Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
asi je máš moc velké, .... nechej to na chotě :-D :-D :-D
Profilova fotka
ale srasne me stve ze si s tim nedokazu poradit ]-(
Profilova fotka
uz se vam to 18 blizi ;-) Tesite se??
Profilova fotka
nechcej to na něj .... musíš ale udělat chudinku, která si bez něj neví rady a ooooon je taaaaak šikovný :-D :-D jsem tak hrozně nervozni..... třepe se mě žaludek a to je teprve čt ... nevím, co budu dělat zítra a v so :-N :-D
Profilova fotka
jo jo taky jsem na tom tak byla. a v den D jsem se tak trepala ze se me i divne dychalo. :-D ale strasne rychle to uteklo ze jsem si ten obrad ani neuzila. ale porad sem se rechtala :-D to bude v pohode hlavne si to uzivej at z toho dne neco mas.
Profilova fotka
veru.... to bude dobry... ja zase posledni dny pred mela akorat pocit, ze to bude otrava... a nakonec to bylo uzasny a dokonaly... ted jeste aby byly ty profi fotky... ale az po te svatebce, zitra v pul devate startujem, huraaaaaa------ :-D
cabalkova: jéé ty se máš!! přeji krásnou dovolenou ;-)
Profilova fotka
gabi... diky, uz se tesime... jen zase nervy jako vzdycky... do osmi v praci, pak jeste shaneni nejakych veci po obchodech, teprve zaciname balit a jeste musim po netu zaridit pojisteni... normalni magorina... ale uz zitra touhle dobou budeme v teplicku a pohoicce, tak se tesime... az prijedu, budou profi fotky, tak se tesim a podelim... ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno, holky. Tak už je zas pátek. Osmnáctky, ať vám to vyjde dle vašich představ!!!! Přeju sluníčko, klid a pohodu a dobrou náladu.. :-) My dnes děláme posezení v práci - taková malá svíca. Včera jsem byla u kadeřnice, mám krásnou barvu, v úterý jdu na zkoušku účesu. Utíká to... :-)
Profilova fotka
Holky prosim o radu. Jak se zmensuji fotky abych je sem mohla vlozit?? Jo a holky 18 klidek a uzivat si to. Bude to uzasny :-D
lidunka1981: ahoj..chudáku..ty se s tím pořád trápíš.. ;-) No musíš mít v PC nainstalovaný nějaký program na fotky, já to dělám v HP IMAGE Zone..nebo Zoner Photo Studio..nebo Corel Photo...no a tam už si najdeš tu určitou fotku a dáš zmenšit.. ;-) ( má být max. 700kB veliká) Ale někam si je zálohuj..aby sis nezmenšila originály ;-)
Profilova fotka
lidunka: viz IP Jinák nám, co je to čeká zítra, přeji sluníčko a dobrou náladu a žádné nečekané problémy velkého rozsahu (nějaké nastanou určitě, tak ať jsou to jen ty malé...)
Článek se načítá
holky osmnáctky..přeji ve váš svatební den velkou pohodu..krásné počasí a ať to všechno vyjde..jak jste si přály x-)
Profilova fotka
Tak se musím pochlubit, konečně jsem se ráno dokopala zažádat o novou občanku - a ještě jsem si přitom stihla vedle v nákupním centru pořídit něco nového na sebe a dárek pro manžela :-) jinak nastávajícím nevěstám přeju klid, pohodu, krásné počasí a ať jim všechno ve svatební den kráááásně klape.. :-)
Profilova fotka
juuu ja to zvladla a mam v albicku prvni varku fotek :-D
lidunka1981: no tak vidíš..ani manžela nepotřebuješ.. ;-) Měla jsi to krásné ;-)
Profilova fotka
gabi dekuji :-D
Holky, vše, co se zítra vdávate přeji hodně štěstí a hlavně ať vám to výjde. Počasí a celý shon kolem. hodně štěstí.
Profilova fotka
Ahojky holky tak zítra už to vypukne jsem z toho celá nervozní snad ani neusnu :-) , ten půl rok příprav tak nějak rychle utekl, přeju všem ostatním osmnáctkám ať vám to vyjde tak jak si představujete a hlavně ať nám přeje počasíčko a hodně nervů tak ahojky :-) :-) :-)
Profilova fotka
holky bude to v pohode. nenervujte se a uzivejte si jak budete nadherne ;-) Ja bych si to zopakla protoze jsem byla dost vynervovana. tak hlavne klid a vykrocit do spolecneho zivota pravou nohou. Drzim pesticky.
Profilova fotka
Držím Vám všem pěsti, moc si ten krásný den užijte. Je to nááádhera, hned bych si to zopákla :-D
Ahoj zítra mám svatbu...nervozní už ani nejsem...už není z čeho...co se má stát ,stane se...a moje babička říká na všechno co se nepodaří...kdyby nic horšího.... :-)
Profilova fotka
Jojo hlavní je ženich, prstýnky, svědci, kytička a pak to slůvko ANO :-D :-D :-D Tak ať se to povede. Já den předem už také ani nervozní ANI nebyla, večer jsme popíjeli vínko a kecali a pak do toho dne skočili rovnýma nohama, vstávali jsme už ve 4:50 ;-) spát šli ve 2 v noci :-D
Profilova fotka
Holky 18náctky,tady v Brně máme krásné počasí tak at Vám to tam všem svítí a užijete si ten krásný den naplno :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
tak jsem ještě přidala nějaký fotečky ale z obřadu a od fotografa budou až později...
I u nás je úplně modro a teploučko ;-) Holkám to fakt krásně vyšlo, určitě budou mít krásné fotky :-)
Profilova fotka
Ivu: mas nadherny fotecky :-D jste kraaasna rodinka ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak i tento víkend jsme měly štěstí na počasí... Přeju zbylým říjnovkám, aby jim to ještě vydrželo a měly taky hezky!
Profilova fotka
Rebelie, díky za to přání, ale myslím, že od středy hlásí ochlazení. No, uvidíme, ono to ještě může být úplně jinak. Jinak ti ještě jednou blahopřeju - měli jste to opravdu netradiční... :-) , ale hezké. To já jsem od začátku věděla, že budu tradiční bílá nevěsta. :-)
tak už mám konečně album:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?