Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
já myslím že po vás jdeme ještě já s Majkou147 ;-)
Profilova fotka
Bych na vas desitecky skoro zapomela =-)
Profilova fotka
ahoj holky :-) Tak já se těšila,jak si sem budu chodit diskutovat a vůbec to z práce nestíhám :-p Navíc jsem celý minulý týden byla doma bez počítače,odešel nám nějaký větrák na grafický kartě či co,takže byl u skorošváry v opravně :-S No trošku mě to rozhodilo,protože jsem neměla hudbu k obřadu ještě vypálenou a je nejvyšší čas odvézt jí pánovi,co nám to tam bude obsluhovat :-| Gratuluju všem nevěstám co už to mají za sebou, zkoukla jsem nějaké fotečky a jsou moc hezký ;-)
já myslela tenhle týden :-)
Profilova fotka
holky v kolik hodin mate obrad?? Ze bych si treba vzpomela :-) My mame 12:30
Profilova fotka
Marg: ajo, to je mraky lidu... my máme obřad ve 13.01 :)
my ve 12
Profilova fotka
sijen: ve 13:01?? To je dobry :-D
Profilova fotka
taky se vam delaj potvory bedarci?? To je hruza asi vylizaj z nervu ]-(
Profilova fotka
no,je to tak. ono je třeba trochu tu svatební přesnost trochu rozmělnit ;-)
Lidunko beďárci raší jak za mlada i u mě :-D :-D .
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem se včera zas nervla kvůli skorotchyni, zase si vymyslela něco extra a já už nemám sílu to řešit. V neděli řekne něco, člověk se snaží vyjít vstříc a v pondělí to úplně otočí, fakt to nedávám :-) Michal to trefně pojemenoval, včera jsme totiž vedli koláčovou bitvu. No koláčky jsou rozvezené, díky bohu... Taky se přidávám s přáním hodně štěstíčka všem říjnovým, co jsou ještě čekatelky :-) My to máme ve 13:30 :-) Dneska u nás už od časného rána prší, tak doufám, že se to do pátku umoudří....
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky..jojo skoro je to tady :-D dneska mam zkoušku šatu,zítra přijde kadeřnica mě z toho pul roku nebarvenýho nestřihaneho hnusu,udělat něco k světu..aj miláčkovi ostřihá tu řepu co tam má..a ve čtvrtek jdu na nehty...poprvé za život :-D :-D dneska jdeme vyzvednout ještě prstýnky tak jsem zvědavá :-p večer hodím fotky ze zkoušky.... obřad mám ve 12:00 :-D :-D :-D holky unás ted ve čtvrtek zavřou ulici pač bydlíme nad tunelem kterej se kope v 4-5 metru pod nama... ale nevim co tu budou dělat a doufám že za dva dny nerozkopou obě strany a auta tu na tu chvilu zaparkujou... pač jinak protože bydlíme docela blízko centra a je tu všude okolo plno tak nevím kde by jinak stáli a kam já bych se štrachala v těch šatech :-( :-( :-( bědari,tuk tuk zatím nic..chodím na solárko a jsem už pěkně chytlá..aspon opalená když už oplacaná... :-| :-| :-| tchyna nam teda vubec d ničeho nekecá..už ji mám vycičenou..vedli jsme težkej boj když se malej narodil a ona si knám chodila neohlášeně a kdy se ji zachtělo..což mě teda těžce štvalo takže ju musel trochu skoro manža upozornit že si to nepřeju...no ted už je klid a ví že si nenechám nic libit tak se nemontuje... :-D :-D :-D
Profilova fotka
tak já jsem třetí den manželka a už jsme se včera večer stihli s manželem zhádat :-D samosebou kvůli tchyni :-| ale hned se zas udobřoval, a maminka dnes odjede a bude bezpečně fůru kilometrů daleko, tak to snad nějak přežijem v klidu už.. :-) jinak naše paní profifotografka už má u sebe na stránkách nějaké fotky, tak kdybyste chtěli juknout, je to svatebnifotografka.cézet - akorát doufám, že to nejsou ty nejlepší, my totiž máme předávku až večer, takže jiné jsme ještě neviděli.. :-) a nevěstinky, nenervujte se, ono to všechno dobře dopadne ;-)
Budoucím nevěstinkám bych chtěla popřát pevné nervíky, krásné počasí a svatbu, na kterou budou všichni dlouho vzpomínat, jak na tu naší ;-) Myslím, že se nám podařilo to hlavní, že všichni ( kromě mé tchyně) měli celou svatbu od ucha uchu a při odchodu nám děkovali, jak se jim to moc líbilo x-) wopi: my se kupodivu kvůli tchyni už nehádáme, od svatby jako mávnutím kouzelného proutku drží se mnou proti ní, protože ta, co tam vyváděla..to se nedá ani popsat. Doteď se ji zastával s tím, že pořád říkal..musíš mamku brát jaká je :-p Jdu na téma tchyně..abych to ze sebe dostala.. :-D :-D :-D
Profilova fotka
ivu já jsem byla na zkoušce včera a myslím, že to bude krása, už se těším na ty šaty.... Nehty jsem si nechávala poprvé v životě dělat minulé pondělí, gelové, jenže moc to neprošlo, protože jak jsem byla odpoledne na cvičáku a odhazovala jsem aport, tak jsem zlomila palec. Nejsem teda vůbec zvyklá nosit dlouhé nehty, takže jsem pak vzala kleštičky a všechny jsem je zkrátila. Nicméně i takhle mi vydržely jen do soboty, protože pak jsem to psychicky nedala a sundala jsem je. Teď mám svoje, sice krátké, ale je mi v nich dobře.... Ve čtvrtek mi je namaluje jedna paní a pátek to snad přečká :-D Ale pro mě to bylo něco strašně cizího.... Na solárko taky chodím, celé září, jsem hezky opálená, ale ramínka mám pořád světlejší... Ale pokud se na to člověk nezaměří, tak to vidět zas až tak není, pro jistotu to něčím zamaskujem, pudrem nebo tak... Mi taky pár beďarů vyskočilo, nejspíš proto, že mám před M, bude se to muset nějak zamaskovat no... wopi... já mám svoji skorotchyni nmoc ráda, je to fajn ženská, ale s tou svatbou trochu plaší a mění věci na poslední chvíli, tak doufám, že se to pak zase ustálí.... na fotky kouknu, už se těším...
Profilova fotka
wopi fotky se moc povedly, paní fotografka je sympoška, aspoň soudě podle jejích slov na stránkách... Jestli se můžu zeptat, na kolik přijde taková profi fotografka?
Profilova fotka
Gábi .- a máš už nějaké fotky od toho WaGENKNECHTA? nebo kdy budou? těším :-) a jako já mám tchyni taky ráda, ale je fakt poněkud mimo realitu jaxi :-( no ale to bude v pohodě snad, večer už odjede :-D
Profilova fotka
vende - povím, až přebereme fotky a zaplatíme :-) ALE SNAd bude platit to, na čem jsme se domluvili :-)
Profilova fotka
wopi: nám budou fotit kamarádi, jezdí na různé fotosemináře a fotí fakt dobře, navíc jich bude víc, tak se z toho určitě něco vybere. Brácha to taky tak měl a mají hezké fotky, fakt. Jsem moc zvědavá jak to celé klapne a jaké to bude....
Profilova fotka
holky, ja jsem pateticka. Dneska jsem cely den doma se zanetem spojivek. Nejak mi to s tim solarkem nejde...
Profilova fotka
chara - tak se na to solárko vybodni - já ho taky nějak nestihla, dokonce vůbec, nakonec to bylo úplně fuk :-) radši se těsně před svatbou nepokoušet o žádné experimenty ;-) jinak hlásím, že fotky už jsou doma :-) dostali jsme krásné veliké album s fotkama, k tomu další štos vyvolaných fotek a všechny a ještě nějaké další na cedesu, vypadá to moc pěkně.. takže už jsme to tu přebrali, asi 50 jsme jich dali tchyni, manžel vypálil i cedeso znovu a zrovna veze maminku na vlak domů na slovensko... takže se všechno stihlo a bude tam mít co ukazovat :-)
Profilova fotka
ahoj holky tak jak se mate?? zitra budeme doma pect to ser ale vuubec netesim :-S
Profilova fotka
lidu a copak budete péct? teprve koláčky, nebo nějaké pohoštění na svatbu už?
Profilova fotka
budeme pect asi tri rolady ktere se pridaji do tri vysluzek a nejakej kousek se da v sobotu na stul. Holky jak dlouho muze trvat obleceni nevesty kdyz je na satech dlouha snerovacka??
Profilova fotka
lidu - si to oblékání raděj vyzkoušej - já nemít úžasnou paní vizážistku, šla bych asi v rozepnutých šatech - teda měly zip, ale přes ten bylo přesně 37 knoflíčků a my ráno poněkud nestíhaly - naštěstí paní popadla tupírovací hřeben (tu ostrou špičku) a velmi rychle mě do toho zapla - holt zkušenosti :-) manžel mě z toho večer rozepínal podstatně déle - aspoň se u toho hosti pobavili :-D a teda přeju úspěšné pečení, my výslužky zrušili a jsem moc ráda, nikdo si nestěžoval a my měli klid :-)
Profilova fotka
no vis my davame vysluzky protoze nezveme tety,strycky,sestrenice,bratrance a jejich rodiny. ja i muj drahy mame velikou rodinu a kdyz jsme napocitali vsechny tak by nas bylo asi 120 a to je mooc :-| Mrzi me to ze to tak nejde. No hold nejsme milionari :-( Tak jim dame aspon vysluzky. No a i tak nas bude 35 a to nam staci. Takze rikas radsi vyzkouset to zavazovani den pred. Hm to jsi me nepotesila ale mooc diky za radu. Me by to nenapadlo :-N
Profilova fotka
lidu - jasně, to chápu - mi máme pidirodinky a kamarádi byli na svatbě, takže jsem rovnou říkala, že nic nedostanou a musejí se pořádně nacpat tam :-) na obědě nás bylo jen deset, na čtvrtou jsme pak měli raut a kus vepříka na rožni, tak se všichni přecpali a byli spokojení :-) a do práce a domů nějaké koláčky zbyly...
Profilova fotka
kurnik, já jsem unavená - koukam jsem tam švihla pěknou hrubku :-)
Profilova fotka
a kolik vas bylo dohromady s kamaradama?? hrubky neres :-D Jo a jinak mate krasne fotecky :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?