a já po nich potom ještě do noci uklízela), ale když se teď podívám zpátky, musím uznat, že i to předsvatební "mravenčení v břiše " mělo něco do sebe a je docela škoda, že to tak rychle uteklo... No a těm, kteří už ten svůj Den s velkým D mají za sebou (jako já :-) ) ze srdce blahopřeju! Svatba se nám vydařila - až na to, že jsem před půlnocí na hostině málem "přišla o život", chytil mi od svíčky závoj... ale všechno nakonce dobře dopadlo. Od pondělka zařizujeme různé věci, teď se chystám na nahlašování změny příjmení. Mám strach, abych na nějakou instituci nezapomněla... Co vy? ;-)
Profilova fotka
Cilie, tak to ti přeju hodně štěstí a lásky na vaší společné cestě životem. PS: chytil od svíčky závoj... docela "povedená" tečka za vaším svatebním dnem, ale aspoň budete mít co vyprávět vnoučatům :-D
Profilova fotka
cillie - ohledně změny příjmení....já vůbec nevím co kde a jak ?...... nejsou někde na netu nějaké instrukce pro totálně neznalé nevěsty ? :-D jo a včera jsem se normálně přiotrávila plynem ....půl hoďky jsem jen ležela a T mě ovíval a pouštěl na mě čerstvý vzduch .... prostě jsem normálně ohřívala párky,..... no a tak nějak myju nádobí, párečky se hřejí.... otervírám okno, nějak se mi špatně dýchá.... najednou se mě udělalo hrozně špatně, ale myslela jsem, že je to z hladu, ..... a najednou úplně malátná, začalo mě být na zvracení .... a fakt mě bylo zle.....T byl ve vaně.....tak jsem si sedla na zem, bylo mi na ondlení...., naštěstí jsem se mrkla na ten hrnec s párkama, nevím proč,....a najednou vidím, že hořák nehoří...... až zpětně mě došlo, že cítím plyn....... jak mě bylo špatně celý večer :-N :-N
Profilova fotka
Veru, holka, tak to je hustý. Ještěže to dobře dopadlo.
chara: tak to s těma kamarádkama jsem měla to samé...zasedací pořádek jsem předělávala asi pětkrát. Dokonce přesně v den svatby mi odřekla jedna..která se dušovala, že kdyby se cokoliv dělo..tak na 100% přijde..tak mi od ní ráno přišla SMS..že má průjem :-D No nevěřila jsem jí to ani za mák :-p Vím že je totiž strašný skrblík (když mi volá, tak mě prozvání ! ) a neměla co na sebe..taky svatební dar..no tak si vymyslela průjem :-p A přesně jak píše cabalkova..tak na obřad dorazili lidé, kteří nebyli pozvaní na hostinu..tak jsme je pozvali..byli rádi..a my si mohli náš den užít skutečně s těmi, kteří o to stáli a byl s námi rádi ;-)
Profilova fotka
majka - no to bylo hustý.... fakt hnus.....ještě dneska mám pocit, že cítím všude plyn....... :-N
cillie: tak já už mám za sebou žádost o nový OP, Živnstenský úřad, O2, dnes se chystám na zdravotní pojišťovnu, řidičák, banka,, elektrika plyn..pak někdy do budoucna pas.. :-)
verunka84: do svatby už raději žádné párečky :-D
Profilova fotka
gabi - jj :-N holky, jak je to pls s tou změnou příjmení?..... co se dělá jako první? ..... :-N
verunka84: no první se musíš vdát :-D Na svatbě Ti ustřihnou občanku a dají takový zelený papírek, na kterém je potvrzení, že máš jiné jméno. Tak do deseti dnů máš na matrice oddací list a s tím pak jdeš žádat o novou OP. no a pak všechno ostatní.. Já jsem začala občankou..a postupně to budu obíhat všechno ;-)
Profilova fotka
a třeba v práci ?........ to počkám asi na ten oddací list a pak jim ho dám, že? .....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?