Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
lidu - neřešim, jen mě to vyděsilo - já hrubky nedělám :-) a nepočítala jsem to přesně, ale na hromadné fotce s kamarády jsme napočítala 30 lidí bez nás, takže cca 45 i s rodinou, když bylo nejvíc lidí.. oni pak někteří brzo utekli :-)
Profilova fotka
tak to je taky akorat i tak to stoji dost penizku :-) Tak se mej krasne. dobrou pa
Profilova fotka
Holky, tak už to na mě přišlo, dneska jsem měla tak šílené sny.... Nejdřív jsme přijeli na zámek a zjistili jsme, že parkoviště je úplně plné, že je zrovna na tom náměstíčku před zámkem nějaká svatba. Pak jsem se chtěla oblékat a zjistila jsem, že šaty mám úplně jiné, než jsem si v úterý zkoušela, byly to takové jak z pohádek, ale ne pro princeznu, ale pro děvěčku ! Hned jsem volala do salonu a tam mi řekli, my jsme mysleli, že vám uděláme radost, přece jste ty šaty chtěla červeno černo bílé... Pak jsem zjistila, že jsem doma zapomněla punčochy, boty a podprsenku, říkala jsem si, že teda půjdu bez podprdy, že to nějak vydržím, ale to mám jít boso? Chtěla jsem taky najít švagrovou, abymi pomohla do těch šatů a tak, ale nemohla jsem ji najít, tak jsem musela hledat někoho, kdo mi s tím pomůže. No a největší sranda byla, že svatebčané jak čekali na ten obřad, tak vytvořili sbor, ale jaký, zpívali nějakou operu a byli rozdělení na ovečky a vlky, jen upraostřed byl Peksha, kluk mojí kamarádky a ten dělal psa, prostředníka mezi ovečkama a vlkama... A všichni zpívali árie z opery.... fakt mazec.... Myslím, že do svatby se pořádně nevyspím... už je to pozítří, fakt šílené.... Tuším, že Lenka to má dneska... Tak držím palce ať jí to dobře dopadne...
Profilova fotka
Dobré ráno, no jo, "lejnka" dneska. Tak tfuj, tfuj, tfuj, hezké počasí, klídek a pohodu, Len.
Profilova fotka
Dobre ranko ;-) Teda Vendelinko takove sny no to jsi musela z toho snu pekne zpocena co?? Hodne stesti lejnko :-) a drzim pesticky.
Profilova fotka
Lidu: spíš jsem byla ráda, že to byl jen sen a snad ta skutečnost bude víc v pohodě... Mišon spal jak miminko :-) aspoň někdo :-) Co vy holky, nemáte nervy?
Profilova fotka
vendelinko - tak to je mazec ty sny. Jsem na tom dost podobne. Jenze me opravdu ve skutecnosti saty nesedi - a nejsou to co jsem si predstavovala nejak. Uz se mi spravili oci - tak jdu do prace. Ta svatba je fakt uplne husta zalezitost.
Profilova fotka
jo jo mas pravdu byl to jen sen. no ja uz mam nervy asi tyden a cim dal vic se stupnuji :-| . kdyz ono to tak utika a ten nas den utece jeste rychlej. holky ale musime si ten nas den krasne uzit :-D
Profilova fotka
No, tak za sebe, to vám řeknu až tak za 14 dní.... ;-) Zatím jsem v pohodě.
Profilova fotka
chara: no hlavně když nejsou pro děvečky s červeno čero kostičkovanou zástěrou jak byly ty moje v tom snu :-D :-D :-D Ale neboj, i když si myslíš, že ti třeba nesedí, tak pro manjela budeš jistě ta nejkrásnější, takže neboj :-)
Profilova fotka
Holky, ja to mam nejak naopak, silene sny jsem mela driv, ted spim jako mimino (pokud me teda chapanim nebudi skoromanzel, ktery se dnes v noci pripotacel z rozlucky, a to co se z nej linulo - dechove i zvukove - fakt stalo za to). Vsichni se me porad ptaji, jestli uz jsem nervozni, a ja porad nic. Tak snad to neznamena, ze se pak neco zvojti... spis mi to tak nejak nedochazi, ze se vdavam... a taky se vyplatila ta priprava predem, vse je zarizeno a ja mam kli, jen zitra vytisknu aktualni zaseaci poradek a hotovo... Lejnce preju vsechno nej do dnesniho dne, at se dari, a nam, co to mame za dva nebo tri dny, to same. :-) :-)
Profilova fotka
teda ještěže už mam po svatbě, mám pocit, že an mě něco leze ošklivýho.. a koukám, že dneska teda zrovna moc slunečno není, ale tak snad Lejnka a její hosti budou mít aspoň bez deště a všechno se jim vydaří.. :-) cabal a kolik budete mít hostů vlastně?
Článek se načítá
Lejnko moc držím palce, ať vám to dnes všechno dobře dopadne :-)
Profilova fotka
mesulka - krásné fotky, jsem koukala včera, když jsem taky přidávala naše :-) doufám, že manžel už nezlobí? vypadáte na fotkách moc spokojeně :-) můžu se zeptat, kolik vám je? přišlo mi, že vypadá hrozně mladě, to pak může taky vysvětlovat, že s tou svatbou takhle vyváděl.. :-N
Profilova fotka
cabal: tak to my jsme právě dodělali písničky na svatbu, odpoledne jde skoromanjel na zámek to tam zanést, domluvit lavičky a tak. Ještě vůbec nemáme harmonogram pátku, jako kdy se kam pojede, kdo koho poveze a tak, zatím jen hrubý nástřel. Jmenovky a zasedací pořádek budu tisknout zítra v práci. Takže toho máme ještě dost, ale co už :-) takže svoboda je zapitá? Můj byl v sobotu a taky to bylo veselé, hlavně ta neděle :-D
Profilova fotka
vendelinka jeee, koukam, že taky řešíte na poslední chvíli, my to měli podobně :-) ale všechno dobře dopadlo nakonec, tak vám to určitě klapne taky :-)
Profilova fotka
wopi: no to teda... pořád jsem celkem v klidu, akorát Mišon už začíná plašit :-) ale ono už to uteče, je to neuvěřitelné, ale je to pozítří... snad to opravdu dobře dopadne, moc bych si to přála... :-)
Tyjo Vendy, ty jdeš jetš zítra do práce? Já už budu mít naštěstí volno, to by na mě bylo asi už moc :)
Profilova fotka
vende .- u nás taky plašil hlavně chlap :-) já jen měla žaludek jak na vodě v den svatby, ale všechno to přešlo po úspěšném příjezdu na zámek, pak byla už jen sranda a pohoda :-) a teda je fakt, že vám už opravdu moc času nezbývá :-D ani vám to nezávidím, jsem šťastná, že to máme už za sebou... :-)
Profilova fotka
i když teda jak jsme včera přinesli ty profifotky a koukali jsme na ně, tak manžel hned asi dvakrát nebo třikrát prohlásil, jak to bylo pěkný a že bychom si to měli někdy zopakovat :-D
Profilova fotka
ahojeky... včera na zkoušce dobrý akorát ty moje botičky na podpatku jsou bílí ane smetanový jak šaty a ke věšemu moc vysoký a šaty se nadaj tak moc prodloužit takže jsem si musela v salonu koupit balerinky...no nadšená z toho teda nejsem ale jsem dost vysoká kolem 178 cm a ještě 6centimetrové podpatky... :-( :-( za chvilu nám dovze vyrobce prstýnky... zuž se na tě těším... pujčila jsem si zavoj ale nevímjestli si ho vemu ..dneska mam zkoušku česu tak uvidím jak to bude pasovat... :-p :-p tady je zatím slunečno od rana..takhle kdyby bylo v sobotu vůbec bych se nezlobila :-D :-D :-D
Profilova fotka
ivuuu - já měla úplné "cvičky" - viz ty profifotky v albu u paní fotografky, tam jsou bohužel vidět, ale jsem moc ráda, že jsem si je vybrala - v pohodě jsem na nich běhala až do noci a bylo to určitě pohodlnější, než podpatky... tady v Praze u \Václaváku je teda spíš zataženo, ale snad má lejnka na svatbu pěkně.. jaké máte prstýnky?
wopi, jsme takové mláďata :-N já mám 23 a manžel ( na to oslovení si musím zvyknout :-D ) má 24. Jsme fakt mladí, ale třeba já díky Terezce jsem byla "donucená" dospět, samozřejmě občas mám nápady jak puberťák, ale prostě s tou malou už je to trochu jiné, miminko fakt ženskou hodně změní (teda aspoň u mě to tak bylo). Myslím, že jsem tady mezi váma holky asi nejmladší, co :-D
Profilova fotka
mesu - nojo, oni ty chlapi jsou přece jen pomalejší, co se dospívání týká :-) a jako jsem vám tak nějak hádala, ale na fotkách mi tvůj manža přijde tak na 20, tak jsem si říkala, že se raděj zeptám :-) mu dej čas, se určitě umoudří.. a jsi mi neodpověděla, teďka už seká dobrotu? jinak já mám taky docela problém is zvyknout na nové příjmení.. je ot pro mě prostě nějaká cizí ženská, když to jméno slyším.. přece jen, přes 30 let jsem byla zvyklá na jiné a teď najednou tohle... :o)
Profilova fotka
WOPI V ALBU MÁM PRSTÝNKY ALE DĚLAL SE JEN TEN MUJ PAČ pAVEL SI VYBRAL Z OCELE A TOMUJEN RYLI DATUM SVADBY DO NĚJ A MOJE JMENO....
Profilova fotka
ja mam uloženej odkaz na tu předpověd počasí i s oblačností a je tam opravdu ted v Praze oblačno a nad Brnem ne a mam z toho docvela obavu protože je to předpověd až do soboty noci nějak aje tam zataženo nad celou čr takže se bojim že sice bude teplo ale zataženo..šedivo..a to já naprosto nesnáším-depka a tak... fakt radši na to nekoukat.. |-| |-|
Profilova fotka
ivu nekoukej na to, stejně jim ta předpověď nevychází - viz naše svatba :-) tak proč se zbytečně stresovat... :-) a prstýnek hezkej moc, i když teda já radši nekamínkové :-)
wopi - od svatby se chová úplně neskutečně, sám mi řekl, že když mě viděl v tu sobotu, tak ode mě nemohl spustit oči a má pocit, jako by se do mě zase zamiloval jak před 7 lety...teď máme úplně super vztah, teda vlastně už manželství :-D Tak to snad už i tak vydrží...
Profilova fotka
mesulka - tak super, moc držím palce, aby mu to vydrželo :-) je fakt, že můj manžel normálně chválou šetří a slovně prostě moc city projevovat neumí, spíš vůbec, ale ve svatební den mi asi padesátkrát opakoval, jak jsem krásná nevěsta a ještě teď se rozplývá nad fotkama... a vůbec je zlatej, tak jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží.. jeho maminka už odjela, tak zas máme doma prostor, tak snad bude klid...
Profilova fotka
wopi.... zdravim na Vaclavak.... z namesti Republiky... :-) hostu budeme mit nakonec 76. Do kostela prijdou jeste nejaci znami na cumendu, ale ty nemam v patrnosti a nepocitam je. Ja se taky raduju z pocasi, puvodne melo byt nejtepleji ve stredu, ted to posunuli az na sobotu, coz by bylo super... vsichni me furt desili, ze umrznu... no a treba nakonec ne ;-) Jinak s tim prijmenim, uz jsem se do tiraze knizek, co vyjdou az pristi rok, napsala s novym jmenem, a jak psala wopi... pres tricet let jsem byla zvykla na jedno, tak to asi prinejmensim chvili bude pekna krize identity... A jeste pokud jde o dospivani chlapu... ja mam skoromanzela o 11 let starsiho a prijde mi to akorat.... :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?